atamanergin atamanergin

97 posts   117,212 followers   384 followings

Ergin Ataman 

Babalar günü ozel selfie si Sarp Ataman dan :) Babam ve Annem ile İtalya seyahati. Babalar gününüz kutlu olsun ❤️

Allah rahmet eylesin... Çok üzgünüm! Sadece bir patron değil, ülkemiz için büyük bir insan, büyük bir spor adamı ve büyük bir Beşiktaşlı idi Erdoğan Amca... Onunla birlikte calıştığımız dönemi, sonrasındaki dostluğumuzu ve anılarımı unutmam mümkün değil!
Dünya beyefendisi, bir o kadar mütevazi, son derece kibar bir insan olan, büyük saygı ve sevgi duyduğum SAYIN ERDOĞAN DEMİROREN için başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsalığı diliyorum .

TÜRKİYE ŞAMPİYONU GALATASARAY futbol takımını kutluyorum .⚽️🇹🇷🏆❤️💛

ATATÜRK ün bize emanet ettiği bu güzel ülkeyi bizlerin de cocuklarımıza aynı güzellikte teslim etmemiz vatan ve namus borcumuzdur🇹🇷

🏀🇹🇷🏆🏀🔵⚪️ 2018 TÜRKİYE KUPASı Müzemizde !

Türkiye’mizin içinde bulunduğu bu hassas dönemde, basketbol camiası olarak duyarlılığımızı göstermeli, kenetlenmeyi salonlardan başlatmalıyız. NBA’de olduğu gibi sezon boyunca tüm lig maçlarında, her iki takımın birlikte açtığı Türk Bayrağı eşliğinde İstiklal Marşımız’ın çalınması, bu uğurda iyi bir başlangıç olacaktır. .

Galatasaray genel kurulunda ilk kez oy kullanma heyecanı . 2026 başkanlık yolunda ilk tecrübe❤️💛

ailece birlikte gecirdiğimiz vakitlerde büyük bir zevkle sohbet ettiğimiz @denizulkearibogan kaleminden , DUVAR ...

2018 yılına evde ailem ile birlikte girerken tüm dostlara sevdikleri ile birlikte sağlıklı , huzurlu , başarı dolu bir yeni yıl diliyorum .

2018 ! Mutlu Yıllar Happy New Year !🎈🎉🏀

Euroleague kariyerimdeki 200. macımda zor da olsa gelen galibiyet ,yeniden canlanan Efes ruhu,tüm basketbolseverleri mutlu ederken tabi ki yine en cok eğlenen parkelere geri donen Sarp Ataman oldu.

Most Popular Instagram Hashtags