altinokoz altinokoz

1300 posts   4340 followers   71 followings

Altınok Öz 

Kartal'ı birde böyle gezeyim dedim...

İstanbul Şehir Üniversitesi öğrencileri ''Merak, Bilgi, Erdem'' sloganı ile okullarından mezun oluyorlar. Öğrencilerimizi bu anlamlı günlerinde yalnız bırakmadık.

Sn. Ahmet Davutoğlu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, İst. Şehir Üni. Rektörü Prof. Dr.Peyami Çelikcan ve yöneticilerle öğrencilerimize diplomalarını verdik. Yolunuz bilim ve ilimle aydınlansın.Başarılar gençler.

İst. Şehir Üni.İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi birincisi Surjeet Chabria'ya diplomasını takdim ederek başarılar diledim.

Kartal Belediyesi'ne ait 11 kreşde eğitim-öğretim gören çocuklarımızın mezuniyet törenindeyiz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarla güzel günler göreceğiz Türkiyem..

Kartal'da mutluluğun resmi...Umutsuz durum yoktur. Umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim demiş Gazi Mustafa Kemal Atatürk.Yolunuz açık ve aydınlık olsun çocuklarım.

Tebrikler FB

Erzican Refahiye Belediye Bașkanı Cevdet Çınar'ın oğlu Metehan Çınar ve Duygu Karagöz çiftinin nikahlarını kıydım. Mutluluklar dilerim

Basın Yayın Müdürlüğü çalışanımız Özge Akdemir ve Berkcan Gönüldaş çiftinin nikahını kıyarak mutluluklarına ortak oldum.

CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Sayın Selvi Kılıçdaroğlu'nun katılımlarıyla Eser Özdemir ve Kuzey Boy çiftinin nikahını kıydım.

Soğanlık Yeni Mahalle sakinleri ile uygulama planları üzerine bilgilendirme toplantısı yaptık.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde olarak Atatürk Anıtına çelenk koyma törenine katıldık.19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Most Popular Instagram Hashtags