alketavejsiu alketavejsiu

7,301 posts   527,336 followers   2,298 followings

ALKETA VEJSIU  TVPresenter,Author,Producer @rtvklan Founder: @classav_events @class_by_alketavejsiu @revista_class @class_hair_makeup @class_photography_

@valbonaselimllari sparkling ⭐️

Backstage Moments @anrishuka_video_photo @dancewithmealbania
Pune te mbare sot!

Super Team
Thnx @olsibeci for these amazing captures! @dancewithmealbania @veragrabocka @rtvklan

Do t’ju pelqente ne prezantim treshja jone? @donaldveshaj @romeoveshaj

@class_hair_makeup @dancewithmealbania
Thnx to my Glam Team Erjona and Monalisa
Thnx to Orsola @class_photography_
And to my sweetheart @elenaasllani_
@livimyftari my Fashion Editor and Designer @class_by_alketavejsiu

@veragrabocka @kledi @robertdragot Vera Grabocka eshte si kokrra molles! Ka ndrydhur pak kaviljen se s’mund te heqe dore nga rituali i ecjes cdo dite ne Pyll! Por vertikalen mbi shpatulla e ben me mire se balerinat!🤗 Dje perfunduam Naten e Dyte ne Dance With Me Albania dhe po ju them dhe nje sekret tjeter; Nese Vera nuk do te ishte ne regjine televizve dje, une nuk do dilja ne program! Vera ne komanden e produksionit me kaviljen e ndrydhur si normalisht vijon jeten dhe punen! #kujdesmetitujt

Ooo takova rastesisht @kledi... do humbase avionin Kledi se te gjithe duan nje foto me te😉 Si tha asnjerit jo! #superçun dhe #artist

Pamja kur mendoj si do bej hapjen dhe skenarin, dhe se kam mendjen fare se cme bejne vajzat e @class_hair_makeup Ty te shikoj, por mendoj dicka tjeter🤗

Most Popular Instagram Hashtags