aamout aamout

6,162 posts   62,061 followers   3,230 followings

نشر آموت  🌸کتاب‌های #نشر_آموت را از کتابفروشی‌ها و شهرکتاب‌های معتبر سراسر ایران بخواهید 🌸 دانلود کتابنامه‌ی ۱۳۹۷ 👇

:
پرمخاطب‌ترین کتاب‌های نشر آموت در شهریور ماه ۱۳۹۷ در دو پخش ققنوس و گسترش:

۱. #هنوز_هم_من / جوجو مویز / مریم مفتاحی
۲. #من_پیش_از_تو / جوجو مویز / مریم مفتاحی
۳. #پس_از_تو / جوجو مویز / مریم مفتاحی
۴. #پروژه_شادی / گریچن رابین / آرتمیس مسعودی
۵. #ما_تمامش_می_کنیم / کالین هوور / آرتمیس مسعودی
۶. #اتاق / اما دون‌اهو / علی قانع
۷. #یک_بعلاوه_یک / جوجو مویز / مریم مفتاحی
۸. #نحسی_ستاره_های_بخت_ما / جان گرین / آرمان آیت‌اللهی
۹. #خاما / یوسف علیخانی
۱۰. #پیش_از_آن_که_بخوابم / اس. جی واتسون / شقایق قندهاری
۱۱. #میوه_خارجی / جوجو مویز / مریم مفتاحی
۱۲. #زن_همسایه / شاری لاپنا / عباس زارعی
۱۳. #پیرزنی_که_تمام_قوانین_را_زیر_پا_گذاشت / کترینا اینگلمن سوندبرگ / کیهان بهمنی
۱۴. #اسب_رقصان / جوجو مویز / مریم مفتاحی
۱۵. #زبان_گل_ها / ونسا دیفن‌باخ / فیروزه مهرزاد
۱۶. #دروغ_های_کوچک_بزرگ / لیان موریارتی / سحر حسابی
۱۷. #بیوه_کشی / یوسف علیخانی
۱۸. #دختر_خوب / ماری کوبیکا / فرشاد شالچیان
۱۹. #خدمتکار_و_پروفسور / یوکو اوگاوا / کیهان بهمنی
۲۰. #تمام_چیزهایی_که_نمی_گوییم / کری لانزدیل‌ / سارا نجم‌آبادی
۲۱. #الینور_آلیفنت_کاملا_خوب_است / گیل هانیمن / آرتمیس مسعودی
۲۲. #پشت_سرت_را_نگاه_کن / سی‌بل هاگ / آرتمیس مسعودی
۲۳. #همسر_خاموش / ای اس هریسون / مریم مفتاحی
۲۴. #دختری_که_پادشاه_سوئد_را_نجات_داد / یوناس یوناسون / کیهان بهمنی
۲۵. #نامه / کاترین هیوز / سودابه قیصری
۲۶. #پرتقال_خونی / پروانه سراوانی
۲۷. #الیزابت_گم_شده_است / اما هیلی / شبنم سعادت
۲۸. وقتی خاطرات دروغ می‌گویند / سی‌بل هاگ / آرتمیس مسعودی
۲۹. غریبه‌ای در خانه / شاری لاپنا / عباس زارعی
۳۰. زندگی دوم / اس. جی واتسون / شقایق قندهاری
۳۱. اولین تماس تلفنی از بهشت / میچ آلبوم / آرتمیس مسعودی
۳۲. صدای آرچر / میا شریدن / منا اختیاری
۳۳. دختر گل لاله / مارگارت دیکنسون / سودابه قیصری

