[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

arapgirbld arapgirbld

401 posts   1550 followers   94 followings

Arapgir Belediyesi 

http://www.arapgir.bel.tr/

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Malatya Valiliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi, İnönü Üniversitesi ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen Malatya Coğrafi İşaretler Çalıştayına katıldık. arapgir.bel.tr/icerikdetay.as…

Arapgir ve Çevresini Kalkındırma, Yardımlaşma ve Kültür Derneğinin düzenlemiş olduğu Kahvaltı Sohbetlerine katılarak hemşerilerimizle bir araya geldik. Bu güzel organizasyonu düzenleyen Dernek Başkanı Kamuran Sezer’e, güzel sohbetlerinden dolayı Hemşerimiz Prof. Dr. Yaşar Bayındır ve eşi Prof. Dr. Tuğba Bayındır’a teşekkür ederiz. #halukcömertoğlu

Mutlu Pazarlar
Eskişehir Vadisi / Arapgir

Kozluk Köprüsü / Arapgir @arapgir @kozluk @malatya @köprü #kültür #tarih #doğa #arapgir #medeniyet

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Öznur Çalık, İl Başkanımız Sayın Hakan Kahtalı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır, İlçe Başkanlarımız ve İlçe Belediye Başkanlarımız ile birlikte Sayın Başbakanımızın Malatya ziyareti öncesi istişare ve değerlendirme toplantısına katıldık. #halukcömertoğlu

BAŞKAN CÖMERTOĞLU KENT SORUNLARI VE YEREL YÖNETİMLERİ ANLATTI

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen ‘Kent Sorunları ve Yerel Yönetimler’ konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.

Malatya Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen konferansa katılan Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, proje okulu öğrencilerine Yerel Yönetimler ile ilgili bilgiler verdi. Başkan Cömertoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı konferansa Okul Müdürü Mikail Çirkin, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

Başkan Haluk Cömertoğlu, Belediyecilik hizmetinin ilk aşamasından projenin değerlendirilip ortaya konmasına kadar birçok konuya değindi. Yerel yönetimlerin yapısı ve işleyişi konusunda proje okulu öğrencilerine bilgiler aktaran Başkan Cömertoğlu, kentleşmede planlamanın önemine değinerek kentlerin planlı bir şekilde ele alınması gerektiğini ifade etti.
Konferans sonunda öğrencilerin yerel yönetimler ile ilgili sorularına açıklık getiren Başkan Cömertoğlu, kendisini konferansa davet eden Okul Müdürü Mikail Çirkin’e ve dinlemeye gelen öğrencilere teşekkür etti.

Yazar Ahmed Günbay Yıldız’ın katılımlarıyla Arapgir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün SODES Projesi kapsamında gerçekleştirdiği Fethi Gemuhluoğlu Okur Yazar Akademisi Projesi programına katıldık.

Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Sayın Mikail ÇİRKİN’i makamında ziyaret ettik. @halukcömertoğlu @arapgir

Arapgir Belediye Başkanımız Sayın Haluk CÖMERTOĞLU 13.02.2018 Salı Günü Saat 14:30’da Malatya Selahaddin Eyyubi Fen ve Sosyal Bilimler Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde “Kent Sorunları ve Yerel Yönetim” konulu seminere konuşmacı olarak katılacaktır.

Sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir hafta dileriz.
Görevi başında vatanımız için mücadele veren güvenlik güçlerimize, mehmetçiğimize selam olsun.
Allah yardımcınız olsun.
Arapgir'imizin duaları sizlerle... @akifozbildirici @halukcömertoğlu @arapgir

Keyifli Pazarlar
Meydan Köprüsü
Kozluk Çayı - 2018

🇹🇷 Afrin'e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı sırasında Şehit olan Kahraman Askerlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, silah arkadaşlarına ve milletimize baş sağlığı dileriz.

