alirezabeyranvand.official alirezabeyranvand.official

67 posts   2,123,340 followers   192 followings

alireza.beyranvand 

از دست این صدچهره ها درآیینه افتاده چین!

هواداران عزیز،خونگرم و عاشق پرسپولیس سلام
ما بازیکنان،کادر فنی،پزشکی،تدارکات باشگاه بزرگ پرسپولیس بنا به تعهدی که به باشگاه و شما هواداران دادیم،به شوق شاد کردن دل شما هواداران ارتش سرخ و برافراشتن نام پرسپولیس با همه وجود برای پیراهن مقدس پرسپولیس در میادین داخلی و بین المللی وارد میدان می شویم و می جنگیم.اما از آنجایی که شما را محرم خود می دانیم و اعتقاد داریم به همراه هواداران باشگاه جزئی از یک خانواده بزرگ هستیم لازم دانستیم مطلبی را عنوان کنیم.
حالا که به اواخر فصل نزدیک می شویم و نود درصد فصل سپری شده و با دعای خیر شما عزیزان توانستیم موفقیت هایی حاصل کنیم ، تمایل داریم به صورت شفاف اعلام کنیم علیرغم درآمد زایی که از لیگ قهرمانان،اسپانسرها و سایر منابع مالی انجام می شود،
شما عزیزان بی گمان اطلاع دارید که فوتبال حرفه ی ماست و تنها راه درآمد ما برای خود و خانواده همین دریافتی هایی است که طبق قرارداد به ما تعلق می گیرد. ما بازیکنان،کادر فنی،پزشکی و تدارکات تیم انتظار داریم همانگونه که به تعهد خود در قبال قرارداد خود عمل کردیم، تعهدات طرف مقابل نیز عملی شود.
بدیهی است این درددل صرفاً برای شفاف سازی محضر شما خوبان عرضه می گردد و ما همچنان برای دیدن اشک شوق و برق چشمان شما عزیزان با پیراهن مقدس پرسپولیس در میادین داخلی و بین المللی خواهیم جنگید.

از مسئولين سازمان ليگ فوتبال،بابت اهداي تنديس«نوع دوستي» ،سپاسگزارم.🌹🙏
اين برد شيرين را به تمامي هواداران ارتش سرخ تبريك ميگم🙏❤️
#پرسپوليس_قهرمان🏆

تنها زمانى صبور خواهى شد
كه صبر را يک قدرت بدانی نه يک ضعف
آنچه ويران‌مان مى كند،روزگار نيست
حوصلۀ كوچک براى آرزوهاى بزرگ ماست.

هموطنان عزيز مهرورزي و مهرباني شما توصيف ناپذير و زبانم قاصر از لطف و عنايت شما به هموطنان سيل زده است . تمامي كمك هاي صورت گرفته طبق درخواست شما شخصأ به مناطق سيل زده حمل و پس از شناسايي محل هاي مورد نظر ، توسط افراد معتمد بسته بندي و به نقاطي كه كمتر مورد توجه قرار گرفته ، ارسال يا در حال ارسال است.
اميدوارم قدر مردم خوب و نجيب را بيشتر بدانيم و برخي مسئولين بجاي سلفي گرفتن ، خودنمايي و رياكاري به داد مردم گرفتار برسند و شرايط را به حالت عادي بازگردانند.

عزيزاني كه قصد كمك دارند مي توانند كمك هاي خود را از طريق باشگاه پرسپوليس به هموطنان سيل زده استان لرستان ارسال نمايند.
آدرس باشگاه جهت دريافت كمك هاي شما عزيزان :تهران، خیابان آیت الله کاشانی، خیابان بهمنی نژاد،مجموعه درفشي فر.
☑️تا عصر روز پنج شنبه همين هفته مي توانيد به آدرس فوق مراجعه و كمك هاي خود را تحويل نماييد.

يك ساعت قبل با آقاي نجار رييس ستاد مديريت بحران كشور تلفني صحبت كردم و پيگير امداد رساني به مناطق سيل زده استان لرستان شدم ، ايشون فرمودندکلیه امکانات و تجهیزات مورد نیاز از اصفهان ، سمنان ، قم و مرکزی منجمله ١٤ فروند بالگرد ،لوازم امداد و نجات ،چادرهاي اسكان و اکیپ ویژه با محوریت رییس سازمان امداد و نجات در حال اعزام به منطقه است اميدوارم با تلاش و همكاري ساير مسئولين و دستگاهها جان مردم را در اين شرايط سخت نجات دهند.

همزمان با بروز سيل هاي اخير كه باعث ايجاد خسارت و كشته شدن تعدادي از هموطنان عزيزمان شده است پيامهاي مختلفي از جانب مردم به ويژه همشهريانم در رابطه با واكنش به اين موضوع به دستم رسيده است . روزهاي گذشته بخاطر بازي مهمي كه داشتيم امكان اين موضوع مهم وجود نداشت و بعد از بازي به دليل عدم اجازه كادرفني قادر به حضور در كنار شما عزيزان نشدم ، هر چند حضور فيزيكي در مناطق سيل زده ، نه دردي را دوا ميكند و نه مي تواند سرپوشي بر بي عرضگي برخي مسئولين بگذارد كه نه تنها از مديريت چيزي نمي دانند بلكه با سوءمديريت باعث تشديد اوضاع و شرايط بحراني شده اند.
از راه دور قلبم با شماست و در اسرع وقت كمك هايي را جهت ياري رساندن به مناطق سيل زده انجام خواهم داد .
اميدوارم مسئولين در امداد رساني به مناطق سيل زده كشور هيچ تبعيضي قائل نشده ، در همه مناطق به مانند هم حضور داشته ، استان لرستان را در اين شرايط سخت تنها نگذاشته و با مديريت صحيح شرايط را به حالت عادي برگردانند.

اينم عيدي ما به شما هواداران عزيز❤️
خدا بزرگه🙏

فرا رسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی بر شما مبارک باد.

منم مثل همه هواداران عزيز پرسپوليس ناراحتم و در شبي كه استحقاق باخت رو نداشتيم در يك لحظه غفلت و با اشتباه داور بازي رو واگذار كرديم ولي مطمئن باشيد تا آخرين لحظه با تمام توان برای سربلندي پرسپوليس ميجنگيم و با اين شكست ها تسليم نميشيم ما مرد روزهاي سخت هستيم.
#پرسپوليس_قهرمان

ميجنگيم تا قهرماني ، ما توقف ناپذيريم❤️🏆🏆🏆❤️

Most Popular Instagram Hashtags