amirabbasmousavi_body amirabbasmousavi_body

131 posts   535 followers   473 followings

🅰️MIR 🆎🅱️🅰️S  ☕️🍫🏃🏻🏋🏻🎧🍗💪🏻🛁👔👖🕶🏢📞📐📝💰❤️💸🔞🛌🔁

سرشانه هالتر يتسي دمبل پرسي نشسته پا رو زمين، زانو خم ، شصت پا بالا ، از پشت مچ صاف گردن جلو 😝😝 (گفتم يكم اموزشيش كنم اسم حركت هارو مثل بعضى از دوستان اين حرفه 😂😂😂😂)

۴ تمرین ساده و مؤثر برای تقویت ماهیچه ران و باسن (قسمت دوم) ✔️حرکت لانژ (Lunge) یا خیز به جلو

این تمرین علاوه بر زیبا سازی ماهیچه های باسن و ران، ماهیچه های ساق پا را نیز خوش فرم خواهد کرد و به آب کردن چربی های شکم نیز کمک میکند.

نحوه انجام تمرین:

کاملا صاف بایستید طوری که کمر خمیده نباشد، پاها موازی و تقریبا جفت باشند (مقدار کمی فاصله داشته باشند). در همین حالت، یک قدم بزرگ رو به جلو بردارید و سعی کنید بدون خم شدن کمر، سعی کنید بالاتنه را به سمت زمین نزدیک کنید.

در این حالت هر دو زانو باید زاویه ای حدود ۹۰ درجه داشته باشند و تحت هیچ شرایطی زانو نباید با زمین تماس پیدا کند.این تمرین را برای هر پا به طور جداگانه در ۳ نوبت و هربار ١٠تا ۱۵ شماره تکرار کنید. ✔️باز کردن پا به طرفین به حالت خوابیده

این تمرین دو عضله کوچکتر سرینی (گلوتئوس) یعنی سرینی میانی و سرینی کوچک را درگیر خواهد کرد. علاوه بر آن به آب شدن چربی پهلوها نیز کمک میکند.

نحوه انجام تمرین:

بر روی محلی نرم به پهلو دراز بکشید بگونه ای که یک پا روی پای دیگر قرار گیرد. دست را بر روی کمر یا مقابل شکم بر روی زمین قرار دهید و پا را به سمت بالا باز کنید.در این تمرین باید دقت داشته باشید که زانوها و انگشتان پا رو به جلو باشند. این تمرین را نیز ۳بار و هربار ۱۵ تا ٢٠ شماره برای هر سمت تکرار کنید.
تمرینات ورزشی زیادی برای تقویت عضلات ران، تقویت ، زیبا سازی و بزرگ کردن باسن وجود دارند که در اینجا ۴ تمرین تاثیرگذار و ساده را بيان کردیم.

این تمرینات در هر کجا قابل انجام می‌باشند و نیازى به وسیله و ابزار خاصی ندارند به همین دلیل در هر زمان و مكانى( منزل، مسافرت و … ) میتوانید با روزانه چند دقیقه ورزش کردن ران و باسنی خوش فرم داشته باشید. #رژيم #ورزش #تناسب #تناسب_اندام #باسن #بانوان #فيتنس #

۴ تمرین ساده و مؤثر برای تقویت ماهیچه ران و باسن (قسمت اول)
✔️ تمرین Squat یا نشستن استقامتی بدون صندلی

یکی از بهترین تمرینات بزرگ کردن باسن و ران تمرین استقامتی Squat است که در راس تمرینات خوش فرم کردن باسن قرار دارد.

این تمرین به صورت مستقیم ماهیچه های سرینی (گلوتئوس) را هدف قرار میدهد و باعث افزایش حجم و بزرگ شدن آن‌ها می‌شود.

