atamanergin atamanergin

72 posts   115614 followers   342 followings

Ergin Ataman 

3 nesil Ataman lar ekran karşısında 2017/18 sezonunda futbol takımımızın acılış macını beklerken tüm Galatasaraylılar gibi bizim de dileğimiz Şampiyonluk !!!

5 yıl aralıksız yoğun calışma sonrası bu anlamlı günde Babam ve tüm ailemle birlikte tatil yapıp birlikte olabilmek cok güzel . herkesin babalar gününü kutlar tüm cocuklarımızın sağlık ve huzur icinde babaları ile birlikte büyüyebileceği bir TÜRKİYE dilerim .

28 Nisan 2016! GERÇEKLERİ TARİH YAZAR, TARİHİ DE BİZ YAZDIK! Hep birlikte kalplerinde Türkiye ve Galatasaray sevgisi olan, iyi günde, kotü günde bizimle coşan, bizimle üzülen, heyecan duyan tüm dostlarla, BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARIYLA...

tam 1 yıl once bu saatlerde türk basketbol tarihinde kazanılan en onemli kupa nın finali icin fransa da sahadaydık bu heycanı hepbirlikte yaşadık ve başardık . cok şey unutulur ama tarih asla değiştirilemez .

bu mesajı yollayan taraftarımız gibi kalplerinde galatasaray sevgis olan ve birlikte büyük zaferler elde ttiğimiz milyonlarca taraftarımız merak etmesin dün nasıl dimdik durduysak , bugün de , yarın da dimdik gercek galatasaylı duruşu ile zaferlerimize devam edeceğiz . GALATASARAY cok büyüktür ve güneşi asla balcıkla kirletemezler !

Asla vazgecmeyiz ! biz 20 milyon taraftarımızın sevgisi ve desteği ile bu ülkenin gururu olduk ! yine oluruz !

Basketball is friendship,funny and competition .

http://www.ntvspor.net/basketbol-havasi/basketbol-havasi-20-ocak-2017-1-bolum-i-588320d949894108dca62c45

Most Popular Instagram Hashtags