andriusbrazdzius andriusbrazdzius

276 posts   7,925 followers   5,606 followings

Andrius Brazdzius 

Sakura maroz. 🌸
O dar kažkas ieško penkių žiedlapių ir valgo, kad norai išsipildytų? 🌸
.
#sakura #koksciamedis #geisha

“Kai užaugsiu būsiu kosmonautas!” Skrisiu į mėnulį ir į saulę dar nuskrisiu! Kaip veikia vaizduotė... Skaičiau, kad ją galima išlavint net ir būnant dideliems. :) o kam? Patys juk suprantat. 🤗
.
.
#childrencityvilnius

Gyveno kartą labai labai mažas mėlynas apelsinas tokioje niekam nežinomoj fruktų planetoje. Gyveno kartu su daugybę kitų vaisių: bananų, mandarinų, kivių ir, kas baisiausia, tarp orandžinių apelsinų... Na ir kaip gi tieji nepaminės prie apelsinų sulčių mėlynojo: mėlynasis su mėlynėm padurniavo, mėlynasis į akį gavo... Daug tokių juokų. O jis, vargšiukas, žiūrėdavo į dangų ir galvodavo: ,,Tu toks mėlynas ir niekas iš Tavęs... O aš čia kaip nebanalus...” ir vieną dieną sugalvojo jis susikonstruoti šaudyklę. Konstravo ją visus metus. Ir pasidarė apelsinams įdomus. Susirinko jie pasižiūrėt į tokį šou. Ir mėlynasis įtempė ta gumą, atsisėdo, apžvelgė visus ir tarė: ,,aš būsiu mėlynas, nes jūra mėlyna!”
Patraukė svirtį ir... iš dangaus pradėjo lyti mėlynas lietus.

Ryškiai. Grubiai. Aštriai. Būna kartais užplaukia, ane :)
.
.
.
.
#danijashoes

Jis grįžo, tas pavasaris! Depresijas šalin, visi! Pro langus jau girdisi, kodėl Vilnius tapo Europos G tašku... Tai žodžiu:
💦Maikes laisvesnes (gana varžyt save prie kaklo)
💦Plėšyti džinsiukai (neturim, pasiplėšom patys)
💦Kėdasikai (tik per aukštai neatlenkiam džinsiukų)
Ir į trasa, Į G taškus visus 😘
Ir davai, pasistengiam - depresijas šalin...😎
.
.
#spring #mensstyle #styleoftheday cat 😼

Mokykloje mus vertindavo už turinį. Tai buvo svarbi galutinio pažymio dalis. Ką ten svarbi - svarbiausia turbūt. Tam, kad parašyti gerą turinį, tekdavo perskaityti kūrinį, kuris, deja, bet dažniausiai buvo parašytas dvyliktu šriftu. Ir dar be paveiksliukų. “+9C sylumos” - na ir turinys neblogas, o ir klaidų ne daug.
Šis turinys apie tai, kad atėjus naujam trendui, mes staiga išstumiam visus drabužius, kurie nepataiko į dešimtuką... Ir tai nėra gerai... Mada ateina, bet visi pamiršta, kad ji niekur taip greitai neišeina. Nepamirškit. Tai tiek.
.
.
#oldfashioned #style and #trending

⚔️⚔️⚔️
Pagaliau!!! Dar niekad neteko pasijusti taip arti debesų... O ką jau kalbėt apie vieno mėgiamiausių žaidimų pagrindinio herojaus rolę! ⚔️
Ačiū @zefyras_official
#assasincreed #fashion #mensfashion #style

Ot laikai atėjo. Sako, jei dabar ant kažko nevarysi, tai niekam nebūsi įdomus. Bet kaip aš dėjau ant to... Nes blemba, eini gatvėm ir matai pavasarį ne tiek, kiek sprogstančiais medžiais (nes pavasaris dar automagistralėj, o toji dar ir paremontuojama), bet kiek žmonėse, nes jų dabar jūrom plaukia! Ir tai yra nerealu ir taip gražu! Ir dar - jie valgo leduuuuus! 😀😀😀 Jūs visi gražūs!!! 😎

Medinėm kojom pagaliau atitipena tas ilgai lauktas, bet dar nedalauktas pavasaris. Pagaliau galima drąsiai iš spintos traukt tai, kas ryšku ir akį rėžia, kaip ir SPF. Todėl šis laikotarpis yra žaviausias tiems, kurie mėgsta apsirengti. Taigi, nors žieminis kailis dar negali nukristi visiškai, sunkius batus ant letenų jau tikrai gali keisti švieži. Svarbu nepamiršti, kad jei ryšku, tai vienoj vietoj, nes dar ne vasara. O kol ne vasara - inis ir janis 🤫

#danijashoes #springstyle #finalyback #graziosletenos

Seniai seniai, kai dar ratų nebuvo, o visi vaikščiodavo pėsčiomis, mažoje trobelėje, prie “Tambudu” kaimo, gyveno mažas mažytis vaiduokliukas. Visi kaimo gyventojai žinojo, kad jei nesiartinsi prie tos trobelės, nieko blogo nenutiks. Tačiau, kasmet, per lygiadienį, vaiduokliukas pavirsdavo į gyvūnėlį, į gyvūnėlį, kurio vėlę pagaudavo besiblaškant po laukelius... Tokiu būdu jis galėdavo patekti į žmonių kaimą, bet tik tą vakarą. Žmonės žinodavo, kad taip nutinka, todėl uždegdavo visus žibintus ir laukdavo vaiduokliuko pasiruošę: iškabindavo visą kaimą šilkpopieriaus juostelėmis, papuošdavo medžius džiovintomis vyšniomis, pasiimdavo būgnus ir vietinius dainorėlius. Visi susirinkdavo į aikštę ir pradėdavo šokti, dainuoti ir visaip kitaip išleidavo savo demonus. .
Tą vakarą jis pasirodė žmogaus pavidalu..

Moscow crime.
.
Gali svajoti virš debesų, bet vis tiek atsibusi ant žemės.
Ir nevisada kaltas būsi Tu. Kartais kaltė kalta pati iš savęs. Bet deja - ne dėl Tavęs.

Vaaa... man patinka ši nuotrauka... Patinka, nes čia yra tas netyčiukas, kai maivaisi ir bandai atrodyti kaip “upė” (nu arba kiosku, kaip kam), o tada pyst ir, suvokęs tai, pradedu žvengt... ir šiaip nežinau, gal “nebemadinga” būt... nežinau... bet aš vis tiek pabūsiu.
#bukkuonoributi

Most Popular Instagram Hashtags