_.colored._ _.colored._

712 posts   236383 followers   673 followings

angel💫  سعی میکنم کمتر بدجنس باشم، بیشتر خوش جنس باشم. ⭐ متاهل هستم و یک مادر 👨‍👩‍👧

#myhome #mysweethome
تغییر چیدمان کردم خونه رو، کلی ذوق کردم😁.فکر میکنم این تغییر دکوراسیون رو همه خانمها تو خونه انجام میدن.اصلا این حرکت انگار بین ما خانوما همه گیره👍.البته چون فضا محدوده و وسایل قدیمی، خیلی چنگی به دل نمیزنه اما خب کمی تغییر و تحول تو چیدمان خونه، واسه روحیه خوبه.
۱/مرداد/۱۳۹۶

#sorrowful #depressed #sad
تُنگ آب از روزهای قبل، خالی تر شده
زندگی در دوستی با مرگ، عالی تر شده
کوزه ی تنهایی روحم، سفالی تر شده
ماهیِ کم طاقتم، یک روز دیگر صبر کن
تُنگ آب از قبل، خالی تر شده
(فاضل نظری)
اگه متنی به نظرتون میاد خوشحال میشم بنویسید🌹
۱/مرداد/۱۳۹۶
زنی چنان غوطه ور در تُنگ که گویی دریاییست بی انتها، درست ماند طبیعتش.
وقتی غمگین میشم و دلم میگیره، دوست دارم عکسهای دِپ بگیرم.

#plants #myplants
شب بخیر همگی😊. این فیلم رو خیلی وقت پیش هم گذاشته بودم، درباره پودر تقویتی هست که به پوتوسها وسایر گلدونهام میدم. از گلخونه ها میتونین تهیه اش کنید. من هر پنج هفته یکبار ازش استفاده میکنم. زیادی به گیاههاتون پودر تقویتی ندید چون زیادیش باعث پوسیدگی ریشه ها میشه.
۲۹/تیر/۱۳۹۶

#myroom #mylifestyle
کسی که به شما میگوید دوستتان دارد را باور نکنید، کسی که به شما نشان میدهد و ثابت میکند که دوستتان دارد را باور کنید😊. این متن رو تو تلگرام دیدم، ازش خوشم میاد گفتم براتون مجددا یادآوری کنم چرا که میدونم خیلی ها درگیرش هستن. این ساعت رو گوشی هم اسکرین سیور هست که میتونین از مارکتها دانلود کنید.
۲۸/تیر/۱۳۹۶

#butterfly #butterflys #flatlay #پیله_تنهایی
چه کسی میداند که تو در پیله ی تنهایی خود، تنهــــایی؟ چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایــی؟ پیله ات را بگشا، تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایــی.
"سهراب سپهری"
شب و روز همگی بخیر باشه دخترا و پسرا😊. هیچوقت تابستان رو دوست نداشتم اما همیشه اتفاقهای مهم زندگیم تو تابستان بود. مثل تولد دخترم و ازدواجم، چندروز دیگه هجدهمین سالگرد ازدواجمه. خیلی زود گذشت.
همه عکسهامو خودم از خودم میگیرم با سه پایه و تایمر👍😊.
۲۸/تیر/۱۳۹۶

#selfie #selfi
گاهی دچار خودشیفتگی مُزمن میشم که مجبورم میکنه از خودم توی آینه یه خویش انداز بگیرم اما این حس خودشیفتگی کاذبم زود میاد و خوشبختانه زود هم برطرف میشه😁😂 و دوباره همون آدم سابق میشم.

