atmacavolkan7 atmacavolkan7

1026 posts   235028 followers   55 followings

Volkan Atmaca  Eski Topçu/Yeni Reklamcı YouTuber/ Sözler Köşkü Senarist/Oyuncu

https://goo.gl/ZtGy0f

Ayrıldın.. unutamıyorsun. İçin acıyor. Bir an unutuyorsun ama birşeyler onu sana hatırlatıyor. Sürekli acı çekiyorsun.. haram sevdanın pişmanlığını iliklerine kadar hissediyorsun. İşte bunla ilgili video, işte çözümü 👉🏻 videonun tamamı Sözler Köşkü YouTube sayfasında (aşıksan bu video tam sana göre-unutamıyorum)

Alttaki fotoğrafta ilk kez gitmiştim Aşk şehrine, üsttekide 2.kez ☺️ Rabbim buraya eşimle gelmeyi nasip et diye dua etmiştim. Daha iyisini nasip etti dava kardeşlerimle yolladı beni😂Bakalım 3. Kez gittiğimde kimlerle gideceğim Allah bilir☺️ NOTBİR: sen kimle gitmek isterdin?

Bugün harbi Doğum günü abimin😂 bu sefer tutturdum 😀 kendisi şuan evinden sevdiklerinde binlerce km uzakta yurt dışında okyanusun ortasında bir geminin içinde kaptan. Hasret çeken tüm kardeşlerimize dua edelim bu vesileyle. İyiki doğdun dostum abim kardeşim arkadaşım, derdimi çok çektin böyle giderse daha çok çekeceğe benziyor😂 ama olsun abi olmak kolay değil. Seviyorum seni ☺️ @nejdetatmaca

Müslümaların ayfonla imtihanı 😂ee tabi zorluklar sonunda başarılarıda getirir😀
NOTBİR: bu sıkıntıyı çeken ayfoncuları yoruma alabilirmiyim😀 @istiskal

Bundan tam 5 yıl önceydi☺️ İzmir sokaklarında boş boş gezen bir adamken yolum Sözler Köşküne düştü. İyiki düşmüş.. şuan dünyanın en iyi işini yapıyorum, insanlara faydalı olacak işler peşindeyim çünkü. Resimde Rabbini tanımayan bir volkan var, yalan gülüşler atıp kendini kandıran.çünkü dünyanın hep acı sonuçlar doğurduğunu tecrübe etti. Mutlu olamam artık derken beni Allah'a yaklaştıran bir eserler karşılaştım. Kuran tefsiri Risale-i Nur. Okudukça mutlu oldum okudukça dünyanın acı sonuçlar doğuran fiillerinden uzaklaştım. Şuan çok mutlu bir volkan var hayatta. Çok gezen dolaşan gülen takılan anlatan güldüren seven sevilen☺️ hepsi helal dairede kalmakla oldu bunu bilir bunu söylerim☺️ eğer Allah sana helal dairesinin lezzetini tattırmadıysa kenarda köşede bırakmadığın haramlar vardır dostum..👊🏻

Bilir miydin dostum ☺️☺️ hadi bakalım sende al bi şarkı sözünü İslami parçaya çevir :) onuda söyliyim 😀

Ne umutlarla yola çıkar insan.. önündeki engelleri görmeden bilmeden. Eğer kafaya koymuşsa gideceği hedefi önündeki engeller vızz gelir insana. Ama can sıkar işte, moral bozar. Rabbim sıkıntılı günlerimizi tez zamanda alıp götürsün inşallah. Dua eder dua beklerim kardeşlerim. Şu ara çok ihtiyacım var.

Ayrılmak kolay, unutmak zor. Yaşayanlar iyi bilir.. ilaç gibi bir video sizin için hazırladık. Unutamıyorum diyenler varsa bu video tam sizlere göre.. video Sözler köşkü YouTube sayfasında.

Geçmiş acı veriyorsa geçmemiş demektir👊🏻 "Aşıksan bu video tam sana göre-unutamıyorum" yakında Sözler Köşkü YouTube kanalında.
NOTBİR: çarşı izninde çektim ☺️

Efendimiz s.a.v. buyuruyor:
"Mü'minler birbirlerini sevmekte, birbirlerine acımakta ve birbirlerini korumakta bir vücuda benzerler. Vücudun bir uzvu hasta olduğu zaman, diğer uzuvlar da bu sebeple uykusuzluğa ve ateşli hastalığa tutulurlar." Yeryüzünde benim kardeşlerim zulüm altındaysa, bu benim içimi yakar. Yakmalı! Nerede olursak olalım, bunun bir önemi yok. Onlar gözlerini ancak korkudan kapayabiliyorlarsa, biz rahat bir uyku çekebilmek için kapamamalıyız.
Elimizden hiç birşey gelmiyorsa bile dualarımızda daima onları anmalıyız. Unutmayalım! Unuttuysak da gafletten,  hatırlayalım. Hatırlatalım...

Öğrencilik fakirken güzel gardaş😂😂 yeni videom yayınlandı profildeki linkten izleyebilirsiniz☺️

Ne güzel ders ortamı 😍 Allah'ıma şükürler olsun böyle ortamda böyle kardeşlerle olmaktan dolayı.

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags