araa.ry araa.ry

100 posts   1355 followers   273 followings

AMMARAHSABRY  Don't touch my crown with your filthy hands. A princess to mom and dad πŸ‘§. A die hard fans of zizan razakπŸ’–. (jozanloverπŸ’•)

I don't want to be a rock superstar but i wanna be your wife
Hahahahahha 😝😍❀, alahai kacak sungguh hampa ni, tergoda laa kami mcm ni πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚
#Rensta #Repost: @zizanrazak869 via @renstapp Β·Β·Β·
β€œ So u wannabe a rock superstar..?? #zizanrazak #chentaku ”

Eii nyebok laa dk kecik ni, mana aunty ada, awak ada eh syg. Nak ngorat letu, haih πŸ’–πŸ˜˜ #mymanja #babyboosaya

#Mockrun coming soon, info tk dpt banyak laa but dengar2 dia sebuah rancangan baru 😍 channel mana, tv or astro and bila bakal ditayangkan tu tk tahu πŸ˜‚ #zizanrazak #jazan #jannanick #mockrun #lolentertaiment @zizanrazak869 @jannanick

Be patient, good things come to those who waits.🌈

Haih tngk video ni konpius nk dengar lagu ke nk tngk abg @zizanrazak869 ,semenjak dua menjak balik dari mekah ni muka makin berseri-seri and makin cerah 😍 handsome betoi laaa πŸ™ˆ ke seri bakal pengantin eh ? 😝 #zizanrazak #abanglongfadil2 #kakilicik #Rensta #Repost: @zizanrazak869 via @renstapp Β·Β·Β·
β€œ Zizan belanja OST ABANG LONG FADIL 2. #abanglongfadil2 #zizanrazak #kakilicik ”

He always make my day lah @zizanrazak869 πŸ’–πŸ˜‚
That's why i love him πŸ™ˆ #zizanrazak #mirafilzah #mirazizan
#Rensta #Repost: @julajulibintangcinta via @renstapp Β·Β·Β·
β€œ [#BLOOPERS] Scene kat @ombakvillalangkawi ni mmg banyak. Bertake-take. Mcm2 akal si Dhani ni πŸ˜… #JulaJuliBintangPutusCinta πŸ‘­πŸŒŸπŸ’”
.
SIARAN ULANGAN HARI AHAD malam @ #AstroCitra (131), #MustikaHD (134)

Cast:
Mira Filzah (@mfmirafilzah)
Adriana Adnan (@adrianaadnan)
Zizan Razak (@zizanrazak869)
Amerul Affendi (@amerul_affendi)
Rashidah Jaafar (@rashidahjaafar10)
Eleena Sui (@eleena.sui)
Naim Shamshol (@naimshamshol)
Wan Syafik (@wansyafiks)
Naza (@nazamanas)
Kak Ton ”

Don't you see this? So stop smoking all of smoker out there,
before this happen to you 😊 !!

Dh lama tk buat video, so harini kita buat sbb kita rindu dkt lovebirds nih πŸ’•, haih kencing maneh tngk dua ketui ni, sweet dia lain macam sgt, kalah semua "fenomena" hahahah, mcm betul2 je pasangan bercinta 😍 saya suka saya suka ❀. Korang suka tak #mirazizan ?
#zizanrazak #mirafilzah #mirazizan #shuweet @zizanrazak869 @mfmirafilzah @julajulibintangcinta

Hahahahaha, comel je 😍#Rensta #Repost: @amirulsyakir91 via @renstapp ···
β€œ JAMPI cover by Amirul Syakir, 7 suara berbeza! Full video di YouTube #amirulsyakir #amirulsyakirtirusuara ”

Jangan lupa dengarkan #hanzan di joharapagiera esk pagi okeyhhh, p/s kuat betul jodoh diorang baru je nk gabungkan diorang, tetiba je dua2 kena masuk konti era esok πŸ˜‚πŸ˜
@zizanrazak869 @hannahdelisha @era_fm

Hahahahhahah gdnight πŸ™†

Most Popular Instagram Hashtags