amirkhaleghparast amirkhaleghparast

565 posts   1001 followers   421 followings

Amir Khaleghparast ♈️06 April🎈  Musical Instrument Sales Advisor (Drums and Accessories). Persian⚜✌🏼

http://www.instagram.com/iran.drum.accessory

The Good, the Bad and the Ugly
موقت.

🔊💃🏻🕺🏻

.
با احترام .. 🙏🏼
Part - 2
#freestyle #live

.
🙏🏼با احترام
Part - 1
#freestyle #live

.
بخاطر اينكه ١ هفته تنهاش گذاشتم ديگه سر جاى خودش نمى خوابه هرجا من بخوابم مى خوابه .. قربونش برم ❤️
#jessica #ilovemydog #ilovemygirl

.
نمايى از درياى اژه ..
#aegean_sea #amirkhaleghparast

.
ديدار تصادفى من با على عزيزم ، رفيق قديمى بعد از ١٥ سال در مملكت كفر 🙃

منطقه اناتولى در سه كيلو مترى شهر سلجوك يا سلجوق در جنوب غربى تركيه .
آلاشهر (به ترکی استانبولی: Alaşehir) که در گذشته با نام فیلادلفیا (یونانی :Φιλαδέλφεια به معنی شهر محبت برادرانه) شناخته می‌شد شهری است در کشور ترکیه که در استان مانیسا واقع شده‌است.
اِفِسوس (نیز اِفِسُس) (به یونانی: Έφεσος) یکی از شهرهای ایونیا در آناتولی (آسیای صغیر) باستان بود که امروز ویرانه‌های آن به عنوان مرکز گردشگری و باستان‌شناسی در سه کیلومتری جنوب شهر سلجوک استان ازمیر کشور ترکیه قرار دارد. ویرانه‌های افسوس یکی از بزرگترین مجموعه‌های به جای مانده از تمدن یونایان در مدیترانه شرقی است.

جاذبه‌های گردشگری این شهر، همه ساله جهانگردان بسیاری را به این منطقه جذب می‌کند. «افسوس» میزبان یکی از هفت کلیسای آسیا در کتاب «مکاشفه یجاذبه‌های گردشگری این شهر، همه ساله جهانگردان بسیاری را به این منطقه جذب می‌کند. «افسوس» میزبان یکی از هفت کلیسای آسیا در کتاب «مکاشفه یوحنا» در «عهد جدید» بوده است و شاید انجیل یوحنادر این محل به رشته تحریر درآمده باشد. همچنین بسیاری بر این باورند که «هفت خفتگان افسوس» (در قرآن: أصحاب الکهف)، که مسیحیان و مسلمانان آنها را مقدس می‌دانند، در این شهر زندگی می‌کردند و در غاری نزدیک به آن، سالهای بسیار به خواب رفته‌اند.کشف بسیاری از اسناد مربوط به مسیحیت و مذاهب پیشین، «افسوس» را در زمره مهم‌ترین بقایای تاریخی قرار داده‌است.
‎تخمین زده می‌شود که شهر افسوس در زمان رومیان بین ۳۳۶۰۰ تا ۵۶۰۰۰ نفر جمعیت داشته است؛ و سومین شهر بزرگ منطقه آناتولی بعد از شهرهای ساردیس و اسکندریه ترواس بوده است .

پ.ن : اصحاب کهف (به فارسی: یاران غار) عده‌ای مسیحی بودند که در دوران حکمرانی یکی از حکمرانان محلی روم باستان به نام دقیانوس، در شهری به نام "فیلادلفیا" که امروزه به آن آلاشهر گفته می‌شود و در ترکیه امروزی واقع است، زندگی می‌کردند و همگی جز یکی از آنان که یک چوپان به همراه سگش بود از اشراف زادگان و درباریان بودند و دین خود را مخفی نگاه می‌داشتند.

اینان سرانجام از ظلم حاکم روزگار به ستوه آمده بر اساس الهامی که از خداوند دریافت کردند «پس هنگامی که از خدایان دروغین دوری جستید به غار پناهنده شوید تا پروردگارتان رحمتش را بر شما ارزانی دارد». چون به غار رسیدند. به خواب عمیقی رفتند و در حدود سیصد سال به خواب بودند؛ پس از سیصدسال که بیدار شدند فکر کردن که چند ساعتی بیش نخوابیده اند. چون به شهر شُدند همه چیز را دیگرگونه یافتند. سرانجام به غار بازگشته و دیگر اثری از انها یافت نشد.

.
Virgin mary's house near ephesus area ..
خانه مريم مقدس در ٥ سال پيش از مرگ.

For the best wishes..

.
قربون اون چشاش بره باباش
دلم براش يه ذره شده 😩😭
#ilovemydog #ilovemybaby #ilovemygirl #jessica #bestdogever #bestdog #iloveubabe

🥇لحظه قهرمانى تيم ايران 😉
#pingpong #championsleague
#amirkhaleghparast

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags