[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

_sgushonka_ _sgushonka_

893 posts   7835 followers   51 followings

Masha  ▲tattoo artist ▲vegetarian ▲yoga ॐ ▲travel Lviv, Ukraine 🇺🇦 Welcome to my store → @sgushonka_shop

Здається, я знайшла нове хобі 🐚 на час відпустки. На пошук нових мушель йде багато часу, та Ден мені допомагає 💑.
Що б вам хотілось побачити у такому виконанні?
#sgushonkaintravel #vacation #helloasia #cambodia #sand #seahorse #shell #beach #hobby

Не на той пляж пішли зустрічати захід сонця 🌅. Зняти відео на пляжі, де відпочивають місцеві, так, щоб ніхто не вліз в кадр - то "Mission Impossible" 🤣. P.S. Будуть ще спроби!
#sgushonkaintravel #vacation #cambodia #helloasia #beach #sunset #sea #sun

Якщо знайди собі заняття на пляжі - час йде швидко 🐚. У мене таке фото вже стало традиційно-морським. Все ж таки, природа здатна долати хвилювання, проблеми, втому - особливо моральну. Усе це змиває море 🌊.
#sgushonkaintravel #vacation #helloasia #cambodia #beach #heart #seashells #sea

То контраст до попереднього посту 🌴. Зависнемо тут на 11 днів ☀️🌊⛱👙🦀🐠🐚.
#sgushonkaintravel #vacation #helloasia #cambodia #beach #palmtrees #sand #sky #sea #mywinter

Наш добрий ранок почався о 6:00 на вокзалі 🌅. Спали наче у морозильнику - нічний автобус то зовсім непогана задумка (наче у купешці зі шторками можна спати, випроставши ноги), якби не адський кондиціонер 🌬😬. Лайфхак - беріть скотч, щоб його заклеїти).
Вирішили пішки піти до нашого житла. Шлях пролягав через усе місто, google maps проклала шлях житловими і не дуже районами, де були дороги, і ні, і зайняло це 2 години. Нам пощастило, що живемо на відшибі - і тут дуже гарний пляж і море 🌊.
#sgushonkaintravel #vacation #cambodia #trash #morning #helloasia

Самостійні подорожі - це не лише переміщення з точки А в точку В. Це пригоди, елемент спонтанності, можливість зміни планів. Як от, наприклад, вийшло у нас вчора. Ми мали переїздити у інше місто нічним автобусом. Зібрали речі, повечеряли і пішли чекінитися на вокзал. Квитки я купувала через Інтернет ще у Львові. Все би нічого, та ми протупили з датами і виїзд наступного дня). Почекавши півгодини, що хтось не прийде і буде вільне місце - ми вирішили повернутись і забукати житло ще на один день. Інколи плисти за течією і сприймати те, що з тобою відбувається - буває хорошим варіантом). Сходили в буддистський монастир і тепер настав chill out time біля басейну 🍹.
#sgushonka #sgushonkaintravel #vacation #cambodia #helloasia #chillout #pool #sky #palmtree

Трішки буднів) про те, чому ми досі перебуваємо тут напишу у наступному пості)
#sgushonkaintravel #vacation #helloasia #cambodia #sunnydays #ice

Останній день у Сіем Ріпі. Хочу написати щось корисне для тих, хто вирішить сюди приїхати і поїхати з хорошими враженнями). Доречі, про останнє я не знаю 😁.
Так ось, 80% людей приїздять сюди лише через бажання відвідати Ангкор. Тому одразу варто визначитись, які храми ви бажаєте побачити і скільки на це потрібно часу. Досі не розумію, навіщо купувати білет на 7 днів))) Відверто кажучи, можна вкластись в день. Який обрати спосіб пересування - вирішувати вам, та ось мій суб'єктивний погляд на це. Пішки в +32 далеко не зайдеш); на велосипеді супер незручно - велосипедних доріжок, як і доріжок для пішоходів, в місті немає. Є шматок в самому Ангкорі, але це не рятує ситуацію.
З бюджетних способів залишається тук-тук. І тут починаються проблеми 😕. Наш гіркий досвіт підказує такий оптимальний варіант - брати тукера, котрий "закріплений" за вашим готелем, гест хаузом, чи де ви поселилися. Не факт, та шансів, що все пройде гладко, стає значно більше. Важливий ньюанс❗️про те, які саме храми ви хочете відвідати і скільки вартуватиме поїздка потрібно домовлятись чітко і наперед. Вуличні тукери - зло 👿.
Тепер трішки про саме місто. Не майте ілюзій на цей рахунок). Воно супер туристичне в тому плані, що вас усюди шарпають щось купити і кудись поїхати, та навіть дороги для пішоходів немає, як і світла на вечірніх вулицях. Є одна центральна вулиця, де тусять усі приїжджі, з барами, ресторанами, масажними кабінетами і магазинчиками. Подивитись в місті особливо немає чого. Мені сподобався лише храм, що на фото і все... чесно... все... Отож затримуватись немає сенсу. З того, що мене радує - місцева забігайлівка, де готують смачну їжу, і працюють хороші привітні люди. Якщо комусь знадобиться -Reak Smey Restaurant 🍽. Якщо виникають питання - готова відповісти).
P.S. А я вже в очікування моря 🌊
#sgushonka #sgushonkaintravel #vacation #cambodia #temple #helloasia

Блукали в страшенну спеку серед джунглів, та це того варто.
Ще у дитинстві дуже захоплювалась археологами. Важко уявити, яку їм роботу довелось виконати тут...
#sgushonkaintravel #vacation #cambodia #siemreap #angkor #temple #helloasia #happytogether

Основна мета нашого прибуття в Сіем Ріп і моя давня мрія - неймовірне місто, заховане в джунглях із зникшою цивілізацією кхмерів - Ангкор. Можна читати багато, дивитись фото, передачі - та все ж таки, варто просто побачити своїми очима. Це дійство не на годину, і не на дві) є вхідні перепустки на день, три і тиждень! Все ж таки, найбільше доіндустріальне місто в світі). По суті, зараз це місто храмів, адже усі інші будівлі були створені з дерева і до наших днів не збереглись.
Вразили масштаби храмів, повна продуманість розташування, штучні озера, і як природа бере своє - проростаючи крізь каміння... одним словом ЗАХВАТ!
P.S. І так, звісно, в храмі Та Промх (який іменують в народі "Храмом Лари Крофт") також були - у ньому одному залишили дерева, що повростали в стіни храму.
#sgushonkaintravel #vacation #cambodia #siemreap #angkor #bayontemple #faces #temple #helloasia

Most Popular Instagram Hashtags