aamout aamout

6,413 posts   70,870 followers   3,200 followings

نشر آموت  🌸کتاب‌های #نشر_آموت را از کتابفروشی‌ها و شهرکتاب‌های معتبر سراسر ایران بخواهید 🌸 دانلود کتابنامه‌ی ۱۳۹۷ 👇

:
همیشه بیست‌وهشتم آذر حس و حال دیگری داریم و هر بار که به این روز می‌رسیم به اندازه‌ی یک سال نزدیک‌تر شده‌ایم به یک سرآغاز.‌
قصه اما از آذر هشتادوهشت شکل گرفت که آرم نشر آموت نشست روی جلد پنج کتابِ ایرانشناسی، و نشری که مجوزش را از چند سال قبل گرفته بودیم شروع به کار کرد.‌
این سالها با کتاب‌ها و کلمات به همه جا سفر کرده‌ایم، و با شما نه فقط آشنا و دوست، که هم‌قدم شده‌ایم و هم‌مسیر. خیلی وقت است که دیگر ما و شما جدا از هم معنایی ندارد. و فردا باز هم با هم یک سال را تمام می‌کنیم و می‌رسیم به یک آغاز دیگر.‌
امسال این شروع حال و هوای دیگری دارد؛ زمان تولد دیگری از راه رسیده است: «کتابفروشی آموت». بارها وقتی نشانی کتابفروشی‌ها را به شما داده‌ایم پرسیده‌اید: پس کتابفروشی آموت چه؟!
حالا می‌خواهیم بگوییم که این تولد، همان تولدی است که شما انتظارش را داشته‌اید.‌
فردا دور هم جمع می‌شویم و ده‌سالگی #نشر_آموت و تولد #کتابفروشی_آموت را جشن می‌گیریم. و می‌دانیم که مثل همه‌ی این سال‌ها، در کنار شما آغازی خوب خواهیم داشت.

فردا ساعت پنج، یک قرار همگانی‌ خواهیم داشت؛ با دوستان‌تان بیایید تا همه با هم به کلمات روشن سلام بگوییم.
نشانی‌یمان را که می‌دانید:
#تهران #بلوار_مرزداران نبش #خیابان_آریافر ساختمان دوهزار. طبقه همکف شمالی
شماره تلفن ثابت ِ کتابفروشی: ۴۴۲۳۲۰۷۵
شماره موبایل کتابفروشی: ۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

راستی برای دوستان دورتری که به قرار فردا نمی‌رسند پخش کامل مراسم را از #لایو_استوری پیج کتابفروشی خواهیم داشت. پس با ما همراه باشید.

اینستاگرام کتابفروشی:
@aamoutbookstore
کانال تلگرامی کتابفروشی:
T.me/aamoutbookstore

:
رمان «هنوز هم من» به چاپ هفتم رسید؛

#هنوز_هم_من
(رمان خارجی)
#جوجو_مویز
ترجمه‌ی #مریم_مفتاحی

نشر آموت / چاپ هفتم / ۶۱۴ صفحه / ۴۶۰۰۰ تومان‌

لو کلارک به خیلی چیزها پی برده است...
می‌داند کیلومترها بین خانه‌‌ی جدیدش در نیویورک و دوستش سام در لندن فاصله است.
می‌داند کارفرمای جدیدش آدم نازنینی است و همسرش رازی را از او پنهان می‌کند.
چیزی که لو نمی‌داند این است که با کسی آشنا خواهد شد که زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند، زیرا این فرد او را یاد دوستی می‌اندازد و این یادآوری آزاردهنده خواهد بود.
لو نمی‌داند چه کند، ولی می‌داند هر تصمیمی بگیرد، اوضاع دیگر مثل سابق نخواهد بود.
آیا او باید به تجربه‌های جدید «بله» بگوید و با بیرون آمدن از منطقه‌ی امن خود پذیرای چالش‌های جدیدی شود؟
لو می‌خواهد بداند اگر عاشق کسی هستی، آیا برای داشتنش باید از رویاهایت دست بکشی؟ یا می‌توان هر دو را با هم داشت و هیچ یک را فدا نکرد؟‌

