anaprocenko anaprocenko

772 posts   2923 followers   1132 followings

A N A P R O C E N K O  TRUST THE VIBES - ENERGY DOESN'T LIE • MakeupArtist at @mudteam & @uffsquare💄💋 • Model • Healthy Food & Gym • LT 🇱🇹 • YouTube'r 👇

https://www.youtube.com/watch?v=sNiwM-qv8x4

TOLD YOU SO 🖤
s i n c e r e l y.
y o u r i n t u i t i o n.

Nuotrauka: @bedarbis_

p e n k t a d i e n i o d o v a n ė l ė 🍨💋 Mityba #2.

Už nuotrauką lenkiu ryžą galvą @gediminas_zilinskas 🖤 You fckn Rock 🤘😁 grįšiu dar pas Tave su tobulesniu kūnu.

Skaitom 🙃
Pasakoju apie SAVO mitybą. Šis įrašas nėra konstatavimas, kad tik taip ir ne kitaip, yra gerai. Toks mitybos planas veikia man, Jūs prašėte pasidalinti.

PUSRYČIAI.
Daugelis žmonių labai sunkiai atsibunda ryte, paskubom susiruošia į darbą. Laiko ir noro gaminti pusryčius - nerasta.
Išvardinu kelias priežastys, kodėl manau, kad pusryčiauti yra PRIVALOMA:
- Energija. Diena dar nespėjo įsibėgėti, o Jūs jau jaučiate energijos trūkumą.
- Pusryčiai NIEKAD nepavirs į riebalą. Nevalgydami ryte, neduodate atsibusti Jūsų medžiagų apykaitai, ko pasekoje Jūsų organizmas "miega", vietoj to, kad aktyviai "skaldytų" riebalą.
- Alkio kontrolė. Teisingi, sotūs pusryčiai neleis Jums persivalgyti "nesamonių" dienos bėgyje.
Pradedam. Dieną VISADA startuoju nuo stiklinės šilto (pavirinto) vandens. Būtent šilto. Šį įprotį parsivežiau iš Kinijos. Ten beveik visas lygas gydo rekomendacija: Drink Hot Water. Šaltas ryte man "nelenda", šiltas ramiai. Pabandyk.
Pusryčiai beveik visada būna tokie: avižų košė (virta ant vandens + šlakelis pieno) + bananas + šilauogės ( vasara kol jų yra, negailiu pinigų, išnaudoju galimybę prisivalgyti uogų sočiai).
Antras variantas pusryčių: tinginio košė. Šią pasirenku kai atsibosta pirmoji arba kai reikia labai anksti keltis + tikrai žinau, bus laiko stoka. Vakare į dubenėlį: avižos + čia sėklos + bananas + moliūgų sėklos. Užpilti pienu arba liesu jogurtu. Variacijų košes daug. Įjunkite fantaziją, pvz: + riešutai, medus, džiovinti arba ne vaisiai, uogos, etc.
Btw, košės dažniausiai valgau daug, ne mažytį dubenėlį, taip sakant. Taip, įprasti ryte užsikrauti maistu buvo sudėtinga, bet savijauta ir kūnas pradėjo keistis kardinaliai.
Tekstas gavosi ilgas 🙈🚀 Pratęsimas komentaruose ⬇⬇⬇

"Sprogdinsim internetą"- pasake Jis @gediminas_zilinskas 📸

Do it, at least once, this summer - s w i m n a k e d 💋🚀

Man 31 metai. Fuck.

Na, taip, ne kartą esu sulaukusi komplimentų, kad TIKRAI neatrodau 31-ių. O kas toliau? Kiek dar laiko tas grožis išsilaikys vien tik genų, sveikos mitybos ir sporto pagalba? Plaukai žili, pagaliau gi, pradėjo lįst lauk. Thanks God, kad po vieną ir retai 😃. Raukšlės irgi, spartuolės, bando okupuoti mano veido teritoriją 🙈😢😁. Plius, per stories jau pasakojau, turiu bėdelę nuo gimimo - atopinis dermatitas. Kenčia mano oda NESVEIKAI! Ligos paūmėjimo metu nelieka gyvos vietos ant kūno.
Pamąsčiau apie visą tai. Susirūpinau ir pradėjau domėtis. Taip aš darau visada, kai mane kažkas "užkabliuoja"🤓. Tas pats vyksta ir su info apie sveiką mitybą, sportą - aš nuolat ieškau informacijos, domiuosi, skaitau, atrenku sau aktualią info, išnaudoju ir gaunu rezultatus, kuriuos Jūs matote.

