[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

aytemizofficial aytemizofficial

131 posts   987 followers   5 followings

Aytemiz Akaryakıt  Aytemiz Akaryakıt resmi Instagram hesabıdır.

http://bit.ly/2snCumv

Sevdiklerinize kavuşmak için çıktığınız yollarda, yurt genelindeki bütün istasyonlarımızla yanınızdayız. Mutlu bayramlar dileriz! :)
#aytemiz #hizmetinizdeyiz #iyibayramlar

Isınan hava sizi Ege’nin en özel şehirlerinden İzmir'e götürsün ister misiniz? Rotanızı çevirdiğiniz her yerde Aytemiz kalitesi sizinle.

Aracın her bakımında olduğu gibi yaz bakımında da frenler ve balatalar kontrol edilmelidir. Fren ayarının bozuk olması gerektiğinde durmanızı engelleyebilir. #araçbakımı

#BabaAşkı yarışmamıza gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Sayfamızı takip etmeye devam edin, yarışmalarımıza katılıp birbirinden farklı hediyelerimizi kazanma şansı yakalayın!

Sevgili anneler, Aytemiz Kart ile Kredi Kartınızı eşleştirerek çocuğunuzu araçta yalnız bırakmadan Araçtan Öde’nin rahatlığı ile tanışın. Yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edin. :)
#aytemiz #hizmetinizdeyiz

En çok güvendiğimiz, yolundan gittiğimiz tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.
#babalargünü #aytemiz

Babalar Günü yarışmamız başlıyor. Çocuğunuzla birlikte babanız için resim çizin, fotoğrafını #BabaAşkı hashtagiyle Instagram’da paylaşın ve @aytemizofficial hesabını etiketleyin. Babanızın yanından ayırmayacağı araba kokusu kazanan 10 şanslı kişiden biri olun.

Yarışma Katılım Koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgiye profilimizdeki linkten ulaşabilirsiniz.

Farklı ve zorlu yol koşullarına aracınız Castrol VECTON ile hep hazır! #madeniyağ #vecton #castrol #aytemiz

29 Mayıs - 19 Haziran 2017 tarihleri arasında Canpark AVM'de yapacağınız tek seferde 300 TL alışverişe 25 TL'lik, tek seferde 200 TL alışverişe 15 TL'lik yakıt Aytemiz'den hediye!
Detaylı bilgi için; http://bit.ly/2t1HQ3J

Aytemiz'e gelin, kredi kartınızla eşleştirdiğiniz Aytemiz Kart'ınızın motordan öde kolaylığıyla kask ve eldivenlerinizi çıkarmadan kolayca ödeyin. Motorcu dostu istasyonlarımızla Aytemiz, hizmetinizdeyiz.
#motorcudostuistasyon #motosiklet #aytemizhizmetinizdeyiz

Karoseri nedir? "Arabaların her detayı benden sorulur!" dediğinizi duyar gibiyiz. 🙂 #araba #bilgi #hizmetinizdeyiz #Aytemiz

Motosiklet tutkunları, Motorcu Dostu İstasyon projemiz kapsamında, Kozyatağı istasyonumuzda bir araya geldi. Etkinliğimize renk katan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.
#motosiklet #motorcudostu #hizmetinizdeyiz #Aytemiz

Most Popular Instagram Hashtags