بخش کوتاهی از رمان را با هم بخوانیم:
یک انتخاب داشتم. لوئیزا کلارک از اهالی نیویورک باشم یا لوئیزا کلارک از اهالی استورتفولد. شاید یک لوئیزا کلارک کاملا متفاوت دیگری هم وجود داشت که من هنوز با او آشنا نشده بودم. نکته‌ی اصلی اینجاست که تو اجازه ندهی کسی که می‌خواهد کنارت قدم بردارد تصمیم بگیرد که تو چه کسی باشی و تو را همچون پروانه‌ای در جعبه در اختیار بگیرد. نکته‌ی اصلی اینجاست که تو بدانی همیشه راهی برای باز آفرینی و احیاء خود وجود دارد.

رمان «هنوز هم من» نوشته‌ی جوجو مویز در ادامه‌ی رمان‌های محبوب «من پیش از تو» و «پس از تو» با ترجمه‌ی مریم مفتاحی در ۶۱۴ صفحه و با قیمت ۴۶۰۰۰ تومان از سوی نشر آموت منتشر شده است.‌‌

نسخه‌ی دیجیتال این رمان را می‌توانید از سایت #فیدیبو خریداری کنید.

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout

:
پشت سرم اقیانوس بی‌وقفه بر شن‌ها می‌کوبید. درخششی دیگر. زانوهایم را خم کردم و چند قدم جلو رفتم. قبل از اینکه تکه شیشه در هجوم دوباره‌ی آب به ساحل گم شود، محل دقیق‌اش را دیدم. دو قدم جلوتر به من چشمک می‌زد. قبل از آنکه با ریزش موج بعدی غیب شود، در میان انگشتانم گرفتمش. روی شن‌ها نشستم و تکه شیشه‌ی آبی‌ رنگ را بررسی کردم که به شکل قطره‌ی اشک بود.
اشک پری دریایی.
مردم بومی قصه‌هایی از پری‌های دریایی می‌گفتند که اقیانوس غرنده را به بند می‌کشیدند تا ملوانان به سلامت به ساحل برسند. ملوان‌هایی بودند که در دریا گم شده و دیگر پیدا نشده بودند. پری‌های دریایی تا ابد برای آنان اشک می‌ریختند. وقتی اشک‌شان درون آب دریا می‌ریخت، تبدیل به شیشه‌ی دریایی می‌شد. و تا به امروز...‌

#موج_ها
#کری_لانزدیل
مترجم: #فرشاد_شالچیان

نشر آموت / ۳۸۴ صفحه / ۳۵۰۰۰ تومان

بسیاری از ما به وجود قدرت‌های فراطبیعی باور داریم و حتی عده‌ای از ما معتقدیم که دارای چنین قدرت‌هایی هستیم.
قهرمان داستان «موج‌ها» خود و خانواده‌اش را متعلق به دسته‌ی دوم می‌داند.‌

مالی برینان، بعد از حادثه‌ی دلخراشی که خانواده‌اش را از هم پاشید، مردی را که دوست داشت، و خطایی را که مرتکب شده بود پشت سر رها کرد و دور شد.
مالی، دوازده سال بعد، زندگی تازه‌ای برای خودش و دخترش ساخته است؛ استاد تاریخ هنر با شیشه‌های دریایی که از ساحل جمع می‌کند زیورآلات زیبا و منحصربه‌فردی می‌سازد و دخترش را در محیطی امن و پر از محبت -شرایطی که خود از آن محروم بود- پرورش می‌دهد. اما وقتی تصورات هراس‌انگیز و کابوس‌هایی رعب‌آور کیسی کوچولو را آشفته می‌کند، مالی ناچار است به خانه‌اش در پاسیفیک گروو برگردد؛ جایی که قسم خورده بود هرگز به آنجا برنگردد و حالا ...‌

کِری لانزدیل که کتاب‌هایش جداول فروش آمازون، وال‌استریت‌جورنال و کیندِل را تسخیر کرده و داستان‌های جذاب، تعلیق‌آمیز و رمانتیکش به ۲۵ زبان ترجمه شده‌اند، به همراه همسر و دو فرزندش در کالیفرنیای شمالی زندگی می‌کند.
خالق مجموعه‌ی «همه‌ی چیزها...» همچنین بنیادی بین‌المللی برای حمایت از زنان نویسنده تأسیس کرده که بیش از هزار عضو دارد. «موج‌ها» دومین اثر کری لانزدیل است و پیش از این اولین کتاب ایشان با عنوان #تمام_چیزهایی_که_نمی_گوییم با ترجمه‌ی خانم سارا نجم‌آبادی در نشر آموت منتشر شده است.