نحوه ی انجام تمرین:

صاف بایستید و پاها را اندازه ی عرض شانه ها باز کنید. به آرامی باسن را به سمت پایین و عقب هدایت کنید درست همانطور که میخواهید بر روی یک صندلی بنشینید. زانوها نباید از نوک انگشتان پا جلوتر بروند و تحت هیچ شرایطی کمر نباید خم شود و باید کاملا صاف و کشیده باشد. در همان وضعیت چند ثانیه بمانید و سپس به حالت اولیه (ایستاده) بازگردید.

توجه داشته باشید که باید حرکات به آرامی و خیلی آهسته انجام شوند. میتوانید این تمرین را به دفعات دلخواه بر اساس نیاز خود تکرار کنید ولی در صورتی که تازه کار هستید ۳ بار و هر بار ۱۵ شماره این حرکت را انجام دهید.
تمرین Squat با کمک دیوار: ✔️این حرکت نیز الهام گرفته از تمرین Squat کلاسیک است با این تفاوت که برای افراد مبتدی راحت تر می باشد و از دیوار کمک گرفته میشود.

میتوان این تمرین را با کمک توپ و یا بدون توپ بزرگ انجام داد. همانند حرکت Squat کلاسیک، این تمرین نیز عضلات گلوتئوس، چهارسر ران و دو سر ران را تقویت خواهد کرد.

نحوه انجام تمرین:

همانند حرکت Squat کلاسیک، صاف بایستید و به دیوار تکیه بدهید. سپس پاها را اندازه ی عرض شانه ها باز کرده و هر پا را یک گام جلوتر ببرید طوری که حدود نیم متر از دیوار فاصله داشته باشد. حال به آرامی و خیلی آهسته بنشینید تا جایی که زانو زاویه ی ۹۰ درجه داشته باشد. کمی در آن وضعیت بمانید و سپس به آرامی به وضعیت قبلی (ایستاده) بازگردید. این حرکت را نیز ۳ بار و هربار ۱۵ شماره انجام دهید. #ورزش #تناسب #رژيم #باسن #تناسب_اندام #فيتنس #بانوان

دوست خوب، غمها را از بین نمی برد،

اما کمک میکند با وجود غم ها، محکم بایستیم.

مثل چتر خوب.

که باران را متوقف نمیکند، اما کمک میکند،

آسوده زیر باران بایستیم. @pouyamizani

💢نکاتی درباره مكمل های افزايش دهنده حجم: 🔹1- با معده خالي مصرف شوند 🔹2- همراه با آنها نوشيدن آب افزايش يابد 🔹3- زمان طلايي : بعد از خواب صبح ، قبل و بعد تمرين ، قبل خواب شب 🔹4- قبل و بعد آنها نوشيدني هاي اسيدي و شير ميل نشود . 🔹5- مراقب هيپوكلسمي ، دهيدراسيون ، اختلال كليوي باشيد. 🔴💪🏻براى افزايش حجم عضلات فاكتور هاى خواب مناسب ، آرامش فكرى ، دورى از استرس و مصرف مناسب فيبر ها و كربوهيدرات هاى ساده و پيچيده الزاميست. #رژيم #حجم #لاغرى #چاغی #ورزش #بدنسازی #بدنسازی_بانوان #فيتنس

🔴 رهايى از سلوليت 🔵سلولیت به تجمع بد شکل چربی هایی گفته می شود که در سوخت و ساز آنها اختلال به وجود آمده است. این چربی ها به همراه برخی مواد سمی در زیر پوست رسوب می کنند که این مشکل بیشتر در خانم ها رایج است.. سلولیت تنها در خانم هایی که اضافه وزن دارند یا چاق هستند وجود ندارد ، بلکه زنان لاغر و یا آنهایی که از وزن ایده آلی برخوردارند نیز ممکن است سلولیت داشته باشند.

درمانهاي خانگي به شرط حوصله و پشتكار.