Taigi, kodėl sensta mūsų oda?
Kad būtų aišku, duodu palyginimą - baltymas yra mūsų kūno raumenų "statybininkas". Kolagenas yra mūsų odos "statybininkas". Sulaukus 21 metų amžiaus, kolageno kiekis mažėja 1% per metus. Štai kada gyvybingas kolageno "tinklelis" pradeda atsileisti. Na, o sulaukus 30 metų tikrai pasimato sumažėjusio kolageno kiekio požymiai.
Invazinėms procedūroms, aka., švirkštas - adata 😨, aš dar nepasiruošusi morališkai. Need another solution.
Kas ieško - tas randa. "Miargos", aš tikriausiai dar niekad taip atsakingai negėriau jokių tablečių! 😂😂 Na man įdomu pasidarė ar suveiks. ⚬
Dabar nuoširdi reklama. BioSil. Toliau, norite skaitykite, norite ne. Man suveikė. Mėnuo laiko - oda minkštutė ir lygi, kaip kūdikio užpakaliukas 😇.
Svarbu žinoti. BioSil nėra sudarytas iš kolageno, jis gamina kolageną Jūsų organizme. Skirtumas yra didelis. Kai nurijate kolageną, organizmas jį suskaido ir naudoja kaip maistą. Tuo tarpu BioSil kompleksas priešingai - padeda organizmui gaminti savo kolageną.
To sum up - If it works - I'm Inn 💯

Ne, aš nebijau senatvės, bet esu moteris nuo plaukų šaknų iki pirštų galiukų. Man REIKIA patikti sau veidrodyje. Ir aš noriu savo būsimam vyrui būti pati gražiausia, seksualiausia ir t.t. forever & ever.♔💋 Photo : @happylifepictures

@b.chess.official 🖤 I like the sound of Your name! 👏👯💋📸 s o o n.

ILGAI LAUKTAS: m i t y b a 🍽

Skirstau postą į dvį dalis. Firstly DONT'S, next will be DO'S 😉

Pradžiai eliminuojame maistą, kuris, for sure, nepadės Jums pasiekti norimų kūno formos rezultatų:
❌ čipsai, sūdyti/cukruoti riešutai ir visi kiti snacks'ai plastiko pakuotėse
❌ Kvietinių miltų gaminiai (aka pyragaičiai, sausainiai ect.) ❌ Greito paruošimo maistas (šaldytos picos, blynai, koldūnai, dešrelės/dešros pieniškos ir visokios kitokios). Karts nuo karto užpildau šaldyklę savo gamybos dešrelėm: 500g vištos krutinėlės sublenderiuojam + kiaušinis + 100ml lieso jogurto arba pieno + druska/pipirai + žalumynai. Suvyniojam norimo dydžio dešreles į maistinę plėvelę, metam į šaldyklę.
❌ Viskas kas kepta, virta, skrudinta aliejuje. Jei kepu mėsą, tai darau ant grill keptuvės su trupučiu kokoso aliejaus. Visais kitais kartais: orkaitė, virta arba virta garuose ☝️
❌ Majonezas (evil ir taškas. Atsisakiau jo dar iki visų sportų ir besiprekinant ranka nekyla į tą pusę.) Pakeisti į: liesas jogurtas+ garstyčios+ žalumynai+ česnakas+ druska/ pipirai. Česnaką galit eliminuoti. Taip pat prekyviečių lentynose nepaliestas lieka kečupas. ❌ Mielės (duona, batonas, bandelės, ect.) Noriu "sumuštinio", renkuosi ryžių paplotėlį arba lavašą, Norfoj yra viso grūdo.
❌Tortai, pyragai, saldainiai, baltas/pieniškas šokoladas. Juodojo (70% ir daugiau kakavos) neatsisakykite.
❌ Ledai, bet kokie pirktiniai. Gamink pati: užšaldyti bananai+ liesas jogurtas+ mėtos lapukai, sublenderiuoti, pagardinti juodojo šokolado gabaliukais. AMAZING! 🍦
❌ Gėrimai (visos sultys pakeliuose, gazuotieji aka Cola, Fanta ect., kavos įstaigų pagerintos kavos: + sirupai, riebus pienas, karamėlė, šokoladas = kalorijų ir cukraus bomba. Pamirštam.
❌ Ribokite bulvių ir bulvinių patiekalų kiekį. Grikiai, ryžiai Jūsų draugai.
❌ Last, but not least - a l k o h o l i s 🍸🍹🍺(prieš kokius 4 metus supratau, kad tiesiog nebenoriu, nebeskanu, ypač ryte burnoj😁😂) Retais atvėjais "šampės" su panom sau leidžiu, bet stipriuosius ir sidrą/alų - seniai pamiršus)

