atomheartmother_movie atomheartmother_movie

42 posts   5013 followers   36 followings

صفحه رسمی فيلم مادر قلب اتمى  كارگردان: علی احمدزاده تهيه كننده: امير سيدزاده بازيگران: ترانه علیدوستی، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی، مهرداد صدیقیان

🎬
با تماس تلفنی وزارت ارشاد به اکران«مادر قلب اتمی»پایان داده شد/مدیریت پردیس ارگ تجریش:برای این فیلم بلیت فروخته شده بود اما با تماس تلفنی وزارت ارشاد بلیت های فروخته شده علی رغم میل سینما عودت داده شد

🎬
بخش دوم و پاياني گفت و گوی دیالوگ نیوز با علی احمدزاده
.
فقط از ترانه انتظار حمایت داشتم...
.
پایان فیلم می توانست بهتر باشد
.
شب تا صبح منتظر گلزار ماندیم و نیامد.
.
نسخه کامل بخش دوم و پاياني مصاحبه را همین حالا در کانال تلگرام دیالوگ نیوز به آدرس @dialoguenews ببینید.
.
@dialoguenews
#مادر_قلب_اتمی
#honarmand #رضاگلزار #محمدرضاگلزار #ويديو #ترانه_علیدوستی #taranehalidoosti #video #rezagolzar #iran #cinema #سينما #فيلم

.
با سیاسی‌بازی سر فیلم ما را بریدند

امیر سیدزاده تهیه‌کننده فیلم «مادر قلب اتمی» واکنش‌ها نسبت به این فیلم را حاصل برخوردهای سیاسی دانست.

فیلم «مادر قلب اتمی» به کارگردانی علی احمدزاده و تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده در جریان اکران با چالش‌هایی رو‌به‌رو شد و از چهارشنبه هفته گذشته سالن‌های اصلی اکران از آن گرفته شد. به گفته مسئولان در سازمان سینمایی اکران این فیلم به دلیل پایان یافتن مهلت نمایش آن از پرده پایین آمده است. این فیلم به دلیل تصمیم مسئولان حوزه هنری از اکران در سالن‌های این سینما محروم ماند. سیدزاده در مدت زمان اکران این فیلم سه نامه به حوزه هنری نوشت که هیچ کدام از این نامه‌ها جوابی به همراه نداشت.

سیدزاده تهیه‌کننده فیلم «مادر قلب اتمی» درباره حواشی اخیر گفت :بعد از آنکه دو نامه به حوزه هنری نوشتم و جوابی دریافت نکردم٬ این بار نامه‌ای به آقای مومنی رئیس حوزه هنری نوشتم و طبق انتظار آقای مومنی هم جواب نداد. بعد از این سه نامه٬ تصمیم گرفیتم با همان سینماهای محدود فیلم را نمایش دهیم. دهم خرداد شروع نمایش فیلم ما در سینما ها بود. تا دیروز فیلم ما اکران بود که نزدیک به سی و پنج روز فیلم ما نمایش داده شد.

او ادامه داد:در این ایام پنج روز تعطیلی سینماها بوده است.به دلیل شب های قدر و تعطیلی نیمه خرداد ما چند روزی را از دست دادیم. دو هفته هم در ماه رمضان فیلم ما اکران شد که شرایط بلیت نیم‌بها و بسیاری از مسائل دیگر دخیل بود تا فیلم ما به خوبی دیده نشود. مخاطبان در ماه مبارک رمضان کمتر به سینماها می‌روند و در اصل می‌توانیم بگوییم با این شکل اکران سر فیلم ما را بریدند.

تهیه‌کننده فیلم «مادر قلب اتمی» درباره فروش فیلم توضیح داد:هفته دوم نمایش فیلم به فروش خوبی رسیدیم و به رقمی نزدیک به یک و نیم میلیارد تومان دست پیدا کردیم. یعنی در شانزده روز ما فروش خیلی خوبی داشتیم. به نوعی روزی ۹۰ میلیون تومان.

سید‌زاده درباره بیانیه اخیر نمایندگان مجلس گفت:وزیر فرهنگ٬ رئیس سازمان سینمایی یا خانم سیاوشی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس حرف من را می‌فهمند٬ اما چند نفری هستند بدون اینکه فیلم ما را ببینند از آن انتقاد می‌کنند و فیلم ما را به نابودی می‌کشند. این نماینده‌های محترم هیچ کدام فیلم ما ندیده‌اند زیرا نوع نامه‌ای که نوشته بودند کاملا واضح بود بدون تماشای فیلم است. در فیلم ما توهینی به ادیان نمی‌شود. با این یک بام و دوهوا ما چه کاری می‌توانیم انجام دهیم. نماینده‌های محترم تشریف بیارند و با ما صحبت کنند.

ادامه در کامنت اول

.
رونمايي از تیزر انیمیشن «مادر قلب اتمی» با صدای مهرداد صدیقیان
.
اکران این فیلم نامتعارف همچنان در سینماها ادامه دارد
.
تبلیغات: دیالوگ
.
ساخت تیزر: پوریا صمیمی
.@amirseyedzadeh
@mehrdad_sedighian

.
امیر سیدزاده تهیه کننده فیلم «مادر قلب اتمی» در واکنش به انتشار نامه برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که خواستار توقف اکران دو فیلم «مادر قلب اتمی» و «اکسیدان» شدند به آی‌سینما می‌گوید:اگر این امضاها واقعی باشند و نمایندگان مجلس شورای اسلامی پای این نامه را امضا کرده باشند، نظر آنها به عنوان نمایندگان مردم برای ما محترم است. اما این نمایندگان باید اعلام کنند که کدام قسمت فیلم سینمایی مادر قلب اتمى خاطر آنها را مشوش کرده است.