1- از غذاهاي پركالري حتي غذاهاي مفيد فاصله بگيريد يا لااقل كتر مصرف كنيد.
2- از فست فودها، سرخ كردنيها، چيپس و پفك دوري كنيد
3- استرس خود را تا حد امكان كنترل كنيد و از عوامل استرس زا دوري كنيد.
4- تحرك خود را به هر نحو ممكن 🏊 زياد كنيد، پياده روي، استخر و ساير ورزشها را انجام دهيد.

5- روزانه 10 ليوان آب  بنوشيد.
6- از عرق نعنا و عرق گزنه كمك بگيريد.

7- مكمل امگا3 در هنگام وعده شام استفاده نماييد.
8- از روغنهاي كنجد و زيتون بجاي ساير روغنها مثله افتابگردان و كلزا استفاده نماييد.

9- قبل از ورزش محل سلوليت را ماساژ دهيد.
10- از مصرف سالادها قبل از غذا غافل نشويد. #ورزش #رژيم #سلوليت #تناسب_اندام

كاهش ١٦ كيلويى وزن دوستمون با تلاش و پشتكار عالى خود ، رژيم غذاى مناسب‏ ، تمرين بدنسازى و هوازى مستمر در ٣ماه. ايشان دوره رژيم سه ماه خود را براى تعطيلات تابستان از امروز شروع كردنند. كه از تعطيلات در اين ماه ها بهره كامل را جهت ساخت اندام جديد ببرند. براى اين دوستمون آرزوى موفقيت روز افزون داريم.

دوست خوب، غمها را از بین نمی برد،

اما کمک میکند با وجود غم ها، محکم بایستیم.

مثل چتر خوب.

که باران را متوقف نمیکند، اما کمک میکند،

آسوده زیر باران بایستیم.

اگر می‌خواهید بدون گرفتن رژیم، چربی بسوزانید بخوانید
ورزش را فراموش نکنید
این به معنی انجام تمرین‌های سخت و سوزاندن چربی آن طور که فکر می‌کنید، نیست. فقط کافی است 3 یا 4 بار در هفته 30 دقیقه پیاده‌روی کنید. ضمن آن که در طول پیاده‌روی چربی می‌سوزانید، این عمل حتی 3-2 ساعت بعد، متابولیسم بدن شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

2 - خوردن صبحانه
صرف نظر کردن از صبحانه متابولیسم بدن را کاهش می‌دهد و باعث حفظ ذخایر چربی می‌شود. خوردن یک صبحانه سالم متابولیسم را تحریک کرده و باعث می‌شود روز به طور صحیح شروع شود.

3 - تعداد دفعات غذای خود را افزایش و حجم آن را در طول روز کاهش دهید
در طی روز کم‌کم غذا بخورید. مجبور نیستید برای سریع لاغر شدن رژیم بگیرید اما تغییر الگوی خوردن مهم است. به جای سه وعده غذا در روز 6-5 وعده غذا بخورید. این کار به تحریک متابولیسم بدنتان کمک می‌کند و مانع از ذخیره چربی اضافه حاصل از حجم زیاد غذا می‌شود.

4 - نوشیدن 8 لیوان آب در طول روز را فراموش نکنید
آب برای تمام فعالیت‌های بدن از جمله متابولیسم ضروری است. سعی کنید به طور منظم در طول روز 2 لیتر آب بنوشید.#رژيم #لاغري #ورزش #تناسب #فيتنس #متابولیسم #بانوان #آقايان

دوري دوستي هاي كوچك رو از دل ميبره ولي به دوستي هاي بزرگ عظمت ميده.

