kermansoccer kermansoccer

885 posts   10,463 followers   155 followings

⚽"کرمان ساکر"⚽  🔰 پایگاه ورزش استان کرمان 🔰 اولین و تخصصی ترین پایگاه خبری - تحلیلی ورزش استان ⭕آدرس کانال:

#
🔰ملوان انزلی-مس کرمان/قوی سپید در حوالی آسمان لیگ

لیگ یک امروز وارد هفته سیزدهم می‌شود و سر و ته جدول بزرگترین بازی هفته را در انزلی به انجام خواهند رساند. مس کرمان و ملوان انزلی با کلی خاطره لیگ برتری، برای دومین فصل پیاپی در لیگ یک به تاریخچه بازی‌های خود ادامه می‌دهند و در شرایطی کاملا متفاوت برای بیستمین بار به مصاف هم می‌روند. مس صدرنشین است اما ملوان که با 6 امتیاز منفی فصل را شروع کرد، شرایط وخیمی در انتهایی ترین رده جدول دارد.

مس نمی‌خواهد در مرداب گرفتار شود

صدرنشینی مس با شکست خانگی غیرمنتظره در هفته گذشته مقابل پرسپولیس پاکدشت به خطر افتاده و نگاه تعقیب کننده‌ها به بال‌های ملوان است که آیا رمق پرواز خواهد داشت یا خیر. اما مس و دستنشان که برای فراموشی شکست خود به انزلی سفر کرده‌اند، به خوبی می‌دانند که گرفتاری در انزلی خطراتی به مراتب بیشتر از دست رفتن صدرنشینی مثل استرس زایی دارد.

احمدزاده به دنبال اعتمادسازی

فرهاد پورغلامی نتوانست اوج گیری هفته‌های ابتدایی فصل را با ملوان ادامه دهد و ماموریت مورد انتظار از او تنها پاک کردن امتیازات منفی ملوان در جدول نبود. ملوان به اندازه‌ای در فوتبال ایران شخصیت و سابقه دارد که قعرنشینی تیم پورغلامی جای دفاع را باقی نگذاشت و این در کنار اختلافات او با برخی بازیکنان با سابقه انزلی چی مثل پژمان نوری که به عدم همراهی این بازیکن با ملوان در ابتدای فصل منجر شد، سرانجام حکم تغییرات را روی نیمکت صادر کرد و محمد احمدزاده به همراه پژمان نوری و مازیار زارع به ملوان برگشتند. ملوان در دو بازی گذشته مقابل اکسین و بادران توفیق پیروزی نداشته اما احمدزاده می‌خواهد مقابل مس اعتمادسازی و تغییر شرایط ملوان را رسما کلید بزند.

چهره‌های ویژه

شاید مهمترین چهره ویژه در تقابل مس و ملوان، نادر دستنشان باشد که بعد از نزدیک به 6 ماه دوباره در ورزشگاه تختی انزلی کنار خط خواهد ایستاد. دستنشان و ملوان بعد از تلاش ناموفق در فصل گذشته، تمایل زیادی به ادامه همکاری نشان ندادند و سرمربی مازنی برای جستجوی پنجمین صعود لیگ برتری به کرمان آمد. دکتر احمدی، بدنساز انزلی چی مس نیز از دیگر چهره‌های مس است که در شهر خود حضور یافته. امین جهان کهن، هافبک مس نیز فصل گذشته در ملوان حضور داشت و حمید عرفانی و حجت صدقی هم دو دروازه‌بانی هستند که سابقه قرار گرفتن درون چارچوب مس را دارند. بابک مرادی که در ابتدای فصل به مس پیوست اما به یکباره به انزلی بازگشت و قراردادش را با ملوان تمدید کرد، می‌توانست یکی دیگر از چهره‌های ویژه این بازی لقب بگیرد.
(ادامه👇)

#کرمان_ساکر
‍ 🔰برگزاری اردوی استعدادیابی منطقه 9 کشور در شهر کرمان

هشتمین اردوی استعدادیابی منطقه 9 کشور به میزبانی شهرستان کرمان و با حمایت هیئت فوتبال استان کرمان در حال برگزاری است.

شهرستان کرمان میزبان تیم استعدادیابی منطقه 9 کشور در رده سنی زیر 14 سال از تاریخ 22 آبان تا 25 است. در این اردو 25نفر از قبل انتخاب شده اند که هرماه ، 3روز باید در یکی از شهرستان ها تمرین کنند و نتیجه این تمرینات هم به فدراسیون اعلام می‌شود. بازیکنان متولد دی ماه 82 به بعد می‌توانند در این تست شرکت کنند.

