[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

sedatpeker sedatpeker

3,098 posts   591,126 followers   0 followings

SEDAT PEKER  İYİ Kİ VARSIN EREN facebook.com/sedatpekerreisfan twitter/sedat_peker

Kıymetli Dostlarım, 1989 yılında gençlik olaylarından dolayı Paşakapısı Cezaevi'nde yatarken sol dünya görüşüne sahip olan Maltepeli Kel Faruk lakabıyla tanınan Faruk ILGAZ ile cezaevinde tanışmıştım. Kendisiyle fazlaca bir samimiyetim yoktu. Bazı sebeplerden dolayı cezaevinde sol dünya görüşüne sahip olan bir mahkum grubuyla kavga etmiştim. Kendisi solcu olduğu halde kavgada benim haklı olduğumu bildiği için benim tarafımı tutarak kendi dünya görüşüne sahip olan insanlara karşı kavgaya dahil olmuştu. Şahsımı fazlaca tanımadığı halde sadece haklı olduğumu bildiği için benim yanımda kendi dünya görüşüne sahip insanlarla kavga eden solcuların yaşadığı bir ülkeden emperyalizmi öven onlarla müttefiklik yapan solcuların yaşadığı bir ülkeye nasıl dönüştüğümüzü gerçekten kendimi ne kadar zorlasam da anlayamıyorum. Faruk Ilgaz kardeşimi mezarının başında ölümünün 1. yıl dönümünde ruhunun huzurlu ve mutlu olması için YÜCE ALLAH’a dua ederken sol dünya görüşüne sahip olan bir babanın çocuğu olarak yukarıdaki satırlarda anlattığım keşmekeşi ve saçmalığı düşünmekten de kendimi maalesef ki alamadım. TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

Kıymetli dostlarım, Özgür Suriye Ordusu'ndaki kardeşlerimize arazi araçları desteğimizin ilk bölümünün yola çıkışının kandil gününe denk gelmesinden dolayı iç dünyamda ruhsal olarak ayrı bir huzur buldum. Tüm İSLAM aleminin REGAİB kandilini kutluyorum. Bu kutsal günün zalimlere hainlere mağlubiyet, onurlu ve şerefli insanlara hak ettiği galibiyeti getirmesini YÜCE ALLAH'tan diliyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

#ERGENEKON’DAN ÇIKARAK DÜNYA TARİHİ’NE ŞAN KATIŞIMIZI SİMGELEYEN DÜNYA TÜRKLÜĞÜNÜN BAYRAMI NEVRUZUMUZ KUTLU OLSUN.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

Ülkücü Şehit SÜLEYMAN ÖZMEN’i Vefatının 48. Yıldönümünde Rahmetle Anıyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

Tüm İSLAM ümmetinin ve Yüce TÜRK milletinin dertleriyle her zaman dertlenmiş ve çözüm üretmek için gerekirse bedel ödemeyi göze almış HASAN CELAL GÜZEL büyüğümüzün vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum.
Kendisine Yüce ALLAH'tan rahmet tüm İSLAM ümmetine ve TÜRK milletine ise başsağlığı diliyorum.

REİS #SEDATPEKER

Özgür Suriye Ordusu'nun güvenliği için Reisimiz Sayın SEDAT PEKER'den binlerce çelik yelek desteği.

MÜSLÜMAN TÜRK'ÜN EN ÖNEMLİ ZAFERLERİNDEN BİRİ OLAN #ÇANAKKALE ZAFERİMİZİ KUTLUYOR, BU ZAFERİ BİZE HEDİYE EDEN BAŞTA AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ VE GAZİLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

FATİH MORKOÇ KARDEŞİMİN
ŞAHSIMIN SÖZLERİNDEN
DERLEYİP SESLENDİRDİĞİ ŞARKI
“SERT ADAMI O ZAMAN TANIYACAKLAR” ARANJÖR (ERCAN EKŞİ)

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

#Afrin Raco'da görev yapan bir JÖH anlatıyor; Bir eve girdik ve evde bulunan iki genç kız bir anda çığlık atarak saklanmak istediler. Çığlığı duyan yaşlı bir kadın geldi ve öğrendik ki evin annesiymiş. Bize baktı, üniformamızdaki TÜRK bayrağı'nı gördü ve şunları dedi; "Gelin, saklanmaya gerek yok. Vallahi bunlar MUHAMMED'in ordusu... Kimsenin namusuna, malına, canına dokunmazlar!" (BÖYLE YÜCE BİR DİNİN İNANANI, BÖYLE YÜCE BİR MİLLETİN MENSUBU OLDUĞUMUZ İÇİN NE KADAR DUA ETSEK AZDIR.) TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLARIM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

2. BÖLÜM -
Misiad'ın #Afrin'e destek amacıyla düzenledikleri gecede yaptığım konuşmanın ikinci bölümü ( Yıldırım Gürses'in Türkler Geliyor müziği eşliğinde )

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

BAŞSAĞLIĞI

Kıymetli Kardeşim BURAK İRDEM’in saygıdeğer babaannesi SENİHA İRDEM’in vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum.
Kendisine YÜCE ALLAH’tan rahmet, sevenlerine ise başsağlığı diliyorum.

REİS SEDAT PEKER

BAŞSAĞLIĞI

Kıymetli kardeşim Metin Özdemir'in saygıdeğer dayısı Sebahattin Gökkaya'nın vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Kendisine Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum.

REİS #SEDATPEKER

Most Popular Instagram Hashtags