b.dzemaili b.dzemaili

145 posts   93,123 followers   229 followings

Blerim Dzemaili  Luan ❤

GEZUAR DITËLINDJEN!!
Dua tet them TE DUA ZEMRA BABIT
Ti je me shume se gjithe bota per mua! Nuk jam njeri me shum fjale po veç dua te jesh i sigurt se Papi gjithmone do te jete afer ty! Urime ZEMRA E BABIT! Ti engjell i Babit je si thëte kjo kengë: Se ti je dhurata më e bukur në jetë
Je të gjitha përgjigjet, je suksesi i vërtetë
Se ti je shërimi i çdo plage në shpirt
Je esenca e jetës, je motivi cdo ditë
Se ti je një dashuri që nuk njeh as kohë dhe as kufij! TE DUA LUAN ❤️ #urime #ditelindjen #3vjet #luan #dzemaili #happybirthday

Non ci sono parole quando succedono queste cose! Un uomo esemplare in campo e fuori! Vicino alla famiglia! #RIP #ASTORI

Bello essere tornato!!! L❤️ #luan #bfc #bologna

We did it again! ⚽️❤️🇨🇭 #russia2018 #herewecome #schweiz

Non ho mai avuto idoli nella mia vita ma ho sempre stimato certi giocatori e tu eri uno di quelli! Grazie per avere avuto la possibilità di giocare contro di te MAESTRO!!!! @andreapirlo21 #andreapirlo

❤️❤️❤️ #luan #dzemaili

Auguri Bologna #bfc @bfc1909_official

Ready for the last step 🇨🇭 Bereit für den letzten Schritt 🇨🇭 Pronto per l’ultimo passo 🇨🇭#nationalteam #schweiz #suisse #svizzera #roadtorussia #worldcup2018 @fotototomarti

Urime Bajramin djali i Babit ❤️ #luan #dzemaili

❤️ #luan #dzemaili

Sharing the moments with the family ❤️ love you @erjona_sulejmani #luandzemaili #lovethisgame #imfc #montreal

Most Popular Instagram Hashtags