گفتنی است علی حاج اکبری بازیکن اسبق تیم ملی و استقلال تهران به عنوان سر استعدادیاب برای تقویت بنیه فنی در این اردو حضور دارد و مربی استعدادیابی منطقه 9کشور هم علی محمد زحمتکشان است.

لام به ذکر است تا کنون در منطقه 9 طرح ملی فراگیر استعدادیابی کشور به همت هیئت فوتبال استان کرمان هفت اردو برگزار شده است، که این اردو هم هشتمین اردو خواهد بود.

#فوتبال_پایه
#کرمان
#استعدادیابی
#علی_حاج_اکبری
#یاشا_خلیلی
#علی_محمد_زحمتکشان
#فوتبال
#پایگاه_خبری_کرمان_ساکر
🆔 @KermanSoccer

#کرمان_ساکر
🔰عدم اجراي قانون منع بکارگيري بازنشستگان در برخی باشگاه های استان

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جلسه علني روز سه‌شنبه دوم مرداد ماه با اکثريت آرا طرح اصلاح قانون ممنوعيت بکارگيري بازنشستگان را تصويب کردند و شوراي نگهبان نيز کليات اين مصوبه مجلس را تاييد کرد.

همچنین رئيس مجلس شوراي اسلامي نيز 26 شهريور ماه اين قانون را براي اجرا، به دستگاه ها ابلاغ کرد که فدراسيون ها و تيم هاي ورزشي دولتي نیز مشمول قانون منع بکارگيري بازنشستگان مي شوند.

باشگاه مس کرمان که از این قاعده مستثنی نیست، تاکنون اين قانون را به اجرا در نیاورده، در حالي که شنیده می شود باشگاه مس رفسنجان تغییراتی را در این زمینه به خود دیده است.

فلسفه توجيه اين قانون باز شدن فضا براي جوانان و همچنین جلوگیری از تکرار اسامی بعضا امتحان پس داده و کم انگيزه بوده است.

در یکی دوسال اخیر با روی کار آمدن بعضی از مدیران جوان در ورزش استان، همواره شاهد تغییرات مشهود و موفقیت های چشمگیری بوده ایم، که قطعا با ادامه این روند می‌توان بیش از پیش به آینده ورزش این استان خوش‌بین بود.

به هرحال امیدواریم با ورود افراد جوان و با انرژی به چرخه مدیریت ورزش استان، اندیشه های نو به بدنه برخی هیات ها و باشگاهها تزریق شود.

#بازنشسته_ها
#قانون
#کرمان_ساکر
🆔 @KermanSoccer

#کرمان_ساکر
🔰على عليزاده سرپرست تيم مس رفسنجان بدليل اختلافات بوجود آمده با ميشو كریستیچوويچ از اين تيم جدا شد.

#لیگ_یک
🆔 @KermanSoccer

#اردوی_استعدادیابی
🔰صبح امروز اولین جلسه تمرینی اردوی استعدادیابی منطقه ۹ کشور در رده زیر ۱۴ سال، زیر نظر علی حاج‌اکبری سراستعدادیاب این منطقه در استادیوم سلیمی‌کیا کرمان برگزار شد.

علی‌محمد زحمتکشان و یاشا خلیلی، حاج اکبری را در این امر همراهی می کنند.

این اردو تا ۲۵ آبان ماه به میزبانی کرمان ادامه خواهد داشت.

#فوتبال_پایه
#علی_حاج_اکبری
#سر_استعدادیاب
#فوتبال
#کرمان
#اردو
#سلیمی_کیا
#کرمان
#فوتبال
🆔 @KermanSoccer

#مس_کرمان
🔰به منظور پی گیری مشکلات مالی تیم صنعت مس کرمان، نشست دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با نادر دست نشان سرمربی و عیسی ابراهیمی رئیس هیات مدیره این باشگاه در محل کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار شد.

با پی گیری های رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس جهت رفع مشکلات مالی باشگاه صنعت مس کرمان بزودی نشست مشترک دکتر پورابراهیمی با مدیرعامل شرکت ملی مس ایران برگزار می شود.

