_.colored._ _.colored._

682 posts   212880 followers   672 followings

angel💫  کامنتهای بدجنسی و بی ادبی، زودی بلاک و ریپورت میشه. ⬇ کمتر بدجنس باشیم، بیشتر خوش جنس باشیم.

#flowers #flower #mylifestyle_inframe
بعدازظهر گرم خردادی همگی بخیر باشه. این گلها نتیجه کلاس گل آرایی دیروز بود. سر و کار داشتن با گلها و گیاهها کار همیشه هیجان انگیزیه. چقدر حس خوبیه اگه بخای برای یکی گل ببری و اون دسته گل رو خودت آماده و تزیین کنی💐، منم میخام اینا رو ببرم برای مادرم💟
چون زیاد سوال شد میگم، محدوده آدرس این کلاس گل آرایی که من رفتم رو میگم که بدونید بهتون دوره یا نزدیک، خیابان شریعتی، خیابان دولت .
۸/خرداد/۱۳۹۶

#floart #flowerart #artschool #flowers #flower
امروز من و جاری خوشگلم اومدیم کلاس گل آرایی فلوآرت🌹⚘🌼🌻. تجربه جدید و جالبی بود مخصوصا که پای گلهای خوشبو و رنگارنگ هم وسطه. آخر کار هم هرچی ساخته بودیم و اجازه دادن با خودمون ببریم خونه👍😉.
جاریم میگه دسته گل شب خاستگاری اون یکی برادرشوهر مجردمون رو ما دوتا درست کنیم و از همون شب اول اعلام صلح و دوستی با جاری آینده کنیم😆. خب داماد که حاضر و آماده اس، دسته گل شب خاستگاری ام که آماده اس فقط مونده یه عدد دختر دم بخت که بیاد تو تیم ما😂.
پیج آموزشگاه هم براتون رو عکس تگ کردم. پشت صحنه هاش رو میزارم تو استوری.
۷/خرداد/۱۳۹۶

#ramadan #ramadan2017 #lent
اولین افطاری، روزه همگی قبول باشه دوستهای خوب من.
روزه‌ تنها نخوردن‌ و نیاشامیدن‌ نیست‌، روزه دار باید زبان‌ خود را از دروغ‌ نگه‌ دارد، چشمهاش هرزه نباشد، حسادت و غیبت‌ نکنه، تهمت نزنه، دروغ نگه و اشک کسی رو درنیاره.
پیامبر میفرمایند؛ چه اندک اند روزه داران واقعی و چه فراوانند گرسنگان(روزه دارا ظاهری).
۶/خرداد/۱۳۹۶

#breakfast #brotherinlaw #mybrotherinlaw #uncle
جمعتون بخیر باشه. شازده عمو بخاطر امتحان ریاضی دخترم دیشب پیش ما موند و براشون صبحانه ایی آماده کردیم تا جون داشته باشن امروزم به ادامه درس برسن. کلا دخترم از لحاظ عمو شانس آورده، سه تا عموی خوب و یک عمه مهربون داره دقیقا برعکس من که از عمو و عمه شانس نداشتم. امیدوارم بتونیم شازده عمو رو امسال دامادش کنیم و صاحب یه جاری خوش جنس جدید بشیم😉.
درضمن اون چای خیلی کمرنگه هم برای شوهرمه، کمرنگ یواش دوست داره😆😊.
۵/خرداد/۱۳۹۶

#samosa #stopmotion
دارم عصرانه برای استاد و شاگرد، #سمبوسه آماده میکنم، این مثلثهای دوست داشتنی💟. مواد داخلش هم سیب زمینی، گوشت چرخکده، جعفری و قارچ هست. خودم تند دوست دارم اما اعضای خانواده تند دوست ندارن.
۴/خرداد/۱۳۹۶

#bestuncle #exam
خوشبختی و خوش شانسی یعنی اینکه دخترم یه شازده عمو داره که همیشه موقع امتحانات ریاضی ، میاد و از اول تا آخر کتاب رو با حوصله بهش درس میده، مثل الان. از اون استادای خوشرو و خوش خنده ام هست که شاگرد رو عاشق خودش میکنه💟. فعلا که مجرده اما امیدوارم همسر آینده اش از اون جاری خوبها باشه دقیقا مثل اون یکی جاریم. اونوقت تیم مون تکمیل میشه😆👍.
۴/خرداد/۱۳۹۶

