[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

alfakitap alfakitap

539 posts   46393 followers   0 followings

Alfa Yayınları  Yeni kitaplarımızdan haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın!

http://www.alfayayinlari.com/

“Profesör Kitto örnek bir tarihçi; kıvrak, titiz ve konuyla ilgili en son gelişmelere bütünüyle aşina ... asla muğlak değil ... sıklıkla nüktedan ve daima coşku dolu.” –The Times Educational Supplement

Mozart, bireysel yaratıcılık ile bunu denetim altına almaya çalışan toplumsal beğeninin karşı karşıya kalmasının trajik sonuçlarını gözler önüne seriyor.

#NorbertElias

Bizans Tarih Atlası, Hıristiyan ve Müslüman coğrafyalar arasında asırlar boyu bir köprü olan Bizans İmparatorluğunun siyasi, sosyal ve ekonomik tarihi için temel bir başvuru kitabı...
👉🏻 #BizansTarihAtlası, 4. yüzyıl ile 15. yüzyıl arasında Roma’dan Bizans’a uzanan zaman dilimini aydınlatan 74 harita, 8 şekil ve 4 tabloyu içeriyor.

Antikçağda Yunanistan’da, Babil modelinden türemiş olan kameri yıl geçerlidir, bu yıl 354 gün ve 12 kameri aydan oluşur ve ayın başlangıcı yeni ayla çakışır.
#EditorUmbertoEco #AntikYunan

Bilmeceler’de, hayran olduğumuz kişilerin toplumsal hayattaki parıltısının ardındaki özel hayatlarının izi sürüldü. Metinleri yazmak için biyografileri, mektupları, günlükleri merakla ve özenle inceledik. Bütün bunların sonucunda kahramanlarımızın hayat hikâyeleriyle ilgili mahrem bilgiler topladık. Biyografik keşifler bilmeceler olarak kaleme alındı. Bu bilmeceleri çözen, her defasında, insan mutluluğunun aslında ne olduğu sorusuyla da karşı karşıya kalıyor.
#Bilmeceler

“Antik Yunan” matbaadan geldi!
#EditorUmbertoEco

"Son derece etkileyici, iş dünyasının bilinen ama bilinse de pek söz edilmeyen gerçeklerine doğru müthiş bir farkındalık yolculuğu..." Servet Taze, CEO
#KariyerŞövalyesi

PKD'nin ilk romanı Uzay Piyangosu'nda telepatları, insanların bireyselliğini yok eden güçlü şirketleri, androidleri, uzay yolculuğunu, gerçek dünyanın korkularını ve endişelerini bulacaksınız.
#AlfadaYeniler

♦️Çekiliş zamanı!
Okumaktan keyif alacağınızı düşündüğümüz altı kitaptan birini size hediye etmek istiyoruz. Bunun için @alfakitap ve @everestyayinlari hesabını takip edip, üç arkadaşınızı görselin altına etiketlemeniz yeterli. ❤️ Sonuçlar, 15 Aralık Cuma günü açıklanacak. (Dört kişiye istediği bir kitap hediye edilecektir.)
#Çekiliş

Bu unutulmaz eser, Alexandre Dumas’nın ölümsüz kahramanlarına bir kez daha can veriyor. Dört nala koşan atların toynak sesleri, parıldayan kılıçlar, siyasi entrikalar ile tozun dumana karıştığı bu macerayı soluksuz okuyacaksınız.
#AlexandreDumas #ÜçSilahşörler

Eskiler der ki: Eğer berbat bir perşembe sabahı geçirmemişseniz, bu kavramın anlamını bütün boyutlarıyla henüz bilmiyorsunuz demektir. Bazıları da bu cümlenin fazla iddialı olduğunu düşünür ve kahramanımız Arhur Dent de bu kişilerden biridir; ta ki o perşembe sabahına kadar. Aslında o perşembe sabahı Yerküre’de yaşayan herkes için berbat geçmişti; değil mi ama, yaşadığınız gezegenin aniden yok edilmesinden daha berbat ne olabilir ve hikâyemiz de işte o perşembe sabahı başlar.
.
📸: @kitapkahve21 ❤️
#OtostopçununGalaksiRehberi #Douglasadams

İşte bu haftanın okuma önerileri... ❤️ #bugünneokusam

Most Popular Instagram Hashtags