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout

:
راز کتابفروشی‌ها چیه که دوست داریم ساعت‌ها بین قفسه‌هاشون بگردیم و به هر گوشه‌اش سرک بکشیم و صدها اسم و عنوان رو روی عطف و جلد کتابها بخونیم؟‌
راز کتابفروشی‌ها چیه که حتی در فضای کوچک‌ترین‌شون هم دنیای ما بزرگتر و امن‌تر و خوشایندتر می‌شه؟

:
#خاما
(رمان ايرانی)
#یوسف_علیخانی
نشر آموت/ چاپ دهم / ۴۴۸ صفحه/ ۴۰۰۰۰ تومان

همه‌ی عشق‌ها و نفرت‌ها برای این بوده که کسی «خاما»یش را پیدا نکرده؛ یا خاما را دیده و نشناخته و یا شناخته و نتوانسته به وصالش برسد.

آدم‌ها دنبال گفتن قصه‌ی زندگی خودشان هستند و در طول تاریخ، این اتفاق با نگاه کردن به زندگی دیگری اتفاق افتاده است.
همه‌ی ما در زندگی‌مان، آدمی داریم که قصه‌اش را نمی‌دانیم. قصه‌ی پدربزرگی که معلوم نیست از کجا آمده، که بوده و از کجا آمده و چه در سر داشته. قصه مادربزرگی که روزگار نگذاشت برای‌مان تعریف کنند.
همه‌ی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها با گفتن قصه‌های قدیمی، سعی کردند، قصه خودشان را نگویند؛ خیلی هنر کرده باشند، کمی از خودشان را در آن قصه‌ها جاری کرده‌اند.
خاما، داستان زندگی یک پدربزرگ است. پدربزرگی که حالا نیست. و راوی در پوستین او افتاده تا زندگی‌اش را از نگاه او خیال کند. این که چقدر به حقیقت رفته و چقدر خیال بافته، باید این رمان را خواند.
این رمان، داستان زندگی و عشق است از سویی و از سوی دیگر رنج و جنگ و تبعید است و آن‌گاه سرگشتگی و آوارگی و گم شدن آن عشق که امیدبخش بود.
خاما، داستان انسان معاصر است که زندگی، هر لحظه برای او نقشه‌ای زیر سر دارد و بدا به حال کسی که سر راهش سبز بشود.
رمان «خاما» داستان من و شماست؛ با اکنون‌مان زندگی می‌کنیم و با عشق گمشده‌مان خیال می‌کنیم.

یوسف علیخانی، متولد اول فروردین ۱۳۵۴ در روستای میلکِ الموت است و پيش از اين از او اين كتاب‌ها منتشر شده: رمان «بیوه‌کُشی» و مجموعه‌داستان‌های: «عروسِ بید»، «اژدهاکُشان» و «قدم‌بخیر مادربزرگِ من بود»

نسخه‌ی #دیجیتال و #صوتی رمان #خاما نیز در دسترس علاقمندان به این رمان قرار گرفته است.
www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout

:
تا حالا پیش اومده کتاب‌هاتون رو برابرتون بچینید و به این فکر کنید که کدوم رو می‌خواین اول بخونید؟!‌
راستی تازه‌ترین کتابی که از #نشر_آموت خواندید کدام کتاب بوده؟

:
چاپ چهل‌و‌دوم رمان #پس_از_تو رسید.

