_sgushonka_ _sgushonka_

1,001 posts   8,405 followers   48 followings

Masha  ▲tattoo artist ▲vegetarian ▲yoga ॐ ▲travel Lviv, Ukraine 🇺🇦 Welcome to my store → @sgushonka_shop

На черзі пост присвячений людям, котрі хочуть або розмірковують над тим, щоб стати тату майстром.

Стільки ньюансів! Неможливо всіх їх втиснути в один пост.
Отож, напишу про найголовніше, що знадобиться для початку.

Ну перш за все - велике непорушне бажання прикрашати людей 😊; художні навики; стартовий капітал 💰; та ще ціла купа всього...
Якщо з бажанням все зрозуміло (воно або є, або нема), то от із художніми навиками складніше. Потрібні більш грунтовніші знання: рисунку, живопису, композиції, розуміння анатомії і просто відчуття прекрасного ✨ (їх можна отримати або вдосконалити курсами, уроками, постійною практикою). Недостатньо досвіду розмальовування шкільних парт 🤓. Стосовно капіталу - він просто має бути і без нього нікуди (якщо немає грошей на обладнання - можна спробувати себе у стилі hand poke 😅). Про яку суму буде йти мова - залежить від вас і від обраних інстументів та розхідників. Не варто економити на машинці, голках/картриджах, фарбах, стерилізації і дезинфекційних засобах❗️

Доречі, кожен, хто вирішив стати тату майстром, має зі всією відповідальністю ставитись до своєї безпеки і безпеки своїх клієнтів. Користуватись бар‘єрним захистом, одноразовими і стерильними розхідниками, ретельно обробляти поверхні і шкіру дезрозчинами, перед сеансом робити вологе прибирання, по можливості кварцувати приміщення і т.д. По цій темі також є безліч відео оглядів, в тому числі як збирати/розбирати робоче місце.

Яка саме має бути машинка - обирати Вам, а не комусь іншому. Дуже шкода, що немає можливості прийти в якийсь магазин з тату обладнанням і спробувати усі машинки і обрати саме “свою”. Але, є чудові дядьки, котрі роблять відео огляди на усі новинки, що з‘являються на ринку, і озвучують свою компетентну думку щодо цих машин (але остаточний вибір за Вами). Дуже раджу відвідати YouTube канали NBK tattoo та Magnum tattoo.

Продовження в коментарях 👇🏼

Обожнюю яскраві татуювання і яскравих клієнтів 🤗. Так приємно, коли довіряють мені свої ідеї, мрії і шкіру 😅.
⠀ ⠀

P.S. Статистика показує, що солідна частина моїх клієнтів - мешканці Києва 🖤.


#tattoo #colortattoo #watercolor #flowers #sgushonkatattoo #tattoolviv

○ geometric inspiration ○
⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀• by my sketch •


#tattoo #colortattoo #watercolor #geometric #triangle #sgushonkatattoo

Маю мрію побачити фламінго 💗.
У Вас є такого плану бажання/мрії?


#tattoo #colortattoo #watercolor #flamingo #pink #sgushonkatattoo

Розпочну серію постів на “хвилюючі” Вас теми. Цей пост присвячений моєму вливанню у тату сферу).

“З чого все почалось? Як і коли ти почала робити татуювання? Хто був першим клієнтом? і т.д.” - дуже часто чую ці запитання на сеансах . Давно пора було написати про це пост 🙃.

У далекому 2010 році я поняття не мала куди застосувати свій творчий і художній потенціал, але вже встигла розчаруватись в щойно отриманій професії конструктора-модельєра одягу. Я не вірю в співпадіння, і тому свою присутність на тату конвенції не вважаю випадковою. То була іскра, чи любов з першого погляду, чи захват від побаченого - тепер я вже і не пригадаю). Але, власне, той день відіграв найважливішу роль у моїй кар‘єрі - я однозначно вирішила спробувати себе у ролі тату майстра.

Почалось все із купівлі обладнання (на позичені у мами гроші))), розхідних матеріалів, навчання на бананах 🍌😂. Тоді першими “жертвами” були знайомі, котрі потребували корекцій своїх старих татуювань - “...Ну а що, гірше вже не буде”, - думала я, і скоріш за все, вони 😅.

У мене не було власного стилю, я бралась за все, що хотіли бачити на собі клієнти. То були і олдскул, ньюскул, орнаментальні татуювання, традішнал і все, що ніяк не назвеш, кавери, корекції і т.д.

За кілька років, і за кілька дуже важливих і приємних знайомств з тату майстрами - у мене почав вироблятись власний стиль, котрий іменую Графіка з Аквареллю. Пам‘ятаю акварельні олівці, подаровані другом, які були останнім поштовхом до малювання власних ескізів.

От ми і плавно підійшли до того, що майстер художнього татуювання обов‘язково має мати художні навики (бажано академічні), відчуття композиції і прекрасного ☺️.

P.S. І відповідаючи на запитання, я реалізуюсь і отримую задоволення від роботи у цій сфері вже 8 років 🎊. ⠀
Про технічні поради починаючим тату майстрам буде окремий пост. Можете писати в коментарях, які саме питання потрібно освітлити у ньому 👇🏼

#sgushonka #about_something #sgushonka_post #photographeroksanaseyfulina

Інколи виникає велике бажання поділитись досвідом; розповісти про те, що знаю, вмію; про лайфхаки; про подорожі і малювання ескізів; про йогу, вкусняхи і т.д.

Тому, поки бажання не зникло 😅, підкиньте цікаві ідеї для наступних постів. Про що Вам буде цікаво дізнатись?

Дякую за фото неймовірно позитивному і талановитому фотографу @oksana_seyfulina

#sgushonka #tattooartist #something #photo

Звідки Ви черпаєте натхнення? 🦌
#tattoo #watercolor #sketch #deer #bembi #sgushonkatattoo

Коли народжується прекрасне 🤗
• my sketch •
#tattoo #sketch #watercolor #feather #sgushonkatattoo

Це лотос. Так, так, ми вирішили, що це лотос 😂, правда @annaliveloveyoga ?)
#tattoo #colortattoo #watercolor #flowers #sgushonkatattoo

Цвісти! 🌿🌺🌿
• by my sketch •
#tattoo #colortattoo #watercolor #flowers #sgushonkatattoo #tattoolviv

Most Popular Instagram Hashtags