alterna_czsk alterna_czsk

104 posts   1,521 followers   39 followings

Alterna Haircare CZ/SK  Luxusní profesionální vlasová kosmetika @alternahaircare 💜 Revoluční produkty, prokazatelné výsledky. Oficiální účet výhradního distributora značky.

Kolekce Bond Repair se hodí pro vlasy slabé, nepoddajné a hodně namáhané. Výrobky obsahují výtažek z kaviáru a speciální technologii, která dokáže poškozený vlas zacelit 💧 „Po umytí tímto šamponem a kondicionérem jsem poznala, co jsou to opravdu hydratované vlasy. Jsou krásně hebké, méně se lámou a víc lesknou. Prostě jsou zase zpět ve formě.“ – říká Lucie Houdková, redaktorka @prozenycz .
.
#alternahaircare #alwaysalterna #bondrepair

Nikdy nepodceňujte výběr kadeřníka! Jen s kvalitním střihem dokážete doma kouzlit. Seznam 77 Alterna salonů najdete na webu 😉
.
.
#alternahaircare #alwaysalterna

Z čeho se naše řada Moisture skládá a proč to funguje? 🌊 Výtažek z kaviáru: Bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin, které obnovují hydrataci, pružnost a lesk. 🌊 Seasilk: Hydratační směs z účinných mořských rostlin poskytuje vlasům hydrataci a výživu. 🌱 Age-Control Complex: Směs složek, která zmírňuje projevy stárnutí způsobené chemickými vlivy, vlivy okolního prostředí i přirozeným procesem. 🌱 Enzymetherapy: Zlepšuje vstřebávání nezbytných výživných látek a podporuje tvorbu keratinu, aby vlasy byly silnější.
.
.
#alternahaircare #alwaysalterna #caviarmoisture

Chcete vytvořit jasně definovanou siluetu s hebkým leskem? Pak vyzkoušejte novou pastu CAVIAR Anti-Aging Professional Styling Grit Paste ✨
Dodává přirozený vzhled, lehce se vpracovává do vlasů a nezanechává nežádoucí zbytky. Neobsahuje parabeny, silikony, ftaláty ani žádné jiné syntetické látky, které by vlasy zatěžovaly.
.
.
#alternahaircare #alwaysalterna #caviarstyle

NOVÝ Alterna CAVIAR Anti-Aging Replenishing Moisture Priming Leave-In Conditioner: ✔ Lehounké složení, které se rychle vstřebává ✔ Usnadňuje rozčesání a dodává lesk ✔ Poskytuje ochranu před teplem až do 232 °C ✔ Pomáhá udržet styl účesu až po dobu 72 hodin
.
.
#alternahaircare #alwaysalterna #caviarmoisture

@boulevarddeprague: “Ten suchý šampon je fakt pecka! SOS produkt i pro totálně mastné vlasy” 🖤
.
.
NOVÝ suchý šampon ve formě pudru je úplně průsvitný a nezanechává bílý povlak i na tmavých vlasech. Dodává tvar, objem a je perfektní i do kabelky díky své kompaktní velikosti (1 použití = 4 dávky, láhev vydrží cca 200 použití).
.
.
#alternahaircare #alwaysalterna #caviarstyle

Objevte znovu krásu hydratovaných vlasů s NOVÝM Alterna CAVIAR Anti-Aging Replenishing Moisture Priming Leave-In Conditioner 💜💜💜 Tento lehounký bezoplachový kondicionér ve spreji (nanáší se na šamponem a kondicionérem umyté vlasy) obsahuje Moisture Restoring Complex, usnadňuje rozčesávání jemných, suchých vlasů, které připravuje a chrání před teplem a vytváří bariéru před vlhkostí, aby vlasy nekrepatěly a účes vydržel po celý den.
K dostání na www.alternahair.cz a v Alterna salonech.
.
.
#alternahaircare #alwaysalterna #caviarmoisture

CAVIAR Anti-Aging Professional Styling Perfect Texture Spray: Suchý sprej pro vytvoření textury 💜
Uzamyká vlhkost na svém místě tím, že vytváří podporu pro jednotlivé vrstvy a je něco mezi suchým šamponem a jemným lakem na vlasy - dokonalý pro vytvoření messy looků.
.
.
#alternahaircare #alwaysalterna

S nadšením oznamujeme opětovné uvedení řady Professional Styling – pro snadno upravitelný, elegantní a luxusní styl každý den.
Obnovená řada se vyznačuje novým elegantním a moderním vzhledem a je pokračováním procesu sjednocení všech produktů Alterna CAVIAR 💜 Podle nových obalů tak jednoduše poznáte, zda se jedná o nový vylepšený produkt.
Uprostřed spousty vylepšení najdeme také doplnění informace o úrovni fixace na každém obalu (od 0 pro žádnou fixaci do 5 pro velice silnou). Celá řada Professional Styling se skládá ze 13 produktů, mezi nimiž se objeví také 3 zcela nové, které byly vyvinuty tak, aby poskytovaly prostor bezmezné kreativitě a zároveň zachovávaly vlasy zdravé. Postupně vám tady a na Instagramu představíme každý produkt 🔥
.
.
#alternahaircare #alwaysalterna

Stylingová pěna Bond Repair má nejkoncentrovanější složení, co se týče ingrediencí určených na nápravu vlasových vazeb, a je plná vyživujících aktivních látek, které zajišťují hebké a poddajné účesy. Vyživující složky zahrnují výtažek ze slunečnice, z listů rozmarýnu, z rýžových otrub a z jablek.
Klinické studie prokazují snížení lámavosti a roztřepených konečků až o 99 %!
.
.
📷 @blonde_blog4u .
.
#alternahaircare #alwaysalterna #bondrepair

Redaktorka Ženy.cz Andrea o nové řadě BOND: "Dlouho jsem si odbarvovala vlasy, a tak je mám i teď, když je dva roky nebarvím, dost vysušené. Hledám šampon, který jim dodá lesk a potřebnou péči.
Duo šamponu a kondicionéru mě nadchlo svým elegantním designem a posléze i svou funkčností. Už po prvním umytí jsem měla vlasy výrazně zdravější. Po zhruba měsíci používání vidím opravdu znatelné změny. A skvělé je i to, že se mi po tomto šamponu vlasy předčasně nemastí''. 📷 @veruharnol .
.
#alternahaircare #alwaysalterna #bondrepair

Blogerka @naskokvkuchyni o Alterně: ''Jestli něco patří mezi špičku v péči o vaše vlasy, je to značka Alterna. Ceny produktů jsou vyšší, ale kvalita je opravdu vysoká. Pokud chcete zlepšit kvalitu vašich vlasů, určitě zainvestujte do této vlasové kosmetiky''. K dostání v Alterna salonech a na www.alternahair.cz
.
.
#alternahaircare #alwaysalterna

Most Popular Instagram Hashtags