[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

aifowy aifowy

1062 posts   7599 followers   811 followings

Aife  "Żałujesz, że nią nie jesteś, z wyjątkiem chwil, gdy zapalają się stosy." .

https://merrymeet.me/pl/c/Modele-Taty/23

Mama. Chciałabym mieć choć połowę tej energii co ona. Nauczyła mnie wiele, ale najbardziej jestem wdzięczna za codzienne "kocham" na dobranoc i empatię dla drugiego człowieka.

Centrum dowodzenia nocnej zmiany.

Wiecie, że moja Vilcza Siostra ma chatkę pełną cudów? Przez lata @villczy pomagała artystom rozwijać swoje marki, ale dopiero teraz wzięła się za swoje rękodzieło i gwarantuję Wam, że są w nim całe tony pasji i radości z tworzenia. Koniecznie odwiedźcie chatkanany.pl po piękno zaklęte w drewnie i kamieniach.
.
#chatkanany

W naszym domu ulubiona ceramika jest w regularnym użytku przez co cieszy o wiele bardziej niż jakby miała tylko pięknie wyglądać za szybą. Czasem się coś zbije, ale przynajmniej było częścią naszej codzienności. Za każdą z tych misek stoi uśmiechnięta twarz i dobre dłonie które ją stworzyły. Świadomość czasu, pracy, wysiłku, nauki, prób i błędów sprawia, że wszystko co w nich umieszczę smakuje lepiej niż z każdego innego naczynia. Wspierajcie artystów, kupujcie ich wyroby. Wywołując u nich uśmiech wzbogacicie również swoją codzienność.
.
#misiuradesign #lilu2art #marinskiheartmades #justynazduńczyk

Zdecydowanie już lato :)

Ostatnie, ulubione.

Przerwa na drzemkę. Podczas wieczornego usypiania juniora zaliczyłam podobny odlot. Do ciała dotarło 6h spędzonych dziś w górach i nastąpił reset.

Dzisiejsza wycieczka była wyzwaniem, które zamieniło się w niezłą 30km przygodę po górach i jestem bardzo dumna z naszej czwórki, że daliśmy radę.

Samo zło, a ile radości. Zasłużona nagroda po dzisiejszej przeprawie rowerowej z dzieciakami.

Jeszcze 3,5 roku temu byłam błogo nieświadoma jak niewiele snu człowiek potrzebuje, żeby funkcjonować. Mam wprawdzie wrażenie, że przylepiło się do mnie permanentne zmęczenie, a moje ciało jest odczuwanie o tonę cięższe, ale ostatecznie jest w tym wszystkim spora satysfakcja, że łatwo nie jest, a my z uporem do przodu i ciągle chcemy więcej. Jednym z największych pozytywów posiadania dzieci jest zbyt szybkie tempo wydarzeń, by rozwodzić się nad gorszymi chwilami. To co trudne mija, to co złe się zapomina, a miłość rośnie.
.
Na zdjęciu urocza dekoratorka z jednego z ostatnich ślubów.

Nie znam tej dziewczyny, ale urokliwie prezentowała się na jednym z weselnych tarasów.

Idzie lato.

Most Popular Instagram Hashtags