[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

sedatpeker sedatpeker

3,094 posts   579,354 followers   0 followings

SEDAT PEKER  İYİ Kİ VARSIN EREN facebook.com/sedatpekerreisfan twitter/sedat_peker

Tüm İSLAM ümmetinin ve Yüce TÜRK milletinin dertleriyle her zaman dertlenmiş ve çözüm üretmek için gerekirse bedel ödemeyi göze almış HASAN CELAL GÜZEL büyüğümüzün vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum.
Kendisine Yüce ALLAH'tan rahmet tüm İSLAM ümmetine ve TÜRK milletine ise başsağlığı diliyorum.

REİS #SEDATPEKER

Özgür Suriye Ordusu'nun güvenliği için Reisimiz Sayın SEDAT PEKER'den binlerce çelik yelek desteği.

MÜSLÜMAN TÜRK'ÜN EN ÖNEMLİ ZAFERLERİNDEN BİRİ OLAN #ÇANAKKALE ZAFERİMİZİ KUTLUYOR, BU ZAFERİ BİZE HEDİYE EDEN BAŞTA AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ VE GAZİLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

FATİH MORKOÇ KARDEŞİMİN
ŞAHSIMIN SÖZLERİNDEN
DERLEYİP SESLENDİRDİĞİ ŞARKI
“SERT ADAMI O ZAMAN TANIYACAKLAR” ARANJÖR (ERCAN EKŞİ)

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

#Afrin Raco'da görev yapan bir JÖH anlatıyor; Bir eve girdik ve evde bulunan iki genç kız bir anda çığlık atarak saklanmak istediler. Çığlığı duyan yaşlı bir kadın geldi ve öğrendik ki evin annesiymiş. Bize baktı, üniformamızdaki TÜRK bayrağı'nı gördü ve şunları dedi; "Gelin, saklanmaya gerek yok. Vallahi bunlar MUHAMMED'in ordusu... Kimsenin namusuna, malına, canına dokunmazlar!" (BÖYLE YÜCE BİR DİNİN İNANANI, BÖYLE YÜCE BİR MİLLETİN MENSUBU OLDUĞUMUZ İÇİN NE KADAR DUA ETSEK AZDIR.) TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLARIM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

2. BÖLÜM -
Misiad'ın #Afrin'e destek amacıyla düzenledikleri gecede yaptığım konuşmanın ikinci bölümü ( Yıldırım Gürses'in Türkler Geliyor müziği eşliğinde )

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

BAŞSAĞLIĞI

Kıymetli Kardeşim BURAK İRDEM’in saygıdeğer babaannesi SENİHA İRDEM’in vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum.
Kendisine YÜCE ALLAH’tan rahmet, sevenlerine ise başsağlığı diliyorum.

REİS SEDAT PEKER

BAŞSAĞLIĞI

Kıymetli kardeşim Metin Özdemir'in saygıdeğer dayısı Sebahattin Gökkaya'nın vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Kendisine Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum.

REİS #SEDATPEKER

#MİSİAD (Milliyetçi Sanayici İş Adamları Derneği)'nin #Afrin Harekâtı'na destek amaçlı düzenledikleri gecede yaptığım konuşmanın bir bölümü. Dombra müziği eşliğinde

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

BUGÜN REİSİMİZİN TAHLİYE OLUŞUNUN 4. YIL DÖNÜMÜ “ÖZGÜRLÜK HİÇ BİR İNSANA BU KADAR YAKIŞMAMIŞTI... - SAYFA YÖNETİMİ -

Kıymetli dostlarım,
#Trabzon’da 15 yaşında şehit olan #ErenBülbül kardeşimin abileri, ablası ve yeğeni ziyaretime geldi. Saygıdeğer anneleri ise Umre’de olduğu için ziyaretime gelemedi. Ancak bizlere hayır duaları ettiğini söyleyip Umre dönüşünde nasip olursa görüşüceğimizin notunu iletti.

Kıymetli dostlarım, Şehit Eren kardeşimin 8 yaşında bir yeğeni var. İsmi; ‘’Umut’’ Kendisiyle de sohbet ettim. Umut kardeşimizin yüzüne ilk baktığımda rahmetli Eren kardeşimizin yüzündeki kurt ifadesini hissettim. (Yüce Allah bahtını güzel etsin.) Şehidimizin hem abileri, hem ablası Karadeniz insanının inancından kaynaklanan vakur duruşunu çok iyi koruyorlar. Ancak Yüce Dinimiz ve Kutsal Vatanımızı korumayla ilgili hırçınlıklarını ise ilk bakışta hissettiriyorlar.
Toplam 13 kardeşlermiş. Eren kardeşimizin şahadetinden sonra 12 kardeş kalmışlar. Kardeşlerin tamamı Milliyetçi-Muhafazakar dünya görüşüne sahip nitelikteler. Kardeşlerinin şehadetine üzülürken aynı oranda üzüntüyü Eren kardeşimizin üzerine kapanarak 41 tane kurşun darbesi alan başçavuşumuz için de duyduklarını seslerinin tonundan hissedebiliyorsunuz.
Dünyanın hiç bir yerinde bizim milletimiz gibi değerli bir millet gerçekten yok. Bu olay başka ülkede olsaydı Şehit Eren’in ailesi, şehit başçavuşumuzu suçlayarak; ‘’Neden Eren’i yanında getirdi!’’ derlerdi. (Oysa ki bu asil aile, başçavuşumuzun şehadetini de aynı yücelik ve aynı üzüntüyle anlattılar.) Her zaman düşünüpte altından çıkamadığım bir durumu bu değerli şehit ailesinde de gördüm. Ülkemiz tehlikeye girse, Eren kardeşimizin geri kalan 12 kardeşinin hepsi şehadete koşarak giderler.
Ancak her nedense ülkemizde yüksek oranda vatanseverlik duygusu olanların maddi durumları hep sıkıntılıyken, ağzı laf yapmanın haricinde hiç bir kerameti olmayan, vergiden düşemeyeceğini bilse en ufak bir hayır işi bile yapmayacak olan şahısların paraları ise maalesef ki karun hazineleri kadar…

KADIN ANNEDİR, HAYAT ARKADAŞIDIR, EŞTİR, KARDEŞTİR, EVLATTIR.
KADINA ŞİDDET ACİZLERİN VE ALÇAKLARI İŞİDİR.
#8MARTDÜNYAKADINLARGÜNÜ KUTLU OLSUN.
BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

Most Popular Instagram Hashtags