akademiafutbollitkinostudio akademiafutbollitkinostudio

80 posts   1,100 followers   847 followings

Akademia Futbollit Kinostudio  Akademi Futbollit per cdo grupmoshe & Futboll per Femra pa limit moshe ☺ Te Interesuarit te kontaktojne ne numrin Tel : 0693396333 Tel : 0684196840 ⚽️

Nje Fundjave shume positive ajo qe kemi lene pas ..shume aksione te krijuara ne perfeksion ku perfundimi ishin edhe golat e shumte te realizuar nga sportistet tane . Krenar per cdo ndeshje dhe rezultat .
Rezultatet e shkelqyera te ndeshjeve jan si me poshte :
U 7 F.c.Kinostudio-Arena 3-0
U9 F.c.Kinostudio-Leon 10-0
U11 F.c.Kinostudio-Juniors 3-1
U13A F.cKinostudio-Kashari 7-1
U13B F.cKinostudio-Dinamo 6-0
U15A F.cKinostudio-Tirana 5-4
U15B FcKinostudio-Partizan 1-0
U17 F.c.Kinostudio-Tirana 3-0
U19 F.c.Kinostudio-Partizani 3-1
#goodgame #alwaystogether #winner #goals #team
#togethermorestrong
⚽️ KINOSTUDIO ⚽️

Momente te ndeshjeve ku djemt tane na bene krenar perseri me paraqitjet e tyre dinjitoze ✅
Fc Kinostudio -gjakova 8-0
Fc kinostudio -gjakova 2-3
Deshir dhe pasion per futboll ✅🔛🔝

Fundjava qe lame pas solli keto rezultate ✅✅
U7 Kinostudio - Junior 2-1
U9 Kinostudio - Don bosko 3-1
U11a Kinostudio - Vora 5-1
U11b Kinostudio - Arena 1-1
U13a Kinostudio - Alidemi 2-5
U13b Kinostudio - Dinamo 9-2
U15a Kinostudio - Alidemi 4-3
U15b Kinostudio - Partizani junior 4-0
U17 Kinostudio - Spartaku 6-3
U19 Kinostudio - Vllaznia shkoder 5-2

Beni me te miren tuaj dhe harroni pjesen tjeter ⚽️⚽️✌🏻✌🏻💪🏻💪🏻🏃🏻‍♂️🏃🏻‍♂️🔛🔝📢😁😁
#jetoshendetshem #eduasportin #tiranealbania #behappy

🔸Perfundoi java e 2 e sezonit te dyte te Kampionatit . Pergatitja intensive , puna e palodhur e sportisteve dhe shpirti luftarak per Fitore kete jave na dhuroi edhe rezultate SUPER POZISTIVE 👌🏻👍🏻 . Kenaqesia e fitoreve te njepasnjeshme na organizon qe te mobilizohemi me shume per objektiva edhe me te larta 🔝 .
Rezultatet e ndeshjeve jane si me poshte ✅🔽
U7 F.c.Kinostudio - Alidemi 5-0
U9 F.c.Kinostudio - Alidemi 3-2
U11 F.c.Kinostudio - Alidemi 7-0
U13A FcKinostudio-Internacional4-0
U13B F.c.Kinostudio - Rinia 8-0
U15 F.c.Kinostudio - Iliria 2-1
U17 FcKinostudio - Internacional 2-0
U19 F.c.Kinostudio - Partizani 1–1
⚽️ Se Bashku jemi me te Forte ⚽️
🔛🔝 F.C.KINOSTUDIO 🔜🏆

Stafi i F.cKinostudios i Urone Trajnerit #Klaudian Gjonpalaj GEZUAR DITELINDJEN 🙂🎂
Te urojme nje vite te mbare dhe me objektiva te realizuara nga cdo grupmoshe . Te Falenderojme shume per mbeshtetjen qe na dhuron dhe premtimi jone eshte qe Do te te bejme gjithmone krenar duke treguar ne fushe gjithcka qe na ke mesuar 😀💪🏻💪🏻
Gezuar dhe gjithmone prane nesh 🙂⚽️🥅🏆🥇

Funny moments in our home ✅😉😂

Akademia Futbollit Kinostudio I Uronë te gjithe Shqiptareve Gezuar 28 - 29 Nentorit Diten e Flamurit dhe te Pavarsise te ketij Kombi 🇦🇱
🔴⚫️ Shqiperia Kombi Yne 🔴⚫️
#kuqezi🔴⚫️ #flamurimeibukurnbote🇦🇱 #gjithmoneperatdheun #gjithmonetebashkuar 🔴⚫️🇦🇱

Gezuar festat 28-29 nentor
Gezuar 106 vjetorin e pavarsise se SHQIPERISE ✅🇦🇱

Nje super aksion @tedimalaj me driblime pa fund ku finalizon @_erald7_ ..
Krenar kur ju shohim kaq te motivuar 👌🥇

Most Popular Instagram Hashtags