Reyhan Tarlası / Kozluk Vadisi 2017 - Arapgir @www.reyhancayi.com / @www.facebook.com/reyhancayi @akifozbildirici

Sabahınız hayır, işiniz bereketli olsun.
Hayırlı Cumalar

FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI Arapgir Kaymakamlığı ve Belediyemiz tarafınca ilçemize bağlı mahalle muhtarları ile kurum amirlerimizin katıldığı istişare toplantısı düzenlendi. Arapgir Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Arapgir Kaymakamı Salih SAK, Arapgir Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet TÜMER, Malatya Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Müdürü Özgün ERSOYOĞLU, Malatya Fırat Elektik Dağıtım A.Ş. Yatırım Müdürü Gökhan APA, Meclis Üyeleri Mehmet Metin BÖLÜKBAŞI ve Ramazan ERDEM, İlçe Jandarma Komutanı Cem KAYA, İlçe Emniyet Amir V. Mehmet Zahir ÇİÇEK, kurum amirleri, ilçemize bağlı mahalle muhtarları katıldı. Toplantıda açılış konuşmasını Kaymakamımız Salih SAK yaptı. İlçeyi ilgilendiren her konuda kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içinde çalıştıklarını söyleyerek muhtarların sorularına birinci ağızdan cevap bulabilecekleri bu tür toplantıların devam edeceğini belirtti. Malatya Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Müdürü Özgün ERSOYOĞLU; İlçemiz mahallelerinde yatırım programına alınan ve mevzuat kriterlerine uygunluğu üzerine çalışılan mahallerimiz ile ilgili çalışmalar hakkında ayrıntılı açıklamalarda bulunarak muhtarlarımızdan gelen istek ve taleplerin yatırım programı kriterleri doğrultusunda değerlendireceklerini belirterek, çalışmaları devam eden yatırımlar hakkında bilgilendirme yaptı. Toplantıda konuşan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu; “Muhtarlarımızın vatandaşlarımızla kamu arasında köprü görevini gördüğü, mahalle sakini olarak vatandaşlarımızla beraber yaşadıkları aynı zamanda kamu görevlisi olduklarını ifade etti. Kurumlar ve muhtarlar arasında iletişim kanallarının açık olması gerektiğini, karşılıklı anlayış, işbirliği ve uyum içerisinde vatandaşlarımıza en iyi ve güzel şekilde hizmetin verilmesi yönünde çalışacaklarını, bundan sonrada muhtarlarımızla sık sık bir araya gelerek istişare toplantıları yapacaklarını ifade etti. http://www.arapgir.bel.tr/icerikdetay.aspx?icerikid=768

Arapgir Belediye Başkanımız Sayın Haluk CÖMERTOĞLU TRT GAP DİYARBAKIR radyosunda yayınlanan Yöremizden programına canlı yayın konuğu olarak katıldı.
http://www.arapgir.bel.tr/icerikdetay.aspx?icerikid=766
https://youtu.be/kJ_3x36g2P4

Arapgir Belediye Başkanımız Sayın Haluk CÖMERTOĞLU TRT GAP DİYARBAKIR Radyosunda Canlı Yayında.
http://radyo.trt.net.tr/Kanal/12/gap-diyarbakir.aspx

Huzurlu bir güne başlamanız dilekleriyle… @akifozbildirici @arapgirbld @halukcömertoğlu

Arapgir Belediye Başkanımız Sayın Haluk Cömertoğlu, Birlik Vakfında konuşmacı oldu. Birlik Vakfı tarafından düzenlenen konferansa katılan Başkan Cömertoğlu, “Yerel Yönetimlerde İnsan Kalitesi” konulu konferans verdi.
@ArapgirBld @halukcomertoglu @birlikvakfi1

2017-2018 eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminin tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırl olmasını temenni ederiz. #arapgir #halukcömertoğlu @akifozbildirici

Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine başsağlığı ve sabır dileriz.
Allah Askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun.

Most Popular Instagram Hashtags