#پس_از_تو
#جوجو_مویز
ترجمه‌ی #مریم_مفتاحی
نشر آموت/ چاپ چهل‌ودوم/ ۵۴۴ صفحه/ ۴۲۰۰۰ تومان

لوییزا کلارک، دختر پرستاری که درِ دنیای بزرگتری به رویش گشوده شده است، می‌رود تا زندگی را از سر بگیرد و آهنگی دیگر از بودنِ خویش بنوازد. لوییزا که اینک تحول عظیمی در او رخ داده است، با تجربه جدیدی رو به رو می‌شود و شرایط به گونه‌ای رقم می‌خورد که یک بار دیگر در آزمون زندگی شرکت می‌کند و بر سر دوراهی می‌ایستد. در نهایت مجبور می‌شود انتخابش را بکند و شاید این بزرگترین تصمیم زندگی‌اش باشد که ...
جوجو مویز، روزنامه‌نگار و نویسنده انگلیسی متولد 1969 لندن، فارغ‌التحصیل دانشگاه لندن و یکی از معدود نویسندگانی است که دو بار موفق شده جایزه داستان بلند رمانتیک سال را از انجمن رمان نویسان رمانتیک دریافت کند. وی که حدود ده سال برای روزنامه ایندیپندنت مقاله نوشته، سال‌هاست که فقط به نوشتن می پردازد. رمان «من پیش از تو» به قلم جوجو مویز در صدر پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارد و اقتباس فیلم سینمایی آن با نقش‌آفرینی دو بازیگر سرشناس انگلیسی، امیلیا کلارک و سام کلافین ساخته شده است

#بازخوانی بخشی از این رمان را در کانال تلگرامی نشر آموت بشنوید.‌ کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout‌‌

کتابنامه‌ی جدید نشر آموت را از لینک زیر دریافت کنید:

https://t.me/aamout/8031

:
هر کدام از ما چه زمان زیادی را با ناراحتی تلف می‌کنیم، کارهایی را که نمی‌خواهیم، انجام می‌دهیم و هرگز خودمان را راضی نمی‌کنیم؛ چرا فکر می‌کنیم برای آنکه بالاخره، کاری را که می‌خواهیم، انجام بدهیم، وقت زیادی باقی مانده است.

#وقتی_خاطرات_دروغ_می_گویند
(رمان خارجی)
#سی_بل_هاگ
ترجمه‌ی #آرتمیس_مسعودی

نشر آموت/ چاپ دوم/۳۵۲ صفحه/ ۲۳۰۰۰ تومان

رمانی از یک قتل، یک اعتراف و یک دروغ؛
اَنا به آشپزخانه می‌آید و جزوه‌هایش را روی میز می‌اندازد. «مامان، تو تازگی چه دروغ‌هایی گفتی؟» وسط خرد کردن فلفل روی تخته گوشت، یک دفعه وحشت‌زده می‌چرخم. قلبم به شدت می‌زند.
اون چی می‌دونه؟ مطمئنا نمی‌تونه واقعیت رو فهمیده باشه. «مامان، دستت رو بریدی!» به انگشتم اشاره می‌کند.
پایین را نگاه می‌کنم. «وای.» شیر آب سرد را باز می‌کنم و انگشتم را زیر آب می‌گیرم. بریدگی‌اش عمیق نیست. «منظورت چیه؟» آب دهانم را قورت می‌دهم و لب‌هایم را با زبانم تر می‌کنم. می‌دانم که صدایم می‌لرزد. «از چه دروغ‌هایی حرف می‌زنی؟» نفس سریعی می‌کشم و خودم را برای بدترین اتفاق ممکن آماده می‌کنم. «برای تکلیف درس دینی و اخلاق می‌خوام.» پشت میز آشپزخانه می‌نشیند، از روی دسته جزوه‌هایش، دفترچه یادداشتی برمی‌دارد و با خودکار رویش ضربه می‌زند.
آسودگی خیال، ناگهانی و عمیق مرا دربرمی‌گیرد، مانند هجوم یک‌باره هوای خنک روی پوست آدم. خدا رو شکر. حتی قادرم خنده کوچکی بکنم، البته خودم هم نمی‌دانم چه‌طور این امکان را پیدا کرده‌ام.
در حالی که سعی می‌کنم صدایم بی‌تفاوت به نظر برسد، می‌گویم: «خب، همه ما دروغ می‌گیم. مگه نه؟» همان طور که لبش را می‌جود، لحظه‌ای به سوالم فکر می‌کند. «حتی آدم‌های مذهبی؟» «سی‌بل هاگ» خالق آثار متعدد و پر فروشی است که به زبان‌های بین‌المللی و زنده‌ی دنیا ترجمه شده است. آثار این نویسنده، بخصوص در کشورهای انگلیس، استرالیا و آلمان با استقبال چشمگیری روبرو شده و همیشه در صدر رمان‌های منتخب مخاطبان و منتقدان جای داشته است. او هم‌چنین بارها برنده‌ی جوایز مختلف ادبی برای نویسندگی در ژانرهای مختلف داستانی شده است. «آرتمیس مسعودی» متولد ۱۳۵۳ تهران، دانش آموخته‌ی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی همگانی است که تا کنون ترجمه کتاب‌های «پروژه شادی»، «جنوب دریاچه سوپریور»، «اولین تماس تلفنی از بهشت»، «آیا شما هم به استرس اعتیاد دارید؟»، «شادی را به فرزند خود هدیه کنید»و «پشت سرت را نگاه کن» نیز از این مترجم در نشر آموت منتشر شده است.

