andriusbrazdzius andriusbrazdzius

313 posts   7,277 followers   5,216 followings

Andrius Brazdzius 

Kūrybinis diskursas ir jo taisyklės.
Įsivaizduok, kad kiekvienas ištartas žodis tampa žmogumi, o kiekviena mintis taptų žodžiu. Tikriausiai, danguje nebeliktų paukščių ir vietoj žvaigždžių kabėtų žmonės. Bet tai tik fiktyvus motyvas, kuriam nutikus, neduok die tai taptų leitmotyvu. Tačiau turime dovaną, kurią vadiname paprastu žodžiu – vaizduotė. Taip – paprastu, kitaip tariant paprasta vaizduotė, kuri nebeveikia taip, kaip anksčiau, nes ją į rėmus įspraudžia net elektroninė klaviatūra prieš akis, o raidžių įsivaizduoti nebegali. Tačiau, jeigu tai įvyktų, ar žmonių iš žodžių būtų daugiau? O jei apsimestume tylūs , ar pasąmonėje įsisiautėtų tas keistas vabalas, kuris apverstų viską atgal, kai žodis taptų stipresniu už tą, kuris, manyk, jį gali valdyti? Sunku nuspręsti nežinant pilno konteksto – tiesa. Už tai lengva tiesiog paprastai įsivaizduoti.

Triskart užsimerk ir sugalvoki norus du, o vieną susikurk ir niekam neišduok. Ir kai saulė nusileis – jie išsipildys visi. Du skirti tik Tau, o vienas – mums visiems. ☺️

Eta house.

Likimas dažnai krečia išdaigas – to nepaneigsi ir niekaip neužginčysi... Pasirodo jis pačiomis įvairiausiomis formomis. Šiandien jis už nosies mane pagriebė ir nuvedė į gatvę, kurioje rečiau sutiksi praeivių, nors ji pačiame miesto centre. Ir kaip pasakoje pasirodo stiklinės durys, už kurių droviai slepiasi Bizantijos laikus menantys kvapai (jau nekalbu apie saldainius ir kavą, kuriuos labai mėgstu)! Tiesiog, galbūt nežinot, neišgirdot, bet pakvepuoti ten tikrai galėsit, o vieną, du ar dešimt – kiek tik norit... P.s. labai didžiuojuos ir džiaugiuosi 😁
#darchinboutique Odminių 11-2, Vilnius🙃

Geležinio vilko sapnas..

Gal ir ne visiems, bet pakankamai gerai žinomas animacinis filmas „Avataras“, arba kitaip – „Paskutinio oro valdytojo istorija“, yra apie keturias stichijas: ugnies, vandens, žemės ir oro, ir jų atstovaujamas tautas. Dar būdamas paauglys veizėjau šį vaikišką serialą, kuris tuo metu man atrodė tarsi visiškos vaiko vaizduotės ir realybės kratinys. Realiai – visos stichijos iš tiesų egzistuoja ir žmogus jas visas gali valdyti. Šiandien prisiminiau šį animacinį filmuką ne šiaip sau... Ramybė, pyktis, laimė ir tvirtumas – vanduo, ugnis, oras ir žemė. Kiekviena iš jų turi savo tautą, bet žmogus, gyvenantis čia ir dabar, turi jas visas įvaldyti kartu – tarsi visi būtume Angai. Turime atrasti vieningą harmoniją tarp visų keturių, kas gyvenime yra nelengva užduotis, nes balansą tarp gėrio ir blogio taip pat sunku atrasti. Tačiau visi puikiai žinome, kas nutinka įvaldžius visas keturias stichijas – tad tuo vadovaukimės ir kartais pasvajokim.
.
.
#thelastairbender

Pasitikėjimas ateina tada, kai pradedi jį kurti. Ir taip, tai yra visiškai elementarus procesas, kai niekas kitas Tau jo neįpūs, nes Tavo galvoje besisukančios karusele mintys matomos tik Tau pačiam. Ir būtent ta Pandoros skrynia, kuri dar niekam neatrasta, bet slypinti su negandom Tavo galvoje ir yra didžiausias turtas.
Kaip šįkart ją mažumėle pravėriau ir @greenas.salonas plaukų magiją sugėriau. 🧚‍♂️🧚‍♂️🧚‍♂️

Proto laisvė

Iš vienos pusės turi amžiną protinę laisvę – visada gali atsikelti ryte prieš tai nusistatydamas žadintuvą arba gali eiti per perėja. Iš kitos – tam tikri sukurti stereotipai, beje be kurių greičiausiai prapultume, mus ale varžo. Kitaip tariant – būk laisvas ir rinkis pasirinkimą, kurį Tau davė.

Gyvenk ir saugok, ką nešioji ant peties. Padėk užaugt ir tapti, kuo tik nori. Gal papūga – kodėl gi ne?! Awoo awoo awoo šiandieną sakome kartu! 😽

Maximalistai 90-aisiais... nu ir ką Tu jiems. Rodos, net saulė kitaip šviečia (šviesiau net gal) 😉

Keičiamės mes, bet tradicijos nesikeičia..😺😸

Žmonių sintaksė

A+B=AB ir taip susijungus išeina į kalbos platybes žodžiai. Kaip ir žmonių gyvenimuose, kai jungiasi emocijos, charakterio savybės ir visa kita „perestroika“... Tuomet gauname sveiką žmogų, kuris yra tarsi žodis (identifikacijos numeris suprask), pvz.: ambicija + savigrauža + inis + laisvė + atvirumas + santūrumas... Štai ir gauname atsakymą, kuris toli gražu nepakelia ūpo ir nesuteikia lengvumo jausmo... Kažkas greičiausiai netaip. Tada ateina sunkiausias gyvenimo periodas – keisti žodį, pakeisti tai, kas įprasta, įsišaknyję iki pat venų. O kai pagalvoji, kad pakeitus viso labo tik vieną raidę – vieną sąvybę – vietoj savigraužos įrašysi kantrybę, pats nepastebėsi, kaip iš asilo patapsi akilas (p.s. o kaip ištarsi garsą i – tai jau kiekvieno asmeninė kova, nes norint pakeisti, teks ir suklysti 🧐).

Most Popular Instagram Hashtags