نشر آموت؛ ناشر تخصصی رمان ایرانی و نشر خارجی

:
#هنوز_هم_من
(رمان خارجی)
#جوجو_مویز
ترجمه‌ی #مریم_مفتاحی

نشر آموت / چاپ چهارم / ۶۱۴ صفحه / ۴۶۰۰۰ تومان‌
‌لو کلارک به خیلی چیزها پی برده است...
می‌داند کیلومترها بین خانه‌‌ی جدیدش در نیویورک و دوستش سام در لندن فاصله است.
می‌داند کارفرمای جدیدش آدم نازنینی است و همسرش رازی را از او پنهان می‌کند.
چیزی که لو نمی‌داند این است که با کسی آشنا خواهد شد که زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند، زیرا این فرد او را یاد دوستی می‌اندازد و این یادآوری آزاردهنده خواهد بود.
لو نمی‌داند چه کند، ولی می‌داند هر تصمیمی بگیرد، اوضاع دیگر مثل سابق نخواهد بود.
آیا او باید به تجربه‌های جدید «بله» بگوید و با بیرون آمدن از منطقه‌ی امن خود پذیرای چالش‌های جدیدی شود؟
لو می‌خواهد بداند اگر عاشق کسی هستی، آیا برای داشتنش باید از رویاهایت دست بکشی؟ یا می‌توان هر دو را با هم داشت و هیچ یک را فدا نکرد؟‌

بخش کوتاهی از رمان را با هم بخوانیم:
یک انتخاب داشتم. لوئیزا کلارک از اهالی نیویورک باشم یا لوئیزا کلارک از اهالی استورتفولد. شاید یک لوئیزا کلارک کاملا متفاوت دیگری هم وجود داشت که من هنوز با او آشنا نشده بودم. نکته‌ی اصلی اینجاست که تو اجازه ندهی کسی که می‌خواهد کنارت قدم بردارد تصمیم بگیرد که تو چه کسی باشی و تو را همچون پروانه‌ای در جعبه در اختیار بگیرد. نکته‌ی اصلی اینجاست که تو بدانی همیشه راهی برای باز آفرینی و احیاء خود وجود دارد.

رمان «هنوز هم من» نوشته‌ی جوجو مویز در ادامه‌ی رمان‌های محبوب «من پیش از تو» و «پس از تو» با ترجمه‌ی مریم مفتاحی در ۶۱۴ صفحه و با قیمت ۴۶۰۰۰ تومان از سوی نشر آموت منتشر شده است.‌

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout

:
#نحسی_ستاره_های_بخت_ما
(رمان خارجی)
#جان_گرین
ترجمه‌ی #آرمان_آیت_اللهی
ویراستار: #بهنام_ناصح
نشر آموت/ چاپ یازدهم /۳۲۰ صفحه / ۲۵۵۰۰ تومان

ای کاش این کتاب هرگز تمام نمی‌شد.
The Sacramento Bee
بهترین داستان عاشقانه‌ی دهه‌ی اخیر
Enteratainment Weely
از هر منظری که نگاه کنیم، این یک رمان شاهکار است.
Booklist

رمانی ترجمه شده به چهل و هفت زبان، با فروش بیش از ده میلیون و هفتصد هزار نسخه در سراسر جهان؛
خلاصه‌ی داستان:
هیزل لنکستر از زندگی هیچ سهمی جز یک بیماری لاعلاج نبرده است و اگرچه یک معجزه‌ی درمانی چند سال دیگر برای او زمان خریده است ولی فصل آخر زندگی او هم زمان با تشخیص سرطانش نوشته شد. اما با ورود ناگهانی آگوستوس واترزِ خوش تیپ به گروه حمایتی کودکان سرطانی، داستان زندگی هیزل از نو نوشته خواهد شد.

درباره‌ی نویسنده:
«جان گرین» (متولد ۲۴ آگوست ۱۹۷۷) نویسنده، ویراستار، وبلاگ نویس، تهیه کننده و بازیگر آمریکایی است. او در سال ۲۰۰۶ برای اولین رمانش، در جستجوی آلاسکا، برنده ی جایزه‌ی ادبی پرینتز شد. ششمین کتاب او، نحسی ستاره های بخت ما، از همان هفته ی اول انتشارش در ژانویه‌ی ۲۰۱۲ ، به پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز تبدیل شد و هم‌چنین فیلم سینمایی بسیار موفقی با اقتباس از آن در سال ۲۰۱۴ ساخته شد که به رتبه ی اول باکس آفیس (جدول پرفروش‌ترین فیلم ها) رسید و با استقبال بی‌نظیر طرفداران این رمان، در همان هفته اول اکران، چهار برابرِ کل هزینه‌ی تولید فیلم فروش کرد. جان گرین از نگاه مجله ی تایم، در سال ۲۰۱۴، جزو صد چهره ی تاثیرگذار جهان بود.

