aifowy aifowy

1011 posts   7352 followers   788 followings

Aife  "Żałujesz, że nią nie jesteś, z wyjątkiem chwil, gdy zapalają się stosy." .

http://aifowy.blogspot.com/

Babciowe racuchy pozamiatały towarzystwo :)

Ciepła herbata w nowym pięknym kubku od @misiura_design_ceramika, kompletnie niefotogeniczne, ale pyszne i również ciepłe łazanki, nowy Gaiman, a dzieci padły na drzemkę synchronicznie. Tak wygląda szczęście.

Możecie polecić jakieś audiobooki dla najmłodszych?

Jedno z moich ulubionych zdjęć od @aune.fot dla @ladnebebe. .
Tam lubimy uciekać najbardziej i tam oddycha się najlepiej 🌲

Nie pcham się jakoś szczególnie do wywiadów i zewnętrznych publikacji, ale jak do swojego projektu zapraszają mnie tak fajne drużyny jak @coodo_for_kids i @ladnebebe to z przyjemnością wchodzę na pokład. Dziękuję pięknie za tak miłe wyróżnienie i zapraszam Was na ladnebebe.pl po trochę słów i obrazów naszej codzienności.

Jakbym miała wybrać książki, po które najczęściej sięga junior starszy, to od dwóch lat króluje seria z ilustracjami Stephana Lomba z wydawnictwa Babaryba. Auta i Na Budowie są również jedynymi z moich ulubieńców i co jakiś czas zerkałam z nadzieją za kolejną częścią i kilka dni temu ku wielkiemu zaskoczeniu, odkryliśmy Samoloty. Nie wiem kto miał większą frajdę, ale dawno już tak nie wyczekiwaliśmy żadnej paczki. Takie tam nasze małe-wielkie radości.

5lat temu w jednej z moich wirtualnych myślodsiewni napisałam: "Mam zarys, wiem o kim chcę opowiedzieć. Muszę odsłonić kilka warstw swojej skóry, muszę się obnażyć, by opowiedzieć szczerze. Muszę sięgnąć po poukrywane skojarzenia i muszę przeprosić się z przeszłością. Niczym ciężkie wieko, uchylam kilkuletnią warstwę radości, by móc dostrzec dawno ukrytą mroczniejszą stronę mojej głowy. Brzmi strasznie, ale nie powinno. Sięgam jedynie po nić inspiracji, którą wyszyję opowieści. Chcę połączyć dwa światy, dwie siebie. A teraz wracam do szukania myśli."
.
Ta opowieść nigdy nie odeszła, towarzyszyła mi przez te wszystkie lata, wierciła się w głowie i dojrzewała razem ze mną. Cieszę się, że nie zaczęłam jej opowiadać w tamym czasie, dziś widzę ją i siebie pełniej. Nie utkam jej z mroku, a ze świadomości i siły. To będzie najważniejszy i pierwszy tak przemyślany projekt w moim fotograficznym życiu. Od kilku tygodni składam elementy na pierwszy rozdział i mam nadzieję, że będziecie towarzyszyć mi w tej podróży.

Na blogu AS nowa sesja narzeczeńska (link w bio).

Dziś mijają dwa lata od najbardziej niezwykłego ślubu jaki miałam przyjemność fotografować. Zdrowia Mario i Henryku, miłości na pewno Wam nie zabraknie. Dla zainteresowanych link do relacji z tego dnia w bio.

Ja tam od marca strajkuję i puchówki i tak już nie założę!

Czegoś nam z tatą brakowało i nieco wzbogaciliśmy poprzednią balonową wersję. Do zestawu dołączyła również dekoracyjna żarówka. Całość można obejrzeć w sklepie @merrymeetme 🎈

Czas na 1000 zdjęcie na tym profilu i pomyślałam, że będzie nim fundament, na którym stoi 999 pozostałych.

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags