[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

a.sadeghnejad a.sadeghnejad

4975 posts   19858 followers   4444 followings

از لابلای كتاب  تبلیغات= بلاك ، از طریق لینک زیر عضو کانال شوید

http://t.me/sadeghnejad

شب خوش
عضو کانال بشید

در دنیایی که در همه ی راه ها #فکر #بازاریابی غلبه دارد و توفیق #مادی ارزشی مهم است، دیگر جای شگفتی باقی نیست که چرا انسان ها در روابط #عاشقانه ی خود نیز همان روال داد و ستد رایج در #بازار #کار و #کالا را به کار می بندند.
اریک فروم
@a.sadeghnejad
@a.sadeghnejad

‌ تفکر همیشه پیش پیش می رود. دوردست ها را می بیند، بسیار فراتر از جسم، که در لحظه ی حاضر می زید.
نابود کردن امید یعنی بازگرداندن اندیشه به جسم، و #جسم محکوم به فناست.
@a.sadeghnejad
@a.sadeghnejad

حالا همه اش حواستون رو به کودکانی بدید که #پرتاب میکنند سنگ# حرف رفتار

به کانال ما سر بزنید ، ادرس کانال در بیو

شبتون بخیر

هرگز نباید سعی در تکرار لحظات داشت
باید آنها را همانگونه که یک بار اتفاق افتاده اند فقط تنها به خاطر آورد...! 📚 عقاید یک دلقک
👤 هاینریش بل
@a.sadeghnejad

وقتی دو جسم با هم می آمیزند ، سکس زادە می شود .
وقتی دو #قلب با هم می آمیزند ، #عشق زادە می شود .
وقتی دو #روح با هم می آمیزند ، "نیایش" زادە می شود .
سکس ، عشق و #نیایش ، سە پلەی یک #نردبان است کە تو را به #خدا می رساند...

♠ اوشو/ Oshoo

#ماه اینجاست دنبال چی هستین 😉😂

‍‍ ⚠️خیانت کادو پیچ شده ⁉️نشسته اید زندگیتان را می کنید. یک روز با کسی آشنا می شوید، همه چیزش عالی است. مثل ملکه یا شاهزاده رفتار می کند و یک روز به شما می گوید که شما را دوست دارد اما موضوعی در زندگی او وجود دارد: « وقتی خیلی جوون بودم بدون خواست من، من و شوهر یا زن دادن» «اون فقط یه اسم توی شناسنامه منه، توی قلب من نیست» «راستش ما طلاق عاطفی گرفتیم اما هنوز تو شناسنامه شوهر من یا زن منه» «من گیر یه آدم اشتباهی افتادم که نمیشه ازش خلاص شد» و جمله های مشابهی که خودتان میدانید. به همین راحتی ممکن است به خائن تبدیل شوید. ❌عزیزان من هر قدر هم که خیانت را دلایل و بهانه های جورواجور کادو پیچ کنیم باز خیانت است. در هر جای رابطه که بودید چه خودتان فهمیدید و چه خودش به شما بگوید فرقی در اصل ماجرا ندارد وارد این بازی بیمارگونه نشوید، مطمئن باشید نه این رابطه به سرانجامی می رسد و نه آن فرد گل بی خار است. کسی که نمی تواند به تعهدی که روزی به زن یا مردی، به هر دلیلی، در یک مکان رسمی داده است و ثبت کرده پایبند بماند به هیج وجه نه آدم درستی است و نه تضمینی برای ایجاد رابطه درست با دیگری می دهد. ‼️لطفا اولین خط قرمز خود را اینطور قرار دهید : اگر در رابطه ای بروم که بفهمم زن یا مرد آن متاهل است و یا رابطه جدی با شخص دیگری دارد، خیانت را با هیچ دلیلی برای خودم موجه نمیکنم و رابطه را فورا ترک می کنم. من به ارزش های خودم و به فرد دیگری که هم جنس من است (چه زن چه مرد) خیانت نمیکنم. حالا هرچقدر هم که آن آدم به ظاهر موجه می آید. لطفا خودتان را با این فکر که او مثل دیگران نیست شرایطش فرق دارد فریب ندهید. چشمتان را باز کنید! درون آن جعبه زیبایی که در حال باز کردنش هستید هیچ چیز با ارزشی نیست. ❤️اگر فکر رابطه سه طرفه در سر شما است بدانید اشتباه می کنید! اگر رابطه شما با همسرتان خوب پیش نمیرود، یک رابطه دیگر به هیچ وجه راه حل نیست. دنبال مسکن نباشید دنبال درمان باشید.

عشق، احساس کردن است.
این احساس کردن زمانی وجود دارد که دو نفر حرف میزنند، با هم فنجانی قهوه می نوشند یا عشقبازی میکنند.
زمانی که احساسی وجود ندارد (این زمانی است که احساسات مسدود شده، مخفی شده اند)، روان رنجور ممکن است در تمام فعالیت ها زیاده روی کند، بدون اینکه ذره ای عشق در آنها وجود داشته باشد.
به جای عشق "عطش" در آنها بیداد میکند و آن سعی در گرفتن چیزی از کسی برای پر کردن خلاء درونی است.
روانشناسی رنج
آرتور آنو
@a.sadeghnejad

عجیب بود این #جمعه

Most Popular Instagram Hashtags