رمان «نحسی ستاره‌های بخت ما» نوشته‌ی «جان گرین» با ترجمه‌ی «آرمان آیت‌اللهی» در ۳۲۰ صفحه و به قیمت ۲۳۰۰۰ تومان توسط «نشر آموت» منتشر شده است.

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout

:
همه، مات و بهت زده، خاموش، به جسد طوس نگاه می کردند. طوس که بلند قد بود و رشید، حالا، خفته بر گلیم خوش نقش و نگار، کنار باغچه ی پر از گل های شمعدانی و سرخ، کنار حوض آبی رنگ پر از ماهی های رنگی، انگار بلند تر و رشید تر هم دیده مى شد. انگار قامتش به پهنای باغچه کشیده شده بود. پیشانی اش بلند، موهاى شلالش در باد، صورت کشیده، ابروهایش کمان، دست ها بلند، انگشت ها ظریف، باریک، بلند... و لبخند طفلی شیرخواره بر لب هایش مانده و ماسيده بود و طوری بود که انگار الان از خواب برمی خیزد و می گوید که سلام، سلام، خواب بودم؟ خواب بدی می دیدم... می دیدم که ناهید در یک جای تاریک بود..‌

#پریباد
نوشته‌ی #محمدعلی_علومی
نشر آموت / چاپ دوم / ۵۴۴ صفحه / ۳۱۰۰۰ تومان

پریباد؛ داستان شهری است که ناگهان در یک شب ناپدید شده ‌است. راوی اين داستان اين‌گونه آورده است: «هیچ قصه‌گویی ندیده بودم که قصه پریباد را کاملا بداند. شهری بوده انگار که یک شب محو می‌شود و یا طوفان آن را می‌برد و شاید برعکس، طوفان، شهری را می‌آورد به نام پریباد. بعضی می‌گفتند ساکنانش دیو بودند. در قصه‌ها، مکانش را حدود ایزدخواست در اطراف یزد می‌دانند و در روایت‌هایی، کنار جبار بارز، حدفاصل بم با نرماشیر. زابلی‌ها هم می‌گویند این شهر کنار شهر سوخته بوده است.»
در ادامه داستان، «پیر ویس»، راوي داستان، ماجراهایی حیرت‌انگیز از شهر «پریباد» حکایت می‌کند. ماجراهای عجیب و غریب که آن‌ها را از پدرش و او از پدر خود و او نیز از پدر خود یعنی مهرک، پسر میرزا فرجاد شنیده بود. خانمش هم هرچه را درباره پریباد و مردمش و ماجراهای شهر از پدر و مادر و پدربزرگ‌هایش شنیده، تعریف می‌کند.
حکایت ماجراهای حیرت‌آور و عجیب و غریب پریباد، پاسخی هم هستند بر این‌که قصه‌ها در جهان جدید نمرده‌اند: «پریباد که قصه نیست، نبود. شهری بود که محو شد؛ ناغافل در یک شب دود شد و رفت هوا ...»
نویسنده «پريباد» این رمان را رمانی زنانه خوانده و گفته است: «پريباد» رمان زنانه‌اي است؛ چون آناهيتا و نماد زن در فرهنگ ايران در آن نقش مهمي دارد.
این رمان در بیستمین دوره جایزه کتاب فصل، به عنوان اثر برگزیده در بخش داستان ایرانی انتخاب شده است. پیش از رمان «پریباد»، دو رمان «#سوگ_مغان» و «#خانه_کوچک» از محمدعلی علومی در نشر آموت منتشر شده است
رمان «پریباد» در چاپ دوم با قیمت ۳۱۰۰۰ تومان و در ۵۴۴ صفحه از سوی نشر آموت روانه بازار کتاب شده است.