‼️15 غذای صفر کالری برای سیر کردن گرسنگی‼️
🥕🥒🍎🍉🥗🍅
خيار:
✔️خیار آب زیاد و مواد مغذی متعددی مانند ویتامین C و K دارد در 100 گرم خیار حدود 16 کالری وجود دارد ، که جزو غذاهای صفر کالری محسوب می شود.
کرفس:
✔️سرشار از ویتامین های A و K، و همچنین فیبر است در، 100 گرم کرفس فقط حدود 16 کالری وجود دارد.
سیب:
✔️ خوردن هر روز یک سیب انسان را سالم نگه می دارد و هم چون فیبر دارد چاق کننده نیست این میوه بسیار کم کالری است. 100 گرم سیب 52 کالری دارد.
مارچوبه:
✔️این گیاه سالم قند خون را متعادل نگه می دارد و از دیابت نوع 2 پیش گیری میکند. 100 گرم مارچوبه حاوی 20 کالری است ، که به راحتی هضم می شود.
زردآلو:
✔️زردآلو برای تقویت بینایی و مبارزه با بیماری های مزمن مانند سرطان و بیماری های قلبی مفید است. 100 گرم زردآلو حاوی 48 کالری است.
هندوانه:
✔️هندوانه میوه فصل تابستان است چون بدن را کامل هیدراته می کند. پر از آب است 100 گرم آن فقط 30 کالری دارد.
گوجه فرنگی:
✔️گوجه فرنگی برای تقویت پوست و هیدراته کردن بدن مفید است. 100 گرم گوجه فرنگی حاوی 18 کالری است.
کلم بروکلی:
✔️کلم بروکلی برای لاغر شدن ایده آل است. مواد مغذی زیاد و کالری کم دارد، این برگ سبز در هر 100 گرم 34 کالری دارد.
گل کلم:
✔️آیا دوست دارید خوراک گل کلم بخورید ولی می ترسید کالری داشته باشد؟، 100 گرم سیب زمینی حاوی 77 کالری است. شما می توانید بجای سیب زمینی خوراک گل کلم بخورید چون در هر 100 گرم فقط 25 کالری دارد.
قارچ:
✔️تحقیقات ثابت کرده است که قارچ با سرطان مقابله میکند و متابولیت های ایمنی را تقویت میکند. این ماده غذایی سالم را به رژیم غذایی خود اض افه کنید در 100 گرم قارچ فقط 38 کالری وجود دارد.
چغندر:
✔️غنی از آنتی اکسیدان است، این گیاه شیرین در هر 100 گرم فقط 43 کالری دارد.
قهوه خالص:
✔️برای کسانی که عاشق قهوه هستند در مورد کالری آن نگران نباشند یک فنجان قهوه بدون شیر و یا بدون هر افزودنی حاوی 2 کالری است.
شلغم:
✔️ دارای فیبر و ویتامین C است ، با شلغم سوپو خورش خوشمزه درست کنید. 100 گرم شلغم شامل 28 کالری است.
چای سبز:
✔️غنی از آنتی اکسیدان و کم کالری است، شما می توانید روزانه چند فنجان چای سبز را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد کالری بنوشید 1 فنجان چای سبز حاوی 2 کالری است.
هویج:
✔️برای میان وعده مناسب است. این سبزی فواید بسیاری از جمله برای تقویت چشم موثر است. 100 گرم هویج 41 کالری دارد. #زندگی #سلامتی #رژيم #لاغری #ورزش

✅ خواص سبزیجات نوبرانه فصل بهار ☘ باقالا👇
ضدپارکینسون
کاهش فشار خون
ضد سرطان کولون ☘ مارچوبه👇
درمان بیماری های التهابی
کاهش بیماری های روده ای ☘ جعفری👇
تأمین سلامت قلبی عروقی
ضد سرطان
شادابی پوست ☘ سیر👇
پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی
دارای خواص آنتی باکتریال و ضد قارچی ☘ ریواس👇
ضد دیابت
ضد فشار خون ☘ والک 👇
بهبود بیماری های گوارشی ☘ پونه کوهی👇
استحکام استخوان ‌ها
گیاهی آنتی باکتریال ☘ نعنا👇
بهبود فعالیت گوارشی
درمان سرماخوردگی و آنفولانزا
محافظت در برابر سرطان #سلامتی #رژيم #بهار #سبزيجات #ورزش #فيتنس #بدنسازی #تناسب_اندام

Most Popular Instagram Hashtags