#مس_کرمان
#کرمان_ساکر
#مشکلات_مالی
#مجلس_شورای_اسلامی
#کمیسیون_اقتصادی
#دکتر_پور_ابراهیمی
#مشکلات_مالی
🆔 @KermanSoccer

#کرمان_ساکر
‍ 🔰تصمیم عجیب؛ فقط یک تیم از دسته اول سقوط می‌کند

در پایان این فصل از رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور تنها یک تیم به دسته دوم سقوط می کند!

این بدین معنی است تیم های انتهای جدول روزهای آرامی را در هفته های پیش رو سپری خواهند کرد و حتی این احتمال وجود دارد در هفته های پایانی بی تفاوت بازی کنند و اصلا درک نکنند تا چه حد جدال آنها با تیم های روبرو برای دیگر رقبا حائز اهمیت است.

هم اکنون تیم ملوان در قعر جدول قرار دارد و اگر در هفته های آتی فاصله دیگر تیم های قعرنشین با ملوان زیاد شود این تیم ها خیلی برای فرار از قعر جدول خود را به آب و آتش نخواهند زد و این یعنی بی تفاوت بازی کردن و طبیعتا تبعات بدی به دنبال خواهد داشت.

گفتنی است بر اساس آئین نامه موجود در پایان هر فصل تیم های اول و دوم لیگ برتری می شوند و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم سقوط خواهند کرد. از آنجایی که نفت تهران از حضور در بازی ها انصراف داده است و سیاه جامگان هم با حکم کمیته انضباطی از جدول بازی ها کنار گذاشته شد در پایان فصل تنها یک تیم به دسته دوم سقوط می کند.

زمزمه هایی مبنی بر اینکه 2.5 تیم به لیگ برتر صعود خواهند کرد و سه تیم هم دسته دومی می شوند تا فصل آینده لیگ یک با حضور 16 تیم تکرار شود خبرهایی در حد حرف بود و در جلسه اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اصلا در این باره صحبتی نشده است و حتی سازمان لیگ برتر هم در این زمینه طرحی ارایه نداده است.

آنچه که مسلم است سقوط تنها یک تیم از لیگ یک به لیگ 2 بازی ها را در هفته های پایانی به چالش خواهد کشید.  #لیگ_یک
#صعود
#کرمان_ساکر
#ورزش
#فوتبال
#پایگاه_خبری_تحلیلی
🆔 @KermanSoccer

#کرمان_ساکر
🔰ناظمی : لیگ برتر فوتبال بانوان با تاخیر آغاز می شود / انصراف قطعی استقلال خوزستان

گلاره ناظمی مسئول امور بانوان سازمان لیگ فوتبال ایران از تعویق لیگ برتر فوتبال بانوان خبر داد. او همچنین از انصراف قطعی استقلال خوزستان از لیگ خبر داده و تاکید کرده است که سازمان لیگ به دنبال یک لیگ باکیفیت ، حتی با تعداد تیم های کمتر است.

گلاره ناظمی در گفتگویی درباره وضعیت آغاز فصل جدیدلیگ برتر فوتبال بانوان اظهار کرد: بر اساس برنامه قبلی قرار بود فصل جدید لیگ برتر فوتبال از روزهای پایانی آبان ماه آغاز شود اما به دلیل برنامه جدیدی که برای تیم ملی تدوین شده این مسابقات دیرتر از زمان اعلام شده ، آغاز می شود.

او اضافه کرد: تیم ملی فوتبال بانوان در رده زیر 19 سال قرار است در یک تورنمنت بین المللی که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه ریزی شده شرکت کند و با توجه به این که این اعزام در ابتدای آذرماه صورت می گیرد و ما نیز قصد نداشتیم با معوقه کردن چند مسابقه نظم برنامه را بر هم بزنیم تصمیم بر آن شد که لیگ پس از بازگشت تیم ملی آغاز شود و پیش بینی می کنم بتوانیم از نیمه آذر لیگ را آغاز کنیم.

مسئول امور بانوان سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد وضعیت تیم های حاضر در جدول لیگ گفت: در قرعه کشی اولیه 12 تیم حضور داشتند اما در حال حاضر تیم استقلال خوزستان انصراف قطعی خود را از لیگ برتر اعلام کرده است و وضعیت یک تیم دیگر نیز به زودی مشخص می شود و اگر مشکلات آن حل شود در لیگ شرکت می کند.