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout

:
پیل آقا شروع کرد: «حضرت رسول برای حسنین خیلی ارج و قرب بخواست. یک روز حسن (ع) کنارش بود در مسجد. یک عربی آمد و آهوبچه‌ای را داد به حضرت و گفت «این راه بیاوردم برای نوه‌ات که بازی بکند.» حضرت گرفت و حسن را بوسه بداد و آهوبچه را به او بسپرد. هنوز حسن و آهو دو دور مسجد را ندویده بودند که حسین (ع) بیامد. تا بدید حسن و آهو ره، بگفت: «من هم آهو بخواهم.» حضرت بماند در کارش، حسین تازه بخواست گریه بکنه که جماعت بدیدند آهو ماده‌ای، بچه‌اش را جلو انداخته و هی با مفش، هلش بدهد سمت مسجد. جماعت برفتند کنار و آهو و بچه‌اش بیامدند خدمت حضرت. حضرت نگاه نگاه بکرد. آهو به امر خداوند به زبان در بیامد و بگفت «در کار شیر دادن بچه‌ام بودم که صدا پیچید در کون و مکان که الان است که حسین (ع) گریه بکنه. صدا بگفت آهو بچه بخواهد. شیر دادن ره جایز ندانستم و گفتم جان و مالم فدای یه تار موی حسین (ع)» حضرت، آهو بچه را به حسین (ع) بداد و حسن و حسین با آهو بچه‌هایشان برفتند به کار بازی.»‌

#بیوه_کشی
(رمان‌ ایرانی)
نوشته‌ی #یوسف_علیخانی

نشر آموت / چاپ دهم / ۳۰۴ صفحه / ۲۳۰۰۰ تومان

در این رمان دو شخصیت محوری با عنوان «خوابیده‌خانم» و «بزرگ» پس از کش‌واکش‌های بسیار بالاخره موفق می‌شوند با هم ازدواج کنند اما روزگار بازی دیگری با آن‌ها در پیش گرفته و «بزرگ» به‌وسیله‌ «اژدرمار» در اژدرچشمه روستا بلعیده می‌شود.
خوابیده‌خانم می‌ماند و دخترش «عجب‌ناز». او مجبور است بنا به باور مردم، منتظر برادرشوهر کوچک‌تر بماند تا با او ازدواج کند. اما اندک‌زمانی بعد، شوهر دومش هم به وسیله «اژدرمار» کشته می‌شود و این رسم تا هفت نوبت و برای هفت برادر همسر سابقش تکرار می‌شود.
رمان «بیوه‌کشی» با زبانی بسیار ساده و داستانی پرکشش، خوانندگان را وارد غاری پر از داستان می‌کند که سرشار از داستان‌های فرعی است.

تا کنون از یوسف علیخانی سه مجموعه داستان کوتاه (قدم‌بخیر مادربزرگ من بود – اژدهاکشان – عروس بید) و رمان‌های #بیوه_کشی و #خاما منتشر شده است.
فضای داستان‌های علیخانی در روستایی خیالی به نام «#میلک» (به فتح لام) می‌گذرند و دغدغه داستان‌هایش، روایت داستان آدم‌های گرفتار در خیالات و اسطوره‌ها و باورهاست.

:
#نظرکرده
(آیین‌ها و باورهای‌امامزاده‌های رودبارالموت غربی)
#فرشته_بهرامی (با مقدمه عبدالرحمان عمادی)

