aleksey_rezin aleksey_rezin

142 posts   904 followers   165 followings

Aleksey Rezin  Фоткаю, катаюсь ...

Хто впізнає місцевість? Якщо без підказки ніяк, пищіть у коментарі 😊

Сухий накатистий грунт. Що може бути краще для велопрогулянки посеред тижня? 😊
#bike #travelling #cycling #bikeUkraine #travelingUkraine #cyclingUkraine #mtb

Отож, #велоодяг.
1. Для чого це потрібно?
2. Що це таке.
3. Як використовується.

Але спершу ліричний відступ. Рівно три роки тому я почав готуватися до своїх перших в житті перегонів. То був львівський нічний марафон #nightmadness 2015. Мій типовий маршрут складав близько 30 км. Третина лісом і дві третини полями. Їздив уночі, бо то був нічний марафон і треба було бути готовим шість годин вкручувати нічними лісовими стежками. Закінчувався жовтень, було досить прохолодно. Я одягав звичайну хб футболку під куртку і так їздив. В лісі їхати було ще більш-менш комфортно, але як виїжджав на поле, то холодний вітер задував під куртку, охолоджував футболку, що на той момент звисала мокрою ганчіркою і бридко так ляскала мене по грудях і животу. Було мокро, неприємно, ще й мав великі шанси застудитися. От тоді я вперше задумався над правильним одягом і почав вивчати це питання.

1. Велоодяг це не лише стильний аксесуар, що вирізняє вас як більш продвинутого катальця. В першу чергу це функціональна річ, що допомагає вам у терморегуляції. В спекотну погоду легкий одяг добре провітрюється і ви відчуваєте себе легко і не скуто, а в холодну пору правильно підібраний одяг зігріває вас і вберігає від переохолодження і протягів навіть якщо ви спітніли під час тренування. Ще одна суттєва перевага велоодягу - він скроєний спеціально для велосипедистів. Подовжена спина, подовжені рукава і відсутність грубих швів, що здатні серйозно пошкодити шкіру за кількагодинну поїздку.

2. Сьогодні розглянемо найпростіший варіант - одяг для спекотної погоди. Веломайка. Або джерсі. Верхня частина одягу, на 100% синтетична. Розмір слід обирати такий, щоб майка була в обліпочку 😊. Легка тканина і має таке хитре плетіння, що лиш ви спітнієте, вона одразу вбирає вологу і виводить її на свою поверхню. Вітер вас обдуває, на шкірі вологи практично нема, ви відчуваєте сухість, а поверхня майки швидко сохне. Не раз я одягав майку одразу після прання. При цьому немає ніякого дискомфорту, на відміну від класичної "хебешки". Дуже класна річ не лише для велоспорту, а для будь-якої активності. Часто веломайки мають на рукавах і внизу по периметру тонку силіконову смужку, щоб тканина не ковзала і не натирала.

Просто лісова дорога в лісі. Нічого незвичайного 😊

Дощ - то лише виправдання. Кататись можна постійно. А щоб весь час отримувати від цього задоволення, треба ретельно підбирати одяг для кожної погоди. Вам цікава ця тема? Маю трохи досвіду в цьому напрямку і можу поділитися. Пишіть у коменти😉
#bike #travelling #cycling #bikeUkraine #travelingUkraine #cyclingUkraine #mtb

У продовження водяної теми. Дністер біля Заліщиків, Тернопільська область.

#bike #travelling #cycling #bikeUkraine #travelingUkraine #cyclingUkraine #mtb

Десь на стежках Поділля
#bike #travelling #cycling #bikeUkraine #travelingUkraine #cyclingUkraine #mtb

Переправа через р. Студениця. Водичка швидка і холодна. Те, що треба, щоб освіжитись перед стрімеим набором висоти 😊
#bike #travelling #cycling #bikeUkraine #travelingUkraine #cyclingUkraine

Most Popular Instagram Hashtags