aytemizofficial aytemizofficial

147 posts   1248 followers   4 followings

Aytemiz Akaryakıt  Aytemiz Akaryakıt resmi Instagram hesabıdır.

http://www.aytemiz.com.tr/

AYT ile firmalar akaryakıt giderlerini kontrol altına alıyor. Araç sürücüleri de hiçbir ödeme yapmadan, fatura veya yazar kasa fişi beklemeden ve aracından inmeden akaryakıt alıyor.

@nesli_avci, Aytemiz Motorcu Dostu İstasyonları'nı deneyimledi. Siz de Motorcu Dostu istasyonlarımızda kullanımınıza sunulan alanlarda ayrıcalıklı bir deneyim yaşamak isterseniz, web sitemizi ziyaret ederek en yakınınızda bulunan Motorcu Dostu istasyonumuzu öğrenebilirsiniz.
#aytemiz #hizmetinizdeyiz

Sağ ve sol aynaların açılarını kontrol edin.

Koltuğunuzu kendinize göre ayarlayın.

Emniyet kemerinizi takın.

Kontağı çevirin.

Lastiklerinizi kontrol edin.

Dikiz aynasının doğru konumda olduğundan emin olun.

Instagram yarışmamız başlıyor! Arabanın sürüş aşamalarını doğru sırayla kaydedin, ekran görüntüsünü alın, #yolculuğunukaydet hashtag'i ile bizi etiketleyerek paylaşın.

Aytemiz Kart’ınıza yüklenecek 1000 puan kazanma şansı yakalamak için siz de katılın!

Henüz bir Aytemiz Kart'ınız yoksa, Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarımızdan bir kart edinerek yarışmamıza katılabilirsiniz. *Yarışma Katılım Koşulları için profilimizde bulunan linki ziyaret ediniz.

LPG kullananlar Aytemiz'de kazanıyor! Aytemiz Kart ile 3 defa 45 TL ve üzeri Aytemiz Gaz alın, 15 TL değerinde yakıt puan kazanın! Ayrıntılı bilgi için profilimizde bulunan linki ziyaret edin.

Modern teknoloji, kaliteli ürün ve çağdaş işletmecilik anlayışını bir araya getirdiğimiz 500’ün üzerinde istasyonumuzla hizmetinizdeyiz. #Aytemiz #hizmetinizdeyiz

Aytemiz Kart’ın sağlayacağı faydalarla aracınızı ve kendinizi şımartın!

Most Popular Instagram Hashtags