نشر آموت/ چاپ اول/ ۲۹۲ صفحه/ ۶۰۰۰ تومان

نظركرده (آيين‌ها و باورهاي امام‌زاده‌هاي رودبارالموت غربي)، نام اثري پژوهشي از «فرشته بهرامی» درباره 19 امامزاده در «رودبارالموت» است.
سرزمین جادویی «الموت» نه تنها در طول تاریخ که امروزه نیز جولانگاه محققان و نویسندگان ایرانی و خارجی بوده است. اغلب این نویسندگان متاسفانه تنها به موضوع «حسن صباح» و فداییان اسماعیلی پرداخته و از زندگی و باورهای مردم الموت غافل مانده اند.
فرشته بهرامی، تحصیل کرده مردم شناسی از دانشگاه تهران، با پایه قراردادن آیین ها و باورهای مردم، سراغ موضوع امامزاده ها رفته و پس از گردآوری اطلاعات لازم دراین باره، دانسته های مردم را با زبانی داستانی – مستند روایت کرده است.
پس از مقدمه استاد عبدالرحمان عمادی، ایرانشناس معروف و مقدمه بهرامی، روایت 19 امامزاده رودبار الموت غربی (رودبارشهرستان) آغاز می شود و پس از آن، فرهنگ لغت دیلمی (الموتی)، تصاویر راویان، فرهنگ اعلام و نقشه جغرافیایی، مطالب دیگر کتاب است.
کتاب «نظرکرده» ۲۹۲ صفحه است و با قيمت ۶۰۰۰ تومان به وسيله نشر «آموت» منتشر شده است.

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout

:
داستانی عالی، بی‌نظیر، و هوشمندانه. نویسنده بسیار واضح، بذله‌گویانه، و در عین حال شرورانه قصه خود را برای دیگران روایت می‌کند.
#دروغ_های_کوچک_بزرگ
(رمان خارجی)
#لیان_موریارتی
ترجمه‌ی #سحر_حسابی
ویراستار: #بهنام_ناصح

نشر آموت/ چاپ چهارم/ ۴۴۸ صفحه/ ۳۴۰۰۰ تومان
گاهي دروغ‌هاي كوچك مرگ‌بار است «دروغ‌های کوچکِ بزرگ» قصه کسانی را روایت می‌کند که به دلیل ترس از آبرو، اسرار زندگی‌شان را به هیچ‌کس حتی دوستان و نزدیکان خود بیان نمی‌کنند. قتلی رخ می‌دهد که والدین همه دانش‌آموزان یک مدرسه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. «جین» یکی از مادرهای مدرسه است. او قربانی اشتباه و رفتار مردی شده است که سال‌ها بر زندگی او سایه انداخته است و از نظر مخاطب اولین متهم قتل به حساب می‌آید اما این همه ماجرا نیست. مخاطب بیشتر از اینکه به فکر قاتل باشد دوست دارد بداند چه کسی به قتل رسیده است. داستان «لیان موریارتی» شما را تا آخرین صفحه می‌کشاند تا پاسخ سؤال خود را بیابید.
لیان موریارتی در این کتاب دکتر جکیل و آقای هاید دیگری خلق می‌کند. او نشان می‌دهد گاهی انجام کار غلط بهتر است. «نیویورک تایمز»
لیان موریارتی در سال ۱۹۶۶ در سیدنی استرالیا به دنیا آمد. «دروغ‌های کوچک بزرگ» در سال ۲۰۱۴ پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز شد و شهرت بسیاری برای نویسنده به ارمغان آورد. از اين نويسنده پيش از اين رمان «راز شوهر» (از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز و سایت «آمازون») با ترجمه‌ي سحر حسابي در نشر آموت منتشر شده است.
پس از موفقيت فيلم «من پيش از تو» (نوشته‌ي جوجو مويز) و فيلم «اتاق» (نوشته‌ي اما دون‌اهو) در جشنواره‌ي سينمايي گولدن گلوب، حالا نوبت سريال «دروغ‌هاي كوچك بزرگ» رسيده كه بهترين سريال سال شناخته شد.
چاپ چهارمم رمان «دروغ‌های کوچکِ بزرگ» نوشته «لیان موریارتی» و ترجمه‌ی «سحر حسابی» در ۴۴۸ صفحه و به قیمت ۳۴۰۰۰ تومان توسط «نشر آموت» منتشر شده است.
www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout‌

