ardaerel ardaerel

721 posts   1,380,877 followers   169 followings

Arda Erel  İletişim & Marka Yönetimi: ben@gulkemgurbuz.com

bu post’a etkilendiğin, sana iyi gelmiş olan bir film bırak, o film başkasını, başkası da başkasını etkilesin, kelebek etkisiyle herkes birine iyi gelsin. ben başlıyorum; I Origins.

“neden baskasini her ozelligiyle severken, kendimizi her ozelligimizle sevemiyoruz?” diye yazmistim bir zamanlar. josef kunstmann o kadar guzel benim ne demek istedigimi yansitmis ki.. daha fazla yazasim gelmedi, gorsel kelimeden daha cok sey anlatir halde.

eckhart tolle.

‪Gözlerinde görmediğin sevgi, kalbinde hiç yoktur. Gözlerinde sevgi olanınsa, kalbine bakılmasına lüzum yoktur. Sevgi önce kalbe gelir, sonra gözden taşar.‬ Gözde yoksa, kalpte hiç yoktur. #gozlerindeolmakistiyorum 👁

Affedemiyor gibi olduğunda, hiçbir zaman onun gittiği yollardan gitmediğini hatırla. Ona karşı duyduğun öfkeni serbest bırak.
Üzülür gibi olduğunda, içine atmanın daha kötü, ağlamanın daha güzel olduğunu hatırla. Duygularının gözlerinden akmasına izin ver ki gözyaşların nefes alsın. Çünkü onların yaşamasına izin vermediğinde, duygular da intikam alabiliyorlar.
Korkar gibi olduğunda, korkunun üzerine git, orda sevgi eksikliği bulacaksın, orayı sevgiyle doldur, sevginin çözemediği bir şey olmadığını hatırla. Sevgiye hayatının her yerinde izin ver. Çünkü korkular sevginin karşısında kaybolup gidiyorlar.
Bazen sen de benim gibi unutur gibi oluyorsun bildiğin ama yapamadığın şeyleri.
Unutur gibi olduğunda, hep bu yazımı hatırla.
♥️
#ardadanSANA

Melania Trump’i seviyorum ya! Kocasi koskoca Amerika’yi yonetiyor olsa bile ona boyun egmiyor 💪🏻 sonunda elini tutmasinda yine bir baski goruyoruz ama kameralar onunde direnmesi bile cok buyuk bir sey bence! Belki de bir mesaj vermeye calisiyor 🤔 (beni kurtarin 😩 olabilir)

Çok fazla anlayış göstermenin sonu, anlaşılmazlık oldu benim hayatımda. Çok fazla sevmek de, -belki bunu uzun uzun tekrar konuşuruz ama- yalnızlıkla bitti benim hayatımda. Bilmiyorum ya insanlar benim sevgimi kaldıramıyorlar ya da ben hep yanlış insanları seviyorum. Ama tek anladığım bir şey varsa, özellikle şu 2018’de; gitmek, başka bir hikayenin en güzel başlangıcıymış meğer. Heh bi’ de; mutluluk hep acıların sonunda saklıymış.

çocuklara bayram hediye eden tek lider! ❤️ #23NisanCocukBayramiKutluOlsun

Çok uzun zamandır hangi cevabın “doğru” olduğunu bilemediğim bir soru!
Ayrılık sonrası Instagram’dan takibi bırakmak mı, bırakmamak mı doğru?
Birçok insana sordum;
Bir kısmı, ayrılık sonrası Instagram’da birbirini takip etmenin “olgunluk” olduğunu ve iki insanın birbirini Instagram’da takibe devam etmesi gerektiğini söylüyor. Hatta bunu diyen insanlara göre, Instagram’ında tutmaya devam etmek, bir bakıma tekrar barışmayı da sağlayabilirmiş. Tekrar barışmak söz konusu olmasa bile, silmek yine de onlara göre çok çocuklukmuş.
Bir kısmına göreyse, Instagram’dan silmek en doğrusu. Çünkü görmeyen göz, daha kolay unuturmuş. Eğer takibe devam edilirse, sabah akşam story’sinden, kiminle takip edişine ister istemez bakarmışsın. Bu da unutmanı zorlaştırırmış...
Bana soracak olursanız, olgun durucam diye her paylaşımını/storysini gördüğümde canım acıyacağına, biraz çocuk dururum ama her yerden siler devam ederim daha iyi.
Görmeyen göz, bir zaman sonra başkasını daha kolay görür çünkü 👀 Peki sizce hangisi daha doğru? Cevaplarınızı bana yazın!
#herkesesoruyorum #cevaplarinizibekliyorum 👇🏻 #instagramsorunlari 🤳🏻 #hepimizinortaksorunu 😩

Seni tanısam hiç sevmezdim. Meğer seni tanımadığım için sevmişim. Şimdi senden vazgeçmek daha kolay oldu.

Insanlar yalancidir, kotudur, guvenilmezdir demek istemiyorum. Bunlari zaten hep okudum. Genellemeleri de sevmiyorum artik ama kendi hayatimla ilgili en azindan, soyle bir gozlemime guveniyorum artik: Insanlari cok dinleme. Onlari sadece izle. Izlediklerin, dinlediklerinden daha cok yol gosterecek sana. #kendimenot

Birilerinin arasından biri’ni bulacağını düşünmek, aslında bir şeyleri zorla yapmaya çalışmak gibi gelmeye başladı bana. Nasıl kendi doğumum benim seçimimle olmadıysa, gerçekten yaşamam gereken aşk’ın doğmasında da belki benim çok seçimim yoktur, o da kendiliğinden doğacaktır hayatıma?
Aramayı bıraktım...
Artık arayıp bulan değil, birinin arayıp bulduğu olmak istiyorum.
#ardaerel

Most Popular Instagram Hashtags