acunilicali acunilicali

282 posts   5,857,234 followers   63 followings

Acun Ilıcalı  Acun Ilıcalı Resmi Instagram Hesabıdır.

Mezunu olmakla her zaman gurur duyduğum Kadıköy Anadolu Lisesi yıllardır süregelen bir geleneği yeniden canlandırıyor. Festivali düzenleyen arkadaşlar destek olur musun dediler. Emrinizdeyim dedim :) Türkiye'nin en büyük lise festivali olan KALtheFEST'18 bu sene kendi alanlarında büyük ses getirmiş sanatçı kadrosu ve dinamik genç ekibiyle 27 Mayıs’ta Khalkedon’da. Bu eğlenceyi sakın kaçırmayın ve yıllarca akıllarda kalacak bu festivalin bir parçası olun. @kalthefest18

İşte Survivor tarihinin hiç verilmemiş ödülü. Devamı bu akşam 20.00’da TV8’de.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sevgi ve saygıyla anıyorum.

İnsanlık adına büyük bir utanç günü. Kudüs katliamını lanetliyorum.

Çocuğunuzla gidebileceğiniz çok güzel bir film. Bence kaçırmayın. Ben vizyona girmeden seyrettim çok beğendim. Tebrikler @varolyasaroglu

Kardeşim ömür boyu mutluluklar. Balayında Dominik'e gelip birleşme partisinde çıkmayı istemen ne kadar güzel :))) Şeyma'yla çok sevindik.

Sevgili ağabeyim, doğum gününü kutlar ellerinden öperim :)

23 Nisan TBMM’nin kuruluşunun 98. yılı ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Survivor ile ilgili merak ettiğiniz soruları buradan bana sorabilirsiniz.

Survivor Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar birinci oldu. 5 yayın gününün 4’ünde bizi zirveye taşıyan izleyicilerimize sonsuz teşekkürler.
Survivor was number 1 in the ratings of Thursday, Friday, Saturday and Sunday. We thank our audience who moved us to the top on 4 out of 5 days that we were on air.

Neyse ki bu akşam aynı takımdalar :)

Most Popular Instagram Hashtags