:
پرفروش‌ترین رمان نیویورک‌تایمز‌
رمان سال بریتانیا، برگزیده‌ی The British Book Awards 2018‌‌
کاندید نهایی جایره‌ی زنان Baileys 2018
برنده‌ی جایزه‌ی WHSmith's Book 2017‌
‌برنده‌ی جایزه ادبی کاستا Costa Book Awards‌


#الینور_آلیفنت_كاملا_خوب_است
#گيل_هانیمن
ترجمه‌ی #آرتمیس_مسعودی

نشر آموت/ چاپ دوم/ ۴۰۸ صفحه/ ۳۱۵۰۰ تومان

هرگز کسی به الینور نگفته است که زندگی باید بهتر از خوب باشد.
الینور آلیفنت در برقراری ارتباط اجتماعی با مشکلاتی روبه‌روست و هرچه را که فکر می‌کند، به زبان می‌آورد. او برنامه‌ی زندگی‌اش را طوری چیده است که از هر نوع تعامل اجتماعی دور باشد. حتی آخر هفته‌ها را هم طوری تنظیم می‌کند که پیتزای منجمد، نوشیدنی و گفتگوی تلفنی با مادرش، جزء برنامه‌ی همیشگی‌اش باشد.
اما وقتی ریموند، کارشناس شلخته و دست و پا چلفتی اداره سر راهش قرار می‌گیرد، همه‌چیز تغییر می‌کند. الینور عجیب و غریب به آرامی قدم به زندگی‌ای می‌گذارد که هرگز فکر نمی‌کرد به او تعلق داشته باشد. او می‌آموزد که گذشته‌ی انسان لزوما آینده‌ی او را تعریف نمی‌کند.

گیل هانیمن دانش‌آموخته‌ی دانشگاه‌های گلاسگو و آکسفورد است و سه ماه پس از آنکه نگارش کتاب «الینور آلیفنت کاملا خوب است» با موفقیت و سود مالی چشمگیری روبه‌رو شد، تصمیم گرفت سمت اداری‌اش را در دانشگاه تحصیلات تکمیلی گلاسگو رها و به طور تمام وقت مبادرت به نوشتن کند.
وی برای نگارش اولین رمان خود، یعنی «الینور آلیفنت کاملا خوب است» تاکنون جوایزی از جمله «جایزه‌ی ادبی لوسی کَوِندیش» و جايزه‌ي ادبي «كاستا» را دریافت کرده است و قرار است فیلم این کتاب به زودی روی پرده‌ی سینما به نمایش درآید.
خانم آرتميس مسعودي (متولد ۱۳۵۳ تهران) دانش‌آموخته‌ی زبان انگليسي و كارشناسي ارشد زبانشناسي همگاني است. مترجم كتاب‌های معروف «پروژه شادی»، «ما تمامش می‌كنيم»، «پشت سرت را نگاه كن»، «وقتی خاطرات دروغ می‌گويند»، «اولين تماس تلفنی از بهشت» و ... است.

بخشی از متن کتاب:
زيبایی، از همان لحظه‌ای كه كسی مالكش می‌شود، رفتنی و زودگذر است. بايد دشوار باشد. آن فرد هميشه بايد سعي كند ثابت كند چيزهای بيشتری هم دارد و هميشه دلش می‌خواهد مردم درونش را هم ببينند و او را به خاطر خودش دوست داشته باشند، نه به خاطر اندام متناسب، چشم‌های درخشان يا موهای پُر پشت و براقش.

www.aamout.com ‌

:
فکر می‌کردم، موجودات یا انسان هستند یا نیستند، نمی‌دانستم یکی می‌تواند فقط کمی انسان باشد.