ناظمی با تاکید بر این که سازمان لیگ به هیچ وجه اصراری بر برگزاری لیگ 12 تیمی ندارد عنوان کرد: آن چه بر آن مصمم هستیم برگزاری یک لیگ باکیفیت است خواه با 12 تیم باشد و خواه با تعداد بسیار کمتری. به همین دلیل انصراف یا ناتوانی تیم ها در حضور در لیگ چالش نیست زیرا کمک می کند لیگی یکدست داشته باشیم که در آن ، تیم ها با آرامش در مسابقات حاضر هستند و این لیگ باکیفیت است که به فوتبال ایران کمک می کند.

#فوتبال_بانوان
#بانوان
#کرمان
#شهرداری_بم
#شهرداری_سیرجان
#کرمان_ساکر
#کرمان_اسپورتس
#ورزش
🆔 @KermanSoccer

#کرمان_ساکر
🔰زنگ خطر برای مس و گل گهر به صدا در آمد

هفته ها بود که گل گهر سیرجان در صدر جدول رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور قرار داشت و در ادامه نتایج به گونه ای پیش رفت که این موقعیت در اختیار دیگر تیم کرمانی یعنی مس قرار گرفت.

اما نتایج در هفته دوازدهم به گونه ای بود که زنگ خطر برای دو تیم بالانشین کرمانی به صدا در آمد و آنها حالا چند رقیب جدی در مسیر قهرمانی و کسب سهمیه صعود به لیگ برتر دارند.

پیروزی 3-1 پرسپولیس پاکدشت در برابر مس کرمان فاصله دو تیم را به سه امتیاز رساند و این در حالی است که شاگردان فرهاد کاظمی یک بازی کمتر انجام داده اند و اگر در این بازی به پیروزی برسند با مس کرمان هم امتیاز می شوند. یعنی 22 امتیاز از 11 بازی.

در هفته ای که گل گهر سیرجان 21 امتیازی و شاهین شهرداری بوشهر 20 امتیازی با قرعه استراحت روبرو شده بودند تیم آلومینیوم اراک هم با هدایت محمد ربیعی از سد کارون اروند خرمشهر گذشت تا 19 امتیازی و وارد جمع مدعیان شود. با توجه به هفته های باقی مانده تا پایان بازی ها اکسین البرز که در مصاف با ملوان پیروز شد می تواند داعیه حضور در جمع مدعیان را داشته باشد به خصوص که از این پس با هدایت مجتبی حسینی به میدان خواهد رفت.

رقابت در هفته های باقی مانده تا پایان نیم فصل نخست جذاب تر و گرم تر خواهد شد چرا که هم اکنون لیگ یک به جز کرمانی ها چند مدعی دیگر هم پیدا کرده است. حتی تیم قشقایی شیراز که همانند اکسین البرز شمار امتیازات خود را به عدد 16 رسانده است.

گفتنی است در پایان فصل همانند گذشته تنها تیم های اول و دوم به طور مستقیم به لیگ برتر صعود خواهند کرد.

#لیگ_یک
#فوتبال
#ورزش
#پایگاه_خبری
#اولین
#بزرگترین
#کرمان_اسپورتس
🆔 @KermanSoccer

#گزارش_تصویری
🔰گزارش تصویری دیدار دو تیم مس کرمان و پرسپولیس پاکدشت از هفته دوازدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور که با پیروزی ۳ بر ۱ پرسپولیس به پایان رسید.
(سری دوم)

عکاس: فاضل حبیبی

#لیگ_یک
#فوتبال
#هفته_دوازدهم
#سری_اول
#کرمان_ساکر
#سری_دوم
@KermanSoccer

#گزارش_تصویری
🔰گزارش تصویری دیدار دو تیم مس کرمان و پرسپولیس پاکدشت از هفته دوازدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور که با پیروزی ۳ بر ۱ پرسپولیس به پایان رسید.
(سری اول)

عکاس: فاضل حبیبی

#لیگ_یک
#فوتبال
#هفته_دوازدهم
#سری_اول
#کرمان_ساکر
@KermanSoccer

#گزارش_تصویری
🔰گزارش تصویری دیدار دو تیم پارس آرا شیراز و مس رفسنجان از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور که با پیروزی ۱۶ بر ۳ مسی ها در شیراز به پایان رسید.

عکاس: رضا دهداری

#بانوان
#فوتسال
#کرمان
#مس_رفسنجان
#شیراز
#کرمان_ساکر
#کرمان_اسپورتس
@KermanSoccer

Most Popular Instagram Hashtags