[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

anaderm_ anaderm_

476 posts   8100 followers   0 followings

Anita Muja  Dr. Anita Muja- Cosmetic Dermatologist, State of the Art Skincare, Laser and Aesthetic Surgery. ☎️044 300 298, 038 227 552 🏥 Prishtine

#Repost @adelinaofficiel with @get_repost
・・・
E bukura ka shumë forma, ngjyra, shumë dashuri. Por vetëm një emër për mua. ANADERM përgjithmonë 💕🌹@anaderm_

💉💋

Heqja e venave me laser ...

Heqja e venave me laser

Heqja e venave me laser !

Oferte speciale !
Ablase vetem 80 € !... largimi i kapakeve te rene te syve

Tretmani -Intimalaser IncontiLase
ProlapLase RenovaLase
Procedure e lehte dhe e sigurte
Grate pas lindjes se femijes per ngushtim vaginal , per grate me inkontinenca urinare , per grate me prolaps dhe atrofi vaginale , per grate me infeksione te vazhdueshme vaginale ..... per ndryshim te ngjyres se jashtme blu ne roze dhe ...shume e shume benefite tjera !#anaderm #dranitamuja #vaginaltightening #vaginalrejuvenation #urinaryincontinencetreatment #gynecology#transformation #plasticsurgery #sex #vulva #lubrication #voluma #makeover

Fractional Laser- e jashtezakonshme per rregullim te textures se lekures
Koha-20 min
Seanca-1
Qendrueshmeria e perhershme

#Repost @arianagushi1986 (@get_repost)
・・・
Pastrim i fytyrës në @anaderm_

Tretmani me PRP-mbyllja e tretmanit me Lipid Recovery Complex

Trajtimi i venave me Laser

Most Popular Instagram Hashtags