astrodeha astrodeha

11,116 posts   129,372 followers   3,860 followings

Dr.Astrolog Senay Devi YANGEL  Dr.Astrolog #Batı #Çin ve Vedic #HintAstrolojisi uzmanı #KeplerCollege 05392061953 +902125833275 #astroloji #astrolog #astrology

Thanks a lot my big guru. NAMASTE 🙏🏻 @gomesgary #newbook

#Repost @inkilapkitabevi with @get_repost
・・・
Bu kitap, Leo, Carter ve Raman’ın Batı ve Vedik geleneklerine ait astroloji eserleri gibi olacaktır. Türk ve Osmanlı astrolojisinin pratik ve bilimsel çalışmasında yeni bir kıvılcım meydana getirecektir. Bu nedenle kritik önemde olacaktır. Astroloji için yeni ve zenginleştirilmiş bir dünyayı keşfetmeye hep birlikte hazırlanalım.
Prof. Dr. Gary Gomes (Astrolog)
@astrodeha
#inkılapkitabevi
#inkılapkitabevi91yaşında
#şenayyangel#türkmedeniyetlerindeastroloji#astronomivemüneccimbaşılık#yenikitap#kitap#kitaplık#kitapkurdu#kitapyurdu#instakitap#instabook
#book#books#bookstagram

DOĞDUĞU GÜNÜ SAATİ ZAMANI BİLMEYENLER ASTROLOJİDEN FAYDALANABİLİRLER Mİ?
DOĞUM ZAMANININ BELİRLENMESİ MÜMKÜN MÜ?
Ülkemizde pek çok kişi dakikası dakikasına doğduğu saati bilmiyor bunun yanı sıra doğduğu günü bilmeyen de çok fazla kişi var. Hal böyle olunca büyük bir çoğunluk karakterini yeteneklerini yaşamda ki rolünü belirlemede etkili olan Güneş burcunu bilmiyor ve astrolojiden faydalanamıyor. Ülkemizde astroloji maalesef ki eğitimsiz insanlar tarafından suiistimale yeterince açıkken doğum zamanını bilmeyen kişiler bu konuda daha da fazla mağdur oluyor.
DOĞUM YILIMIZI GÜN ve SAATİMİZİ ÖĞRENEBİLİRİZ! FAKAT BU UZUN BİR ÇALIŞMAYI GEREKTİRİR SOSYAL AĞLARDAN YAPILMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR! ‘’Rectifikasyon’’ Doğrulama Düzeltme çalışması ile doğum zamanı ve saatinizin hayatınızda ki 5 önemli sizler için Pozitif ya da Negatif olaylardan oluşan mezuniyet hastalık yakınlarınızın hastalık yada vefatı aile bireyleri kardeşlerin doğum bilgileri evlilik ayrılık her hangi bir kaza iş değişikliği gibi yaşamınızda önem taşıyan tarihlerle yapılan çok önemli bir çalışmadır. Kişilerin verdiği bu tarihlerden yola çıkılarak kesin bir hesaplama ile doğduğunuz gün ve saat belirlenerek doğum haritanız çıkartılır. Bu çalışma yaklaşık 2 günlük bir BİREYSEL ÇALIŞMAYI gerektirir. Bu konu oldukça İLERİ seviyede astroloji bilgisini gerektirir ancak eğitimli ve REKTİFİKASYON la ilgili deneyim sahibi ASTROLOG lar tarafından yapılabilir. Bu konuda da gerçek bir Astrolog’ tan bilgi almanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Kaldı’ ki KENDİ KENDİNE EVDE OKUDUĞU KİTAPLARDAN YOLA ÇIKARAK ASTROLOG OLDUM diyenlerin olduğu bir ortamda fazlası ile dikkatli olmanız gerektiği konusunda da sizleri uyarmak isterim. Astrolojiyi burçlar dan ibaret zanneden ve popüler kültürün yansıması gibi kendine meslek edinen kişilerin bu çalışmayı yapabilmesi için 40 fırın ekmek yemesi gereklidir ve bu çalışmayı yapmaları İMKANSIZDIR.
DOĞUM ZAMANIN BELİRLENMESİ İÇİN 0212 583 32 75 İ ARAYABİLİRSİNİZ.
GSM:+905392061953 #müneccim #kitap #yeniay #dolunay #senayyangel #astrolog #astroloji #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık

#AY BAŞAK BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA Ticari konularda başarılı yatırımlar finansal girişimlerin olumlu sonuçlanması sağlam temellere dayalı kalıcı işler yapmak uygundur. Boğaz ve solunum yollarımızın hassasiyet kazandığı günlerdir. Bugün yaşamımızda sorun teşkil eden tüm yorucu enerjilere karşı çözüm odaklı hareket etmeli tartışmalardan uzak durmalı sen ben yerin BİZ diyerek hareket etmeliyiz. İşimizle ilgili konularda belirsizlikler azalır ve herşey netlik kazanmaya başlar. Finansal konularda beklenmedik süprizler yeni kazançlar elde edebileceğimiz imkanlar söz konusu olabilir. Özel yaşamımızda ise huzursuz ruh halimizden sıyrılarak enerjimiz yükselmeye başlar. Sevdiğimiz insanlara karşı duygularımızı ifade etmeli gurur kibir gibi kavramlardan uzaklaşarak en yalın en saf ve en masum hali ile aşkı özgür bırakmalıyız…