سیدزاده ادامه می‌دهد:این تعداد از نمایندگان مجلس باید بگویند که چه شد به این نتیجه رسیدند که فیلم «مادر قلب اتمی» به ادیان الهی توهین کرده است! بنده به عنوان صاحب این اثر سینمایی تمام قد به دفاع از این فیلم سینمایی می‌پردازم و اصلا قبول ندارم که در فیلم «مادر قلب اتمی» به ادیان الهی توهین شده است زیرا زمانی که پروانه نمایش این فیلم سینمایی در اختیار معاون سابق نظارت و ارزشیابی بود و «مادر قلب اتمی» نزدیک به دو سال اجازه اکران پیدا نمی‌کرد، یکی از دلایل عدم نمایش این فیلم را «احتیاط در ترویج سایر ادیان» اعلام کرده بودند، حال چه شده که نمایندگان مجلس این فیلم را توهین به ادیان الهی قلمداد کردند؟! تهیه کننده فیلم علی احمدزاده در ادامه تاکید می‌کند که نمایندگان مجلس اصلا فیلم «مادر قلب اتمی» را تماشا نکرده اند:بنده می‌خواهم به ضرس قاطع این مطلب را بیان کنم که نمایندگان مجلسی که پای این نامه را امضا کردند به هیچ عنوان فیلم «مادر قلب اتمی» را ندیدند و گر نه به اين راحتى مرتكب اشتباهى كه نتيجه اى جز آب در آسياب دشمن ريختن است را مرتكب نمى شدند.شايد تنها از روی حرف برخی از اطرافیان خود تصمیم گرفتند که این نامه را امضا کنند!

تهیه کننده «شماره 17 سهیلا» در ادامه می‌گوید:نمایندگان مجلس بگویند با چه معیار اعتقادی به این نتیجه رسیدند که در «مادر قلب اتمی» به ادیان الهی توهین شده است و بنده می‌توانم راست راست درخیابان‌ها راه بروم؟ در نظام جمهوری اسلامی که پیروان تمامی ادیان به خوبی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند اگر من بخواهم به دینی توهین کنم، اولین کسی که باید مرا مورد بازخواست قرار دهد نظام جمهوری اسلامی است. ما امروز با پدیده‌ای مواجه هستیم که به صورت یک بام و دو هوا ادعاهایی را مطرح می‌کند و به تشویش اذهان عمومی می‌پردازد!

🎥
مصاحبه اختصاصی دیالوگ نیوز
گفت و گوی پوریا ذوالفقاری با علی احمدزاده کارگردان "مادر قلب اتمی"
.
ظهور گلزار ظهور احمدی نژاد است
.
حس می کردم اگر دم دست شان بودم مرا می کشتند.
.
این جا برخوردها سینمایی نیست.
.
نسخه کامل بخش اول مصاحبه را همین حالا در کانال تلگرام دیالوگ نیوز به آدرس @dialoguenews ببینید.
.
@dialoguenews
#مادر_قلب_اتمی
#honarmand #رضاگلزار #محمدرضاگلزار #ويديو #ترانه_علیدوستی #taranehalidoosti #video #rezagolzar #iran #cinema #سينما #فيل

.
صحبتهای مهرداد صدیقیان

در اکران مردمی فیلم مادر قلب اتمی

در پردیس سینمایی چارسو
@mehrdad_sedighian
@amirseyedzadeh
@saeedkhani61

🎬
تماشای #مادر_قلب_اتمی
در #پردیس_سینمایی_چارسو
همراه با #مهرداد_صدیقیان
.
چهارشنبه 14 تیر | ساعت 20 الی 22
.
تبلیغات #گروه_دیالوگ

🎬
سينماهاي نمايش دهنده "مادرِ قلبْ اتمی" در شهرستانها
.
#مادر_قلب_اتمی

🎥
رونمايي از جديدترين تيزر "مادر قلب اتمي"
.
تيزر جديد فيلم سينمايي " مادر قلب اتمي" به كارگرداني علي احمدزاده و تهيه كنندگي امير سيدزاده در آستانه ١/٥ ميلياردي شدن رونمايي شد و اكران اين #فيلم همچنان در سينماهاي كشور ادامه دارد.
.
ترانه عليدوستي، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگراني و مهرداد صديقيان در اين فيلم به ايفاي نقش پرداخته اند .
.
پخش "مادر قلب اتمي" موسسه نسيم صبا بوده و تبليغات اين اين فيلم را گروه تبليغات ديالوگ برعهده دارد.
.
ساخت تيزر: محمد واحد
.
#مادر_قلب_اتمی

روزنامه هفت صبح امروز

🎥
استقبال بی نظیر از اکران مردمی #مادر_قلب_اتمی با حضور #محمدرضا_گلزار در پردیس کوروش

کارگردان: #علی_احمدزاده
تبلیغات: #دیالوگ

Most Popular Instagram Hashtags