www.aamout.com

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

:
عادت داریم که همیشه به وقت شوق و سرخوشی، صمیمی‌ترین دوست‌مون رو دعوت می‌کنیم به یک پیاده‌روی، به یک گوشه‌ی دنج توی یک کافه‌، به یک کنسرت موسیقی یا تماشای یک فیلم و تئاتر تازه. گاهی دست این دوست رو محکم‌تر از همیشه می‌گیریم و سراغ یک ماجراجویی متفاوت می‌ریم. و خوب می‌دونیم که در تمام اتفاق‌های کوچک و بزرگ روزانه و حتی رویدادهای بسیار بسیار پر اهمیت زندگی‌مون حضورش رو می‌خوایم و می‌خوایم که کنارمون باشه، که این بودن‌شون یه حس دلچسب و اطمینان‌بخش در خودش داره.
حالا هم که می‌دونیم چهارشنبه‌ی همین هفته به یک #ضیافت_کلمه در کتابفروشی آموت دعوت هستیم بیاییم و این صمیمی‌ترین دوست یا دوستان را صدا بزنیم و به آن‌ها بگیم که در این جشن پرهیجان، و شاید انتخاب کتاب و خواندن و خواندن و خواندن هم، همراه بودن‌شون را می‌خوایم.
امروز با #منشن_کردن همدل‌ترین دوستان‌تون در پیج نشر آموت و یا کتابفروشی آموت، از سوی ما و خودتون، اونا رو به این ضیافت دعوت کنید. یک نفر یا صد نفر؛ ما به جان و کلمه، پذیرای تک تک شما خواهیم بود.‌

افتتاحیه‌ی #کتابفروشی_آموت ساعت پنج چهارشنبه بیست‌و‌هشتم آذرماه خواهد بود؛ یک قرار دوستانه برای با هم بودن‌ در کنار کتاب‌ها و اندیشه‌ها.
آدرس‌مون رو هم که می‌دونید:
#تهران #بلوار_مرزداران نبش #خیابان_آریافر ساختمان دوهزار. طبقه همکف شمالی
شماره تلفن ثابت ِ کتابفروشی: ۴۴۲۳۲۰۷۵
شماره موبایل کتابفروشی: ۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

دوستانی که از شهر و روستاهای دور و نزدیک هستند هم حتما دوستان همقدم خودشون رو منشن کنند. ما واحد ارسال بسیار فعالی خواهیم داشت که کتابها رو در هر جای ایران به دست‌ شما خواهند رساند. كانال تلگرامی کتابفروشی آموت:
T.me/aamoutbookstore
صفحه اينستاگرام‌ کتابفروشی آموت:‌
@aamoutbookstore