#balconygarden #balconydecor #balconyviews
تو این ظهر آروم و آفتابی خردادی، جاتون خالی خودمو دعوت کردم تو #بالکن به صرف هندوانه خنک، البته خیلی شیرین نیست اما حسابی قرمز و آبداره🍉.
اسم این گیاه هم #ساکولنت هست، گیاه مقاومیه به سرما و گرما و آفتاب داغ تابستان و مناسب برای نگهداری در بالکن.البته درمورد آب و هوای تهران میگما، بقیه شهرها رو که خیلی سرد یا خیلی گرم هستن رو نمیدونم دوام بیاره یا نه. درمورد تکثیر و ازدیادش هم قدیمترها پست مفصل گذاشتم. زمستانها هم که یادتونه تو کیسه میپیچیدم و بازم تو بالکن نگهداری میکردم.
۲/خرداد/۱۳۹۶

#goodmorningworld #goodmorningig #breakfast
صبح خردادی امتحانی سه شنبه ایی تون بخیر باشه. تو اولین روز امتحان، دختر رو با صبحانه ایی متنوع راهی مدرسه میکنم😊.
چند روز دیگه ماه رمضانه و احتمال رفت و آمد و افطاری دادن هست، بیشتر هوای بچه ها رو داشته باشیم و محیط خونه رو برای درس خوندنشون، آروم نگه داریم تا امتحانا هم بگذره بعدش دیگه همگی راحتیم. تو خونه ما که اینجوریه، تا صبح آخرین روز امتحانات، رفت و آمد و مهمونی رسما غدقن میشه👍
۲/خرداد/۱۳۹۶

#myhome #mybedroomwall #mybedroomstyle #mylifestyle_no #pink
مجددا سلام😊، چقدر خوشحال شدم وقتی تو پست قبلی اونقدر جواب سلام گرفتم، ممنونم از همه💋. خوشحالی یعنی همین دوستهای خوب مجازی، اسماً مجازی اما گاهی از دوست واقعی نزدیکتر و بهتر.
از اون روتختی قلاب بافی مادرم که بگذریم، در درجه دوم، عاشق این یکی روتختی جدیدم شدم💟. سفید و صورتی پر از گلهای ریز🌹.کلا من موجودی ام که دلم ضعف میره برای صورتی با ترکیب سفید و کرم یواش.
پیجش رو هم براتون رو عکس تگ میکنم که اگه شمام مثل من عاشق صورتی گلدار هستین، برای خودتون تهیه کنید.
@clasyiran
۱/خرداد/۱۳۹۶

#hello #helloworld #sayhello
سلااااام، سلام به همه هموطنهای خوب، سلام دخترا و پسرا، سلام سلامتی میاره. برای همه آرزو دارم که تن های همیشه سلامت، دلهای همیشه گرم، خدا پشت و پناهتان، زندگی همیشه آرام و ایام به کامی داشته باشیم😊❤
۱/خرداد/۱۳۹۶

#mylaptop #laptop #sony #sonyvaio #sonyvaiolaptop #pinklaptops #pink #home
روز بخیر، اینجا تهران، هوا ابری و سی ودو درجه😊.امتحانای بچه ها شروع شده و الان خونه ما ساکته و دخترم داره درس میخونه. ماه خرداد که ماه امتحاناس تو خونه ما کلا رفت و آمد و برو و بیا، تعطیل میشه و فقط رو سکوت و آرامش خونه برای درس خوندن تمرکز میکنیم👍. حوصلمم سر رفته با دسکتاپ #لپ_تاپ شوخیم گرفته😂
۳۱/اردیبهشت/۱۳۹۶

#mysweethome #plant
#پوتوس و #سانسوریا جزء گیاهان آپارتمانی بادوام، خوشگل و راحت در نگهداری هستن. پوتوسها یکیشون تو خاک برگ کاشتم و اون یکی هم تو آب هست. سانسیوریای سمت چپی هم گه دکر برگهاش روشنتره، مدل ابلق هست. ابلقها نسبت به مدلای ساده به نور بیشتری نیاز دارن. اما کلا سانسیوریا تو شرایط کم نور و کم آب هم دوام میاره ازبسکه کم توقعه🌱🌿
۳۰/اردی بهشت/۱۳۹۶

Most Popular Instagram Hashtags