#اتاق
ویراست جدید
نویسنده: #اما_دون_اهو
مترجم: #علی_قانع
ویراستار: #فرناز_شهیدثالث
نشر آموت/ چاپ پانزدهم/ ۳۵۸ صفحه/ ۲۵۵۰۰ تومان

راوى داستان «اتاق» كودكی پنج ساله است كه در اتاقى به دنیا آمده و دنیایی بزرگتر از آن را در زندگی‌اش ندیده است. رمان «اتاق» داستان زندگی مادر و فرزندی است كه در اتاقی محبوس شده‌‌اند و فضای اتاق برای مادر سراسر شكنجه است و تنهایی ، اما برای جک كه غیر از اتاق جایی ندیده شرایط خیلی متفاوت است. تنها زمانی كه این دو شخصیت در كنار هم قرار می‌گیرند مخاطب احساس می‌كند با داستانی واقعی روبه‌رو است كه روابط انسانی در آن نقش مهمی دارد.
نویسنده در صفحات آغازین این كتاب به مرور مخاطب را وارد فضای داستان می‌كند و شرایط را برای او شرح می‌دهد. انتخاب راوی پنج ساله داستان هم در نوع خود شايان ‌توجه است. شاید یكی از دلایل نویسنده برای انتخابش این بوده كه حوادث داستان را از ذهن شخصیتی برای مخاطب روایت كند كه اطلاعات كافی از دنیای اطرافش ندارد و در بسیاری از موارد نامطمئن و البته صادق است، این‌گونه است كه مخاطب درگیر داستان می‌شود و سعی می‌كند خود تصمیم بگیرد و گره‌های داستان را بگشاید.
این رمان به یكی از موفق‌ترین آثار داستانی تبدیل شد و توانست جوایز زیادی را از آنِ خود كند.
رمان «اتاق» به فهرست نهایی جایزه ادبی بوكر راه یافت و سه هفته بعد عنوان رمان برتر نویسندگان راجرز كانادا را از آن خود كرد. از طرفی اين رمان خیلی زود به صدر جدول پرفروش‌ترین كتاب‌های نیویورک‌ تایمز راه یافت ؛ رمانی كه بر اساس آن فیلمی سینمایی ساخته شد و توانست جایزه اسکار را به دست آورد.

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout‌
‌ ‌

:
چرا آینده‌ی ما به کتاب‌ها، خواندن و رویاپردازی وابستگی دارد؟

:
شاید دوست داشتن، چیزی نیست که یک چرخه‌ی کامل باشد و به سرانجام برسد؛ شاید چیزی است داری افت‌و‌خیز و زیر و بم، درست مثل آدم‌هایی که در زندگیمان با آن‌ها برخورد می‌کنیم.

#ما_تمامش_می_کنیم
(رمان خارجی)
#کالین_هوور
ترجمه‌ی #آرتمیس_مسعودی
نشر آموت/ چاپ دوازدهم/ ۳۸۴ صفحه/ ۲۷۰۰۰ تومان

گاهی اوقات، کسی که دوستت دارد، بیش از همه آزارت می‌دهد.
وقتی لیلی با یک جراح مغز و اعصاب خوش‌تیپ به نام رایل کینکید وارد رابطه می‌شود، ناگهان زندگی برایش آن‌قدر زیبا می‌شود که باورکردنی نیست اما وقتی دغدغه‌های مربوط به رابطه‌ی جدید، ذهن لیلی را به خود مشغول کرده است، خاطرات اتلس کاریگن، اولین عشقش و رشته‌ای که او را به گذشته‌ پیوند می‌دهد، درگیرش می‌کند. اتلس در گذشته، با لیلی نقاط مشترک فراوانی داشته و از او محافظت کرده است. به همین علت، وقتی ناگهان پیدایش می‌شود، هر آنچه لیلی با رایل ساخته، مورد تهدید قرار می‌گیرد.
کالین هوور، با این رمان جسورانه و کاملا منحصر به فرد، داستانی را روایت می‌کند از عشقی فراموش‌ناشدنی که ناچار باید بیشترین بها را برای آن پرداخت.
سارا پیکانن، نویسنده‌ی رمان پرفروش بین‌المللی «همسایگان بی عیب و نقص» درباره‌ی این رمان می‌گوید: «ما تمامش می‌کنیم» یک داستان عاشقانه‌ی معمولی نیست. این کتاب قلبتان را می‌شکند و همزمان، آن را از امید لبریز می‌کند. تا انتهای داستان، در میان گریه خواهید خندید.