Hint Astrolojisinde Başak “Kanya” Bakire saf ve dişidir. Kanya kişisi Pratik ve maddiyatçıdır. Dünyevi arzular ve madd- eye verdiği önem sipirütüel yönünü geliştirmesinin önüne geçebilir. Kanya kişisi son derece zeki ve çabuk öğrenen bir yapıya sahiptir. Aklın ve iletişimin gezegeni MERKÜR tarafından yönetilir.
AY BAŞAK BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Detay dikkat ve ayrıntı gerektiren işlere yönelebilir yükselen konsanstrasyonumuzla çözümlemekte zorlandığımız pek çok işi kısa süre içinde çözümleyebiliriz. Hesapların kontrolü mali işlerle ilgili çalışmalar için en uygun zamanlardır. Ayrıca sağlığımızla ilgili kontrol ve muayeneleri bugünlerde yaptırabiliriz. Ay Başak Burcunda:
Zeki azimli yetenekli ayrıntılara önem veren attıkları adımı planlayan sorumluluk almaktan çekinmeyen sabırlı empati kurabilen kişilerdir. Özel yaşamları konusunda keskin kuralları vardır ve duygularını kendi içlerinde yaşar birlikte oldukları insandan da aynı şekilde davranmasını beklerler ve hiç kimsenin özel yaşamlarında söz sahibi olmasını istemezler. Temizlik ve hijyen onlar için çok önemlidir. Dağınıklıktan hiç hoşlanmazlar tertip düzenleri ile bulundukları her yerde disiplini sağlarlar. #astrolog #astroloji #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık

#Gününsözü İnsan olmak mı zor olan
İnsanı insan yapan değerlere
Sahip olmak mı?
Ne demiş Atalarımız Erenler Alimler
Eline Diline Beline
Sahip Ol,
Söz senin ağzından çıkana kadar senin esirin,
Söz ağzından çıktıktan sonra sen sözün esirisin.
Diyor.
Çok ve boş konuşmamak gerek
Sabır deryasını taşırmamak gerek
Ego kibir ateşten bir gömlektir
Önce taşıyanı yakan
Sabır sert bir kaya bazen kanayan bir kalptir.
Sabır ZÜMRÜDÜ ANKA'dır küllerinden tekrar tekrar
Yeniden doğan.
Sabırlı insanların sabrı taştığında
Tufanı büyük ve yıkıcı olur!
Aman diyene kılıç çekmeyenleri
Merhamet etmeyene Merhamet edilmez!
Noktasına getirmemeli ve unutmamalı
KURT KIŞI GEÇİRİR'de YEDİĞİ AYAZI UNUTMAZ!
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay Devi YANGEL
İletişim:+902125833275
GSM:+905392061953

#gökyüzününbugünbizleremesajı Yapma gönül.!
Bu Postu Sana Ulu Orta Serdirmezler ...
Dilenci Kılığıyla Saraya Girdirmezler...
Çöllerde Sevda İçin İmtihan Vermeden...
Her MECNUN diyeni; LEYLA’ya erdirmezler... #Şems-i Tebrizi

Sağlam kafa Sağlam Vücutta bulunur. Bahane değil çözüm üret #ruhunmeditasyonuduabedeninmeditasyonuspor #Boks sadece yumruk 🥊 atmak değildir. Bedenin her kasının çalışmasını gerektir. #crossfit #halter #atletizm ve bütün branşları içerir. Her gün farklı bir çalışma yapılmalıdır. @gulsum_tatar @tatarsercu #boxing #gulsumtatar #boxing @maxsportbakirkoy @lezizdiyet @korayhosman #crossfit #gym #gymfit #boxingwomen @rizapolat1974 #boxingtraining

Günün Sözü #RigVeda “Önce ne varlık vardı ne de yokluk, ne hava vardı ne de ötedeki gökyüzü, neydi onu saran? Neredeydi? Kimin himayesindeydi?

Orada mıydı, derinliklerine ulaşılamaz engin Umman? Ölüm de yoktu o zaman, ölümsüzlük de. Geceye ya da gündüze ait olan herhangi bir belirti yoktu, Tek olan soluk olmadan soluyordu kendi iç gücüyle, bundan başka da hiçbir şey yoktu.

Karanlık vardı, her şeyi saran bir karanlık, ve her şey ayrışmamış haldeki Ummandı o zaman, boşluğun sakladığı o, gayrete geldi ve var oldu.

Başlangıçta ilahi aşk meydana geldi, Gönül’ün ilksel tohum hücresini oluşturdu, Rişiler gönüllerinde araştırma yaparak keşfettiler varlığın yokluktaki bağlantısını.

Belli belirsiz bir çizgi varlığı gayri varlıktan kesip ayırdı…

Telefon: +90 212 583 32 75
GSM: +90 543 206 19 59

#gökyüzününbugünbizleremesajı Sana affedilmeyecek kadar büyük hata yapan birine
Akıl sınırlarının bittiği yerden başlayacak ceza vermek istiyorsan.
Bütün samimiyetinle AFFET.
Hissedilen her şeyi arşivleyen KADER
Kendisiyle en iyi biçimde ilgilenecektir... #ŞemsiTebrizi

Most Popular Instagram Hashtags