[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

anaprocenko anaprocenko

829 posts   3515 followers   1256 followings

A N A P R O C E N K O  TRUST THE VIBES - ENERGY DOESN'T LIE • MakeupArtist at @mudteam & @uffsquare💄💋 • Model • Healthy Food & Gym • LT 🇱🇹 • YouTube'r 👇

https://www.youtube.com/watch?v=sNiwM-qv8x4

Prisnigo stipriai❄
Kaip gražu 😍😂

❤💙

Vakar buvo jaukus, šeimyniškas sekmadienis. Šiandien sergu 🤕. Saugokit save 😚💋

2015 kovo 12 💛

🖤🙈 t a t t o o. Mano istorija .
.
.
Aš labai džiaugiuosi, kad man užteko protelio, stuktelėjus 18 metų nenubėgt ir nepasidaryt kokio 'delfiniuko bangose' ant užpakalio.
Kažkaip visada žinojau, kad esu "už" tatuiruotes. Na, kaip ir nekeista, gi menininkė, piešiu visą gyvenimą. Sąmoningai norėjau pribręsti savajai, norėjosi kažko 'meaningful'.
Ir ji atėjo. Nors šiek tiek ne tokia kokios tikėjausi, nes įsivaizdavau, kad turėsiu kelias nedideles 'mergaitiškas' tatuiruotes, a'lia užrašai. Bet apie viską paeiliui.

Ėjo antri metai Vilniuje, stojausi ant kojų vizažistės profesijoje. Per švelniai pasakiau..ištikrųjų tai ariau kaip velnias, nes siekiau savo didžiausios svajonės. Vieną dieną supratau: "noriu teptukų". Va taip paprastai atėjo mintis. Jokių dvejonių.
🖤Norių teptukų amžiams ant savo kūno. 🎨
Vieta irgi buvo aiški, po krutine ant šonkaulių.
Artėjo mano gimtadienis, puiki dovana Sau. Atėjus į "Angį" pasakiau meistrui: teptukų ir drugelių. Pati piešti eskizo nesiryžau. O drugelių todėl, kad labai svarbus man yra tas jausmas 'drugeliai pilve skraido'. Ir svarbus jis man visais gyvenimo aspektais: meilės, darbo, kasdienybės. Kai jie skraido, aš jaučiu kad gyvenu. Panos mane supras.
Meistras pasakė: "nupiešiu, patiks darysim, nepatiks ne". Atėjau gruodžio 5 ir žiu eskizas A4 formato dydžio. Sako: "žinai, pagalvojau, kad teptukai turi būti naturalaus dydžio, kitaip atrodys kvailai". Va taip, per sekunde, padvigubėjo mano išlaidos ir skausmo trukmė.
Mano pirmoji tatuiruotė prasideda po pažastim ir baigiasi ties klubu. Gulejau aš 4,5 valandas. Gulėjau, verkiau.. ir keikiausi visom kalbom kurias žinau. (Ant šonkaulių beje, ne visi vyrai atlaiko).
Sekančią dieną buvo atėjus mintis "what have I fckn done???". Bet daugiau ji nesirodė 😂🙈. Praėjo 5 metai, man vis dar graži mano pirmoji didžiulė tatuiruotė 🍒😍.
As always, netilpau. Skaityk pabaigą komentaruose. Ten apie antrąją tattoo ir svajones. 🖤⬇⬇⬇ Foto: @albertpocej