کامی گارسیا، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز معتقد است: کالین هوور به مخاطبش یادآوری می‌کند که عشق، شکننده و آمیخته با شهامت، امید و اشک است. هر دل‌شکسته‌ای باید این کتاب را بخواند.

توتالی بوکت می‌نویسد: ما تمامش می‌کنیم پراحساس، فراموش‌نشدنی و فوق‌العاده است. رمانی در خور توجه، متفاوت، سرشار از صداقت، تاثیرگذار و همزمان دردناک. این کتابی نیست که بتوان به راحتی آن را خواند اما به خدا قسم ارزشمند است.

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout

:
#تمام_چیزهایی_که_نمی_گوییم
(رمان خارجی)
#كری_لانزديل
ترجمه‌ی #سارا_نجم_آبادی
نشر آموت/ چاپ دوم/ ۳۸۴ صفحه/ ۲۷۵۰۰ تومان
آشکار شدن حقایقی درباره‌ی کسانی که دوست‌شان داریم

رمان «تمام چیزهایی که نمی‌گوییم» داستانی است از اندو‌هی ناشی از فقدان، بازگشت به خود و سرمستی حاصل از عشقی دوباره و هیجان آشکار شدن حقایقی درباره‌ی کسانی که دوست‌شان داریم.
ایمی تیرنیی، سرآشپز عالی، برای رسیدن به یک زندگی ایده‌آل، یک دستور پخت عالی در نظر دارد؛ با عشق دوران کودکی‌اش ازدواج کند، خانواده‌ای بسازد و رستوران پدر و مادرش را بخرد. اما زمانی که نامزدش، جیمز دوناتو، در یک سانحه‌ی دریایی ناپدید می‌شود، دستور پخت زندگی ایمی را هم آب می‌برد، تا او در روزی که قرار بود در کلیسا برای مراسم ازدواجشان حاضر شود، در تشییع جنازه‌ی جیمز شرکت کند. مراسمی که بیش از آن که باعث آرامش و تسلی‌خاطر ایمی شود او را دچار آشفتگی می‌کند.
کتاب لانزدیل با داشتن لایه‌های داستانی متعدد و مجموعه‌ای از اتفاقات هیجان‌انگیز و غیرمنتظره، یک داستان عاشقانه‌ی متاثر کننده و پر از سوالهای بی‌پاسخ است که شما را تا پایان همراه نگه خواهد داشت. (کارما براون)

یک داستان مسحور کننده و به یاد ماندنی. رمانی که رازهای خانوادگی را در قالب یک داستان پر تعلیق از غم، عشق و هنر را به تصویر می‌کشد. این کتاب یک گوهر ناب است. (باربارا کلایوپی وایت)

خیلی وقت بود یک کتاب را از اول تا آخر یک نفس نخوانده بودم. اما در مورد رمان تمام چیزهایی که نمی‌گوییم، این اتفاق افتاد و من از همان ابتدا جذب شدم. داستان پر از سوال است و لانزدیل به جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین شکل به آنها پاسخ می‌دهد. (کامیل دی مایو)

#کری_لانزدیل نویسنده‌ی مجموعه کتاب‌های پرفروش تمام چیزها، در آمازون و وال‌استریت ژورنال است. لانزدیل یکی از بنیانگذاران انجمن زنان نویسنده در آمریکاست.
رمان «تمام چیزهایی که نمی‌گوییم» نوشته‌ی «كری لانزديل» با ترجمه‌ی «سارا نجم‌آبادی»‌ در ۳۸۴ صفحه و به قیمت ۲۷۵۰۰ تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.

www.aamout.com

کتاب های #نشر_آموت را از کتابفروشی های معتبر و شهرکتاب های سراسر ایران بخواهید

خرید بالای صد هزار تومان ارسال رایگان
۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

کانال تلگرامی آموت:
t.me/aamout

Most Popular Instagram Hashtags