:
#پشت_سرت_را_نگاه_کن
#رمان_خارجی
#سی_بل_هاگ
ترجمه‌ی #آرتمیس_مسعودی

نشر آموت/ چاپ پنجم/ ۳۵۲ صفحه/ ۲۵۰۰۰ تومان

وقتی کلو بنسون، از خواب بیدار می شود، متوجه می شود که ربوده شده و در یک دخمه زیرزمینی زندانی است اما اصلا به یاد نمی‌آورد چه‌طور به آن‌جا آمده است. او از آن‌جا می‌گریزد اما کسی داستانش را باور نمی‌کند. به همسرش مظنون و ناچار می‌شود برای کشف واقعیت و برای زنده ماندن، ردپای خود را دنبال کند. اما چه کسی کلو را تعقیب می‌کند؟
«پشت سرت را نگاه کن» نوشته‌ی «سی‌بل هاگ» تا کنون توانسته جوایز متعددی از جمله پرفروش‌ترین رمان با موضوع #زنان ، دومین رمان پرفروش آمازون ، پرفروش‌ترین رمان #روانشناسی ، پرفروش‌ترین رمان #ژانر_وحشت را از آن خود کند.

بخشی از رمان را با هم بخوانیم:
بعد از آن‌كه اين عكس گرفته شد، «ليام» مرا به طرف خودش كشيد و آرام گفت: «حالا ديگه مال منی. هيچ‌وقت از پيشم نرو. فكر نكنم تحملشو داشته باشم.» فكر می‌كردم اين خيلی رمانتيک است. فكر می‌كردم اين نشان می‌دهد كه او از اين نظر شكننده است و حاضر نيست مرا با بقيه دنيا قسمت كند. فكر می‌كردم اين موهبتی است كه فقط برای من گذاشته‌اند چون من انسان خوبی بوده‌ام. فكر می‌كردم اين حرفش برای آن است كه خيلی دوستم دارد. حالا فكر مي‌كنم اصلا اين‌طور نبوده و اين حرفش فقط يک «زنگ خطر» بوده است.

از آرتمیس مسعودی، ترجمه‌ی رمان‌های‌ «ما تمامش می‌کنیم»، ‌«الینور آلیفنت کاملا خوب است»، «اولین تماس تلفنی از بهشت»، «جنوب دریاچه سوپریور»، و کتاب‌های «آیا شما هم به استرس اعتیاد دارید» (نوشته‌ی دبی مندل)، پروژه شادی (گریچن رابین) و «شادی را به فرزند خود هدیه کنید» (نوشته‌ی بتی راد) در نشر آموت منتشر شده است.
شما می‌توانید #نسخه_ی_صوتی این رمان را از سایت‌ #آوانامه تهیه کنید.

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout

:
از پرفروشهای canadian
از پرفروشهای نیویورک تایمز
از پرفروشهای یو کی ساندی تایمز

#غریبه_ای_در_خانه
(رمان خارجی)
#شاری_لاپنا
ترجمه‌ی #عباس_زارعی
نشر آموت / چاپ دوم / ۳۲۲ صفحه / ۲۹۰۰۰ تومان

چرا باید از خانه‌ای که دوستش داری فرار کنی؟ منتظر شوهر محبوبت هستی تا از سر کار برگردد. مشغول آماده کردن شام هستی، منتظری که همسرت بیاید و از امروزش بگوید.
این آخرین چیزی است که به خاطر می‌آوری...
در بیمارستان به هوش می‌آیی، نمی‌دانی چرا آنجا هستی.
می‌گویند دیوانه‌وار و با سرعتی سرسام‌آور در خطرناک‌ترین منطقه‌ی شهر رانندگی می‌کرده‌ای و تصادف کردی.
پلیس به تو شک دارد، اما همسرت باور نمی‌کند خلافی از تو سر زده باشد...
و خودت... نمی‌دانی چه چیزی را باید باور کنی...‌

‌شاری لاپنا پیش از روی آوردن به نویسندگی، وکیل دادگستری و مدرس زبان انگلیسی بود. او رمان پرفروش «زن همسایه» را در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد که با استقبالی چشمگیر مواجه شد. جدیدترین رمان او یعنی «غریبه‌ای در خانه» در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، رمانی سراسر هیجان و تعلیق. این رمان نیز خیلی زود در فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز و یو کی ساندی تایمز قرار گرفت.