#happy #happytimes #happytime
بعدا نوشت: (بخاطر کامنتهای رسما بدجنسی و دعوا و جواب دادن به همدیگه، برخلاف میلم مجبور شدم کامنتهای این پست رو ببندم😔)
امروز تو این محضر، شاهد مراسم عقدکنان متفاوتی بودم که بغیر از خطبه عربی، به زبان فارسی و آریایی هم خونده شد و عاقد هم غیر روحانی بود. حقیقتا تابحال این مدلی رو ندیده بودم. تجربه جالبی بود. پیجشو تگ میکنم براتون.
بعدشم بدو بدو رفتم دسته گل عروس رو گرفتم دستم باهاش عکس بگیرم یه وقت خدای نکرده از بقیه جا نمونم😂😁🤣 اونقدر که با دسته گلِ عروس عکس گرفتم، با خودِ عروس عکس نگرفتم.
۲۶/تیر/۱۳۹۶

#friends #friend #friendship
#friendhome #friendshome
دوست، عجب امنیت خوبیست، میتونی با او خودِ خودت باشی، میتونی غمهایت را، بی خجالت با او در میان بگذاری، از حماقت هایت بگویی. دوست، سایبان دلچسبی ست تا خستگی ات را با او به فراموشی بسپاری.
به سلامتی همه دوستهای خوب، و البته جاری خوش جنس خودم که با هم مثل دوتا رفیقیم. امروز از صبح تا شب خونشون بودیم و حسابی باهم خوش گذروندیم👩‍❤️‍👩.
نمیدونم چرا احساس میکنم اینستا جدیدا کیفیت عکسهارو خیلی پایین میاره. شایدم اشتباه حس میکنم.
۲۴/تیر/۱۳۹۶

#mybalconygarden #mybalconyviews #balconyviews #balconygardening
#balcony #بالکن
این ساعتها که میشه و سایه میفته تو بالکن، میام و به گلدونا آب میدم.هم اونا کیف میکنن هم خودم😊.
این متن رو یه دوست برام فرستاد که بنظرم جالب اومد. به کسایی که به شما حسودی میکنند، احترام بگذارید چون اونها کسایی اند که از صمیم قلب معتقدند که شما، بهتر از آنهایید و میخان مثل شما باشن اما به هر دلیلی نمیتونن.
۲۱/تیر/۱۳۹۶

#crossstitching #crossstitcher #cross_stitching #cross_stitcher
#flowers
عصرتون بخیر باشه. بالاخره این #شماره_دوزى رو همین امروز تموم کردم. دوختنش یه کم بیشتر از چیزی که فکر میکردم طول کشید. این چندروز اخیر نبودم هم سرم شلوغه هم زیاد حوصله ندارم. از دست بعضی دوست نماها خیلی دلخورم. وقتی بی حوصله باشم حوصله عکس و اینستا رو هم ندارم. انگیزه عکس گرفتن رو از دست میدم.
پیج خرازی لیلیوم هم مثل همیشه تگ میکنم.وسایل شماره دوزی از جمله پارچه مخصوصش رو همیشه از لیلیوم میخرم.
۲۱/تیر/۱۳۹۶

#backstage #behindthescenes
پست قبلی رو ببینید تا متوجه موضوع این یکی عکس بشین😊. این عکس، پشت صحنه عکس قبلی هست و در رابطه با اینکه هیچوقت نباید از رو چندتا عکس در مورد کسی یا چیزی زود قضاوت کرد👍. ببخشید بخاطر شلوغ پلوغیش😁 اما اکثرا وقتی میخام عکس بگیرم همین قدر دور و بَرَم شلوغ میشه🙈.
۱۸/تیر/۱۳۹۶

#pony #🦄 #pink
شب گرم همگی بخیر باشه دوستهای گُل گُلم😊.شنیدین میگن هیچوقت نباید از روی چندتا عکس درمورد چیزی و کسی قضاوت کرد؟ ممکنه یه عکس، کادر و رنگ خوبی داشته باشه اما اکثرا با واقعیتش کمی فرق داره. من همیشه بعضی از پشت صحنه های عکسهامو توی استوری میزاشتم اما این سری بجای استوری، پشت صحنه این عکس رو تو پست بعدی میزارم. خودتون ببینید و قضاوت کنید😁😂.
پیج این پاور بانک و فلش خوشگل پونی ها رو هم براتون تگ میکنم. یه زمانی که دخترم بچه بود، عاشق کارتون پونی ها بود.الانم دوباره عاشقشون شده.
۱۸/تیر/۱۳۹۶

Most Popular Instagram Hashtags