[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

aydannsener aydannsener

809 posts   118621 followers   268 followings

Aydan Şener 

İyi gecelerr..💕💕

#Repost @sokagin_pati_izleri (@get_repost)
・・・
1 TL ye 1 Kilo Kemik alarak onlara destek olmak istermisiniz.
Binlerce çocuk için her hafta 2 ton kemik ve en az 30 paket mama kullanıyoruz. 1 TL kimseye zor gelmemeli. Her takipcimiz 1 kilo alsa sıkıntımız kalmıcak.
www.ormanamama.com adresinde Kumbaralar böşümünden veya arama bölümüne Sokagin Pati İzleri yazarak çıkacak destek Kumbaramıza ulaşabilirsiniz.
Profilimizde ki linki tıklayarak direk Kumbaramızdan Dünyanın her yerinden destek olabilirsiniz.

Sevdiğim filmlerimden biri..#ah nalan ah 💕#tbt

İyi uykular..🙏🐕❤️ @ecemakbin #iki melek ❤️

İyi gecelerr..🙏💞💕❣️

Hazirandan bir #tbt..Sevgili kardeşim Gülsen..adı gibi hep gülen melek kalpli canım kuzenim..Gidişinle içimizi yaktın..Nurlar içinde uyu..😇❤️🙏 @yogi_feline

#Repost @sokagin_pati_izleri (@get_repost)
・・・
Acil Mama..
Şebinkarahisar ve yüreği güzel insan Eda..
Eda yıllarca tek başına hem insanlara hemde belediyeye karşı durup çocukları gücünün yettiğince besleyerek tedavi ve yuvalanmasını yapıyor. Bölge soğuk ve kar.. Baktığı yüzlerce çocuk için kargoların bile 1 haftadan önce gitmediği Şebinkarahisar'da mama desteğine ihtiyacı var.
www.ormanamama.com adresinde Kumbaralar bölümünde Eda Menzilci adına açılan destek bölümünden 1 kilo mama bile gönderebilirsiniz.

Son çektiği film #ay ışığında sakldır..Birlikte çalışmak nasip oldu..Nurlar içinde uyusun..🙏❤️ #münirözkul

#Repost @sokagin_pati_izleri (@get_repost)
・・・
Yozgat Sorgun..
Bugün yeni videdolar ulaştı. Yine kuru ekmek ile gün kurtarılmaya çalışılmış.Orda bayat ekmek almak için bile para ödemek zorundalar. Bizden başka kimse seslerini duymuyor. Zaman zaman onlar için ilan açıyoruz fakat destek olan çok az kişi. Giden mamalarda 2 gün yetmiyor. Orda soğuk ve insanlarla mücadele ediyorlar.Yine yardım istediler bizlerden.1 kilo bile destek olabilirsiniz. www.ormanamama.com adresinde Kumbaralar bölümünde Yozgat Sorgun (Esma Arslan ) adına açılan bölümden imkanınıza göre dünyanın her yerinden destek olabilirsiniz.

❤️

Günaaayyydıınnn..🙋💕❣️💕💓

İpek'çim ve Çağlayan'cım enfes yemekler hazırlamışlar bize..❤️Bol muhabbetli çok keyifli bir akşamdı..🌺🌷💕❣️

Most Popular Instagram Hashtags