amirrezarayati1 amirrezarayati1

283 posts   4,201 followers   405 followings

  امیررضا رعیتی معاون مدرسه ، عکاس، مربی ورزش، خوشنویس، و...... خلاصه همه کاره و هیچ کاره "دوست دار آزادی بشر"

بالاخره نوبت تو شد رفیق .
برای اولین بار...
کنسرت بزرگ پدیده موسیقی ایران
حمید هیراد
۲۸ و ۲۹ فروردین
شروع بلیت فروشی شنبه ۱۸ فروردین راس ساعت ۱۴ از سایت ایران کنسرت.
www.iranconcert.com

سیزده تون به در رفقا

شروع سال و کاری متفاوت و خاص در کنسرت لئو روخاس ("روجاس" پسر خورشید) . جا داره خسته نباشید و دستمریزاد بگم به رفقای عزیزم سپهر صاحبی و محمود شبیری که زحمات شایان و هدفمندشون باعث این اتفاق شد. از این گروه و حس و حالشون و رفتار حرفه ای شون هم هرچی بگیم کمه و فقط وقتی از نزدیک باهاشون باشین این رو لمس میکنین.
پ ن: یادگاریهای زیبایی رد و بدل کردیم و خاطرات قشنگی باقی موند

نیمه ی دوم سالی که گذشت ، اینقدر نزدیک به هم درگیر کارهای حوزه موسیقی بودیم که فرصت انتشار عکسهای شخصی، خیلی وجود نداشت. به بهانه ی سال نو گفتم یادی کنم از شبهایی که کنار رفقای عزیزم بودیم.
پ.ن: عکسها از آخرین اجرای سال گذشته ی فرزاد عزیزم شروع میشه و به عقب بر میگرده تا اولین کنسرت ماکان بند در آذر ماه سالن میلاد نمایشگاه

آهای ! بالای چهل ساله‌ها، زندگی خیلی کار داره باهاتون..! در روزگاری نه چندان دور، چهل پنجاه سالگی ، سن قرار و آرام بود. چهل پنجاه ساله دیگر مدتى بود جزو بزرگان فامیل و خانواده بود. برای خودش احترام و برو و بیایی داشت . زندگیش کاملا تثبیت شده بود و امنیتی داشت و ثباتی..! امروز اما چهل پنجاه ساله های ایرانی وضع ديگرى دارند..!
نه مانند چهل پنجاه ساله های جوامع سنتی و سالیان قبل احترام بزرگتری و ریش سفیدی دارند، و نه همچون چهل پنجاه ساله‌های جوامع پیشرفته ثبات مالی و امنیت اجتماعی..! چهل پنجاه ساله‌ی امروز ایرانی، چند سالی است در حال دست و پنجه نرم کردن با گرفتاری‌های مهاجرت است. هنوز دارد زبان خارجی یاد می‌گیرد در حالیکه ذهنش دیگر ذهن بیست سالگی نیست. در کشور غریب امتحان شغلی و امتحان رانندگی می‌دهد و همچنان با قوانین جدید کشور بیگانه دست به گریبان است. همچنان به چیزهایی که پشت سرش گذاشته و آمده، فکر می‌کند و گاهی افسوس می‌خورد . همچنان نگران شرایطش در کشور جدید است . نگرانی‌های یک آدم بیست ساله را در جسم و روح یک چهل پنجاه ساله به دوش می‌کشد .

چهل پنجاه ساله‌ی امروز آنقدر خوش‌شانس است که برخلاف پنجاه ساله‌های پنجاه سال پیش، پدر و مادرش هنوز در کنارش هستند. اما او با قلب و روح یک آدم چهل پنجاه ساله، هر روز صبح باید با این فکر بیدار شود که مادر و پدرش امروز خوبند؟ مادر و پدرش امروز زنده‌اند؟ و باید هر روز به خودش یادآوری کند که مرگ یک واقعیت است، حتی برای پدر و مادرش.. و برای خودش..! چهل پنجاه ساله‌ی امروز ، هم پدر و مادر است برای فرزندانش، و هم گاهی برای پدر و مادرش.. باید ستون محکم بزرگترها و کوچکترها باشد. سفت و محکم بایستد و اصلاً احساس ضعف نکند. خیلی هم احساساتی نشود.

چهل پنحاه ساله‌ی امروز ، باید مسائل سن بلوغ فرزندش را حل کند. باید برای آینده‌ی فرزندش آنهم در این اوضاع آشفته، تدبیر بخرج دهد.

چهل پنجاه ساله‌ى روزگار ما همچنان باید چهار اسبه کار کند. چون روزگارش ثبات اقتصادی ندارد هنوز و آینده‌اش نيز هنوز مبهم است و دیگر بدنش طاقت اینجور کار کردن راندارد.

چهل پنجاه سا‌له‌ی عزیز!
اگر بخت با تو یار بود و زنده ماندی!
قوی باش
خیلی قوی باش

تو چهل پنجاه ساله‌ی این روزگاری در این سرزمین، و نباید انتظار قرار و آرامشی مانند چهل پنجاه ساله‌های پنجاه شصت سال قبل را داشته باشی..!
چون زندگی هنوز با تو خيلى كار دارد..

"شانزلیزه" منتشر شد.
گوش کنید واز سبک متفاوتش لذت ببرید.
@farzadfarzin1

در راه است .........
آلبومی متفاوت با تفکری مدرن .
@farzadfarzin1
@hamidrezaamini17
@mehrankhalili1
@mehrdadmoafi
@ahmadaminpour
@sinapartoviii
@mohammadshaker1
@roozbehbemaniofficial

تولدت مبارک رفیق
امیدوارم به هرچی که توی دل صافت هست برسی و روز به روز موفق تر باشی.سایه ی برادری و رفاقتت مستدام. خوشبختی و تندرستیت آرزومه. "عکس :هستی رعیتی "

یه رفیق دارم علاوه بر تخصصش در موسیقی که زبان زد همه ی اهالی این حوزست، معرفتش هم همیشه ی ایام شامل حال من بوده و هست. امید جانم بیش از پیش بدرخشی و بترکونی . " ممنون از دیگر رفیقم پویا جان افشاری بابت لطفش" . "یکی دیگر از شبهای بمب باران تهران"

پس از مدتها یک شب به یاد موندنی کنار رفیق قدیمی و هنرمندم مانی جان رهنما و همسر محترمشون خانم صبا راد ، و البته مهمانان عزیزشون من جمله استاد سیروس الوند . پس از یک اجرای عالی با همراهی یک تیم منتخب و فوق العاده

photo: @mehrdad194

علی جان میلادت مبارک
ایشالا سالیان متمادی نفست گرم و تنت سلامت باشه.
photo:@mahmood.shobeiri ♡♥

Most Popular Instagram Hashtags