armandosadiku_10 armandosadiku_10

358 posts   165562 followers   542 followings

Armando Sadiku  Official instagram of Armando Sadiku Professional football player of FC Legia Warszawa 99.Albania National Team🇦🇱10 Striker🙏🏼!snapchat👻:armando-sadiku

Erdhi Edhe goli im i parë me fanellën e @legiawarszawa
Thankyou #godforeverything 🙏🏼☝🏼🤗

Te dashur miq, shok, fansa qe me keni mbeshtetur gjithnje! Sot firmosa kontraten e re per 3 sezone me Ekipin Legia Warszawa! Ky eshte nje moment edhe nje hap shume i rendesishem per karrieren time! Falenderoj klubin e @legiawarszawa qe me plotesoj te gjitha kushtet per te me bere pjese e tyre! Falenderoj te gjithe ekipet qe luajta per 6 vite ne @switzerland.ch qe ishin @fclocarno @fclugano_official @fcz_offiziell @fcvaduz! Falenderoj te gjithe shoket edhe njerezit qe me qendruan afer ne tere keto vite !!!! FORZA @legiawarszawa #AS99 #bumbum

Important is to believe in everything you do in life .....to take everything with a smile and day thank you to God every Day 🙏🏼☝🏼🤗❤️

#vacation #albania 🌊🙏🏼❤️

GEZUAR BAJRAMIN

Falenderojme Allahun per permbushjen e agjerimit te Ramazanit.
Shpresojme ne faljen dhe meshiren e Tij.
E lusim Zotin te na e pranoje agjerimin, veprat e mira, namazin, sadakane etj etj.
LUSIM Allahun te na fale neglizhencat tona ne kete muaj, gjynafet tona dhe te gjithe se bashku te na shkruaje prej banoreve te xhenetit. 🙏🏼☝🏼❤️

#Enjoy #Vacation #AS10🇦🇱 I love my beautiful country #Albania #Jal
Faleminderit @christos_klvpl per kete vidjo 🙏🏼👍🏻

Grazie Mister !!! In bocca lupo per tutto 🙏🏼

Most Popular Instagram Hashtags