چند نظر درباره‌ی این رمان:

رمانی که انتظارات و احساسات شما را به بازی می‌گیرد و نمی‌دانید در نهایت چه چیزی انتظارتان را می‌کشد. برای خواندن این رمان مهیج تردید نکنید و توقع نداشته باشید که بتوانید آن را زمین بگذارید. (گیلی مک میلان)

پیرنگی پیچیده و داستانی پر نشیب و فراز، شاری شما را به دام می‌اندازد، گیج می‌کند و در آخر مبهوت به جا می‌گذارد.(فیونا بارتون)

رمانی مهیج با پیرنگی منسجم و داستانی غیرقابل پیش بینی که آن را به یکی از پرفروشها تبدیل کرده است.(مای ویکلی)

شاری لاپنا باز هم با مهارت داستانش را می‌گوید و در آخر شما را حیرت‌زده می‌کند.(آسوشیتد پرس)

رمان جنایی مهیج با پیچ و خم‌ها و تعلیق‌های فراوان(لاو ایت مگزین) -لاپنا هنرمندانه سرنخهایی می‌دهد و خواننده را در راه رسیدن به حقیقت هدایت می‌کند، راهی که لحظات نفسگیر زیادی دارد. این رمان مهیج شما را بر جایتان میخکوب می‌کند(مترو)

داستانی محکم، هوشمندانه و مسحور کننده(هیت مگزین)

داستانی پر ماجرا و سراسر هیجان و تعلیق(تورنتو استار)

رمانی با پیرنگ منسجم و داستانی سرگرم کننده(پابلیشرز ویکلی) -رمانی هوشمندانه که می‌توانید از زوایای مختلف به ماجرا نگاه کنید، اما حدس زدن فرجام کار بسیار دشوار است.(پیور واو)

:
نمی‌توانی عاشق کسی باشی تا وقتی‌که راجع به مسائل و مشکلاتت حرفی نزنی.

#خانه_ای_که_در_آن_بزرگ_شدیم
(رمان خارجی)
#لیزا_جول
ترجمه‌ی #علی_شاهمرادی

نشر آموت / چاپ اول / ۴۴۸ صفحه / ۴۱۰۰۰ تومان

خانه‌ای که در آن بزرگ شدیم، قصه‌ی قید و بندهای روابط خانوادگی است و نشان دادن اینکه وقتی انسان‌ها چالش‌های همیشگی کنار هم بودن در یک خانواده را تاب نمی‌آورند، چگونه از هم دور می‌شوند و به ورطه‌ی سقوط می‌افتند.
به قول منتقدان، این رمان، داستانی شگفت‌انگیز، قوی و تاثیرگذار دارد که یک خانواده‌ی عادی و در عین حال فوق‌العاده را روایت می‌کند.
خانم «جوجو مویز» نویسنده‌ی معروف رمان «من پیش از تو» و «پس از تو» و «هنوز هم من» درباره‌ی «لورلی» (شخصیت اصلی این رمان) می‌گوید: او یکی از سرسخت‌ترین و پیچیده‌ترین شخصیت‌هایی است که در این سال‌ها خوانده‌ام.
خانم «لیزا جول» متولد ۱۹۶۸ در لندن، از محبوب‌ترین نویسنده‌های انگلیسی است. مهم‌ترین اتفاق زندگی‌اش زمانی رخ داد که با یکی از دوستانش شرط کرد اگر بتواند یک رمان بنویسد او را به شام در رستوران موردعلاقه‌اش مهمان کند. این آغازی بود بر نوشته شدن نخستین رمانش که در سال ۱۹۹۹ یکی از پرفروش‌ترین رمان‌های سال شد. آخرین رمان خانم جول، رمان «خانه‌ای که در آن بزرگ شدیم» از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز، یواِس‌ای تودی و وال‌استریت ژورنال بوده است. این نویسنده همچنین در سال ۲۰۰۸ برنده جایزه ملیسا ناتان شده است.
رمان «خانه‌ای که در آن بزرگ شدیم» نوشته‌ی لیزا جول با ترجمه‌ی علی شاهمرادی در ۴۴۸ صفحه و با قیمت ۴۱۰۰۰ تومان از سوی نشر آموت منتشر شده است.

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout‌

Most Popular Instagram Hashtags