💙💛

Nuo pat vaikystės svajojau turėti "super-powers"😈🙋🚀 .
.
➡ Skaityti žmonių mintis ir niekad daugiau neapsigauti. Nepasiduoti 'fake' žmonių manipuliacijoms. Nebebūti įskaudintai. Tiesiog žinoti ką rezga jų 'sick minds'.
➡ Turėti burtų lazdelę, kurios pagalba gaučiau betkurį daiktą. Vaikas būdama valandom varčiau "burda" ir visokius kitokius storus kataloginius žurnalus, kuriuose pabaigoje visada būdavo žaislų keli puslapiai. Kaip man reikėjo tos burtų lazdelės tuomet! Įsivaizdavau kaip mostelėjus lazdele mano kambary materializuojasi ta lėlė apie kurią tiek svajojau. Vaikystėje nėra dar suvokimo: nori kažką gauti - dirbk. ➡ Gebėjimas teleportuotis. Aš esu šaulys pagal zodiako ženklą. Kartelį buvau pas astrologę, kuri man pasakė. "Tu esi valkata. Visi šauliukai valkatos. Jie jaučiasi laimingiausi kai bastosi/ keliauja po pasaulį." Pritariu. Norėčiau mokėt teleportuotis. Aplankyčiau visas turistų pamėgtas ir mažiausiai žinomas vietas. Dykumas, džiungles ir mažiausius kaimelius, kurie niekam neįdomus. Visus pasaulio stebuklus būtinai. Nepamenu ar Didžioji Kinijos Siena priskiriama prie stebuklų, bet aš ten buvau ir sau dedu pliusą - viena įspūdingiausių vietų žemėje. ➡ Nemirtingumas arba gebėjimas nesenti. Nemirtingu būt sudėtinga vien todėl, kad turėsi palaidoti visus savo artimuosius. Nors pamatyti kaip atrodys pasaulis ir žmonija po kokių 200 metų norėčiau. Senatvės kažkodėl bijau, nenoriu. ➡🍬 P. S. IŠ VISŲ IŠVARDINTŲ SUPER-POWERS NORĖČIAU TURĖTI ŠIĄ - valgyti ir nestorėti 😁🍒🍕🍦🍭🍰☕🍹
➡ Graži diena labai šiandien. Bėk į lauką jei tik yra galimybė. Pasimėgauk saule ir garsiai sau apibūdink savo super-power. Nes tikrai ją turi, tik vis pamiršti pagirti save už ją.
Love. A.

Nuotrauka: @zilinskasphoto 🖤

🖤 j' a d o r e .
.
.
man patinka šita nuotrauka, todėl ji lieka čia.

Norėjau jaukios nuotraukos tarp pagalvių 💙

❤ be fckn nice
❤ make love
❤ rock'n'roll through life

M.A.M.A @muzikosapdovanojimai
Suknelė: @olesia.les 💣🖤

d a u g r a i d ž i ų ⬇️⬇️⬇️ Apie moteris 👯‍♀️💄💋 .
.
.
Panos. Ne, ne taip. Tu mieloji, kuri dabar skaitai. Būk laiminga. Ne apkrauk savęs reikalais, kuriuos Tau nepriklauso daryti. Išeik iš nemylimo darbo (visada galima bandyti kažką naujo. Aš 25 pradėjau gyvenimą nuo nulio). Nevalgyk neskanaus Tau maisto (vimdo nuo tos košės jau, bet sveika gyvensena verčia? Rask alternatyvą arba pasiteirauk manęs skanios košės recepto). Nesusitikinėk su nemylimu/ nemylinčiu vyru (Tu tik švaistai savo ir jo laiką. Kitoj gatvės pusėje stovi ir laukia Tavo vyras. Tu tik jo sulauk). Nemeluok pati sau. Tu esi protinga moteris ir "in the end" tu žinai atsakymus į visus savo klausimus ir parkes (tik va mes moterys turim tokią savybę dangstyti nemalonią tiesą ružavais akiniais). NEPAMIRŠK, kad jaunystė tai tik momentas, o gyvenimas kaip banaliai beskambėtų yra "fckn" "yolo" .
.
Negraužk savęs už tai, kad nesi ideali.
Šį punktą noriu išplėsti. Visuomenės standartų sudėliota, moteriai priklauso:
✔ skaniai kvepėti ✔turėti aukštakulnius ir bent vieną gerą rankinę ✔ kas mėnesį arba dažniau: manikiūras, pedikiūras, epiliacija, kirpimas, kosmetologas ir t.t.
✔ Tą pačią suknelę tris dienas iš eilės. Nea, not possible.
✔ Gražus apatinių komplektas. Privalai turėti. Dar geriau jei visi Tavo apatiniai yra iš kompletų, o ne šiaip kažkokie neaiškus medvilnukai. Perspaudžiu truputį, bet Jūs suprantat apie ką aš. ✔ Ilgi plaukai, moteriškumo simbolis.
✔ Kosmetika. "Aš visai nemoku dažytis, bet jo, va turiu šias dvi pudrytes, juodą antakių pieštuką, šešėlių paletę, ružava lūpdažį, egipto žemę ir kelis teptukus." Moki, mieloji. Arba atrodai nuostabiai naturali, o kosmetiką perki/laikai nenaudojamą, todėl kad priklauso.
Neatitinki kažkurių punktų? Nesigraužk. Ištikrųjų visiems vienodai. Nevienodai nedidelei grupelei Tau artimų žmonių. Turiu draugę kuri pasižiūrėjus mano 'stories' skelia man į žinutes "Pasidažyk blt, beveide😀💄". Ir ji man rašo tai ne todėl, kad aš jai būčiau negraži nepasidažius, o todėl kad jai 'rūpi'.
Pabaiga komentaruose, netilpau. Vėl 😂🙈✒⬇.

Most Popular Instagram Hashtags