Cheat meal'us sau leidžiu, pms'int irgi leidžiu 😁 Zefyrai šokolade mano raminamieji, kai viskas "blt" blogai 🙈😂. Next day, grižtu prie normalios mitybos.

s a t u r d a y m o o d 💙

i love you,
in ways you've never been loved,
for reasons you've never been told,
for longer than you think you deserved.

Labanakt 🖤💋 Photo: @bedarbis_

Gyvena sau ramiai mergina 👯. Protaujanti, gera, adekvati. O vieną rytą, "BAM", (netikėtai) džinsai nesueina!!! Ir atsibunda joje MAZOCHISTĖ 😈.
"Viskas - dieta!" Ir nereikia jokių pustonių, adekvačių krūvių, protingo požiūrio į mitybą. Visa tai užtruks per ilgai. Reikia dabar pat! "Ant dietos" - kartoja ji sau. Ant grikių, ant kefyro! Obuoliukas desertui bus kaip tik. "Nuo rytojaus!" - pasižada ji sau.
Na, ar primena Tau ką nors? 🙈😁 Man primena 😂
Dar vienas topinis: " aš sulieknėsiu ir tada pereisiu prie taisyklingos mitybos." AHA! Kur gi ne!☝️😂😂 Tik neveikia visi šitie reikalai.
Todėl, kad:
⚀ Tu turi ydingų mitybos įpročių. Ir nuo to, kad mėnesiuką pasėdėjai "ant dietos", problema niekur nedingo.
⚁ Tu nepajėgsi būti stipresnė už žmogaus fiziologiją. Tavo kūnas kompensuos viską, kas iš jo priverstinai buvo atimta.

Tu rimtai galvoji, kad po kurio laiko (kasdienių alinančių kardio treniruočių ir nuolatinio alkio jausmo), vieną dieną Tu atsibusi liekna, besišypsančia nimfa? (kuri daugiau nebemėgsta saldainių, picos ir vynelio 🍔🥓🍟🍕🍦🍰🍭🍸🍷) Greičiausiai, vieną naktį, Tu atsibusi prie šaldytuvo su tuščia pyragaičių dėžute rankose. Kas suvalgė?? wtf 🤤🤐? Liūdna tiesa yra ta, kad mes ,moterys, esame pasiruošusios bet kokiam trumpalaikiam hardkorui, kad tik nekeisti nieko iš esmės ir 'once & for all'. Aš esu keliom merginom pažadėjusi įkelti postą apie mano mitybą. Laukite, sekantis bus jis.

Love ya, babes 💕💋

Metai sporto salėje nepraėjo veltui 😈🙈😁 #isquat
Ačiū Tau treneri! @edvinas_sapovalovas

WHAT ARE THE THINGS, YOU LOVE YOURSELF FOR? 💜 "Tu visai nemyli savęs" - pasakė man ji. Paimk didelį popieriaus lapą ir surašyk 60 punktų dėl kurių tu esi verta meilės. "Kodėl ne 37, kodėl ne 50?" - pagalvojau aš, bet garsiai nepaklausiau. Šešiasdešimt, man pasirodė tikrai labai daug. Pasidalinkite, mergaitės mano, už ką mylite pačios save.
#loveyourselffirst
Nuotrauka: @happylifepictures

Extraordinary experiense with @albertpocej
Kiek Jūsų įvertintų nuoširdų prisipažinimą? Ar socialiniai tinklai tik tam, kad parodyti ką faino veiki? O viską, kas jautru ir skausminga privalome pasilaikyti sau?

Petnešos: @elvyra_design_designer

Most Popular Instagram Hashtags