andronikikolka andronikikolka

146 posts   828 followers   436 followings

Androniki Kolka 

Kur isha e vogel doja te dilja ne ekran sepse me pelqente impostimi i Enit kur jepte lajmet.Kane kaluar dy dekada dhe ajo eshte e njejta. E mbyllem me gazetaren Eni Vasili rubriken e Kendit te Ekselences. Faleminderit te gjithe studenteve pjesemarres. Ju dua fort ๐Ÿ˜๐Ÿ˜

ca ke qe shef???

Me kominoshe๐Ÿ‘ทโ€โ™€๏ธ
photo credit @jonikashari

Me deputeten Kejdi Mehmetaj, vajzen shembull te politikes se re. Biseden me te e gjeni ne youtube.

Po e mberthejme doktorin ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰

Good morning๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Mafia ruse ๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Žhaha

Sokoli , njeriu i pamundur por qe eshte me i mundur se ne te mundurit. Perzemersisht urime

my job..love you๐Ÿ˜

Morning...๐Ÿ’ฅ๐Ÿ˜Š

Foto spontane๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰

Most Popular Instagram Hashtags