kermansoccer kermansoccer

710 posts   10,373 followers   127 followings

⚽"کرمان ساکر"⚽  🔰 پایگاه فوتبال استان کرمان 🔰 اولین و تخصصی ترین پایگاه خبری-تحلیلی فوتبال استان (پوشش خبری فوتبال و فوتسال بانوان و آقایان استان) ⭕آدرس کانال:

#هوش_برتر
🔰حضور ساسان نادری، داور درجه یک بمی استان در مسابقه هوش برتر

امشب ساعت ۲۳ پخش از شبکه نسیم. مرحله‌ی مقدماتی (۱/۶۴)

#شبکه_نسیم
#ساسان_نادری
#هوش_برتر
#فوتبال
#شهرستان_بم
#داور
#کرمان_ساکر
🆔 @KermanSoccer

#جواهری
🔰محمد جواهری، مدیر عامل باشگاه گل‌گهر سیرجان در اقدامی جالب، در تمرین عصر امروز سیرجانی ها حضور یافت و به همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

عکس: علی لری گوئینی

#لیگ_یک
#گل_گهر_سیرجان
#فوتبال
#محمد_جواهری
#اقدام_جالب
🆔 @KermanSoccer

‍ بازیکن سالاری ممنوع؛
🔰حسینخانی چالش جدید سرپرست و هیات مدیره باشگاه مس!

آقایان گربه را دم حجله بکشید

فرزاد حسینخانی بازیکنی که در یکی دوسال اخیر بحث پایان عمر فوتبالی و زمان آویزان کردن استوک هایش نقل تمامی محافل ورزشی و غیر ورزشی ست، در این سال های پایانی حضورش در مستطیل سبز، همواره شاهد رفتارهایی زننده و نه چندان جالب از سوی او هستیم.

او پس از یکسال دوری از مس بدلیل برخی مشکلات فوتبالی و غیر فوتبالی با مدیران عامل گذشته، در این فصل با احترام و حفظ شانیت کامل، پا به این باشگاه گذاشته است که علاوه بر یاری نارنجی پوشان برای محقق کردن رویایی ۶ ساله، خود نیز باشکوه هر چه تمامتر، دوران فوتبالی خودرا با پیراهن تیم محبوبش به پایان برساند.

اما در این فصل به صورت کاملا مشهودی پای را دراز تر از گلیم نهاده و خودرا بزرگتر از یک کاپیتان می پندارد و به خود اجازه دخالت در تمامی امور باشگاه را می دهد. تا جایی که حرف و حدیث هایی در رابطه با تلاش وی در تعیین برخی انتصاب ها و عزل ها به گوش می خورد.

به هرحال رفتارهایی چون اعتراض به پاداش کم بازیکنان، هوچی گری در دفتر سرپرست و هیات مدیره، داد و هوار راه انداختن در ساختمان باشگاه، تکل هایی به قصد آسیب رساندن به بازیکن حریف در دیدارهای دوستانه و همچنین ترغیب هم تیمی‌ها به انجام رفتارهایی مطابق میلش در این مقطع از فصل، تهدید بزرگی برای مس محسوب می شود. تیمی که تا پایان فصل راه درازی در پیش دارد و با کوچکترین ساز مخالفی از سوی ملتزمین، فرصت پیشی گرفتن را به سایر رقبا خواهد داد.

با جو فوتبالی بوجود آمده در کرمان، از اتحاد سکوها، همدلی اصحاب رسانه و مدیران ورزشی در این فصل تا هزینه کردی مضاعف در مقایسه با چندسال اخیر در باشگاه مس، باید فرصت را مغتنم شمرد و تیر خلاص را شلیک کرد.

بدون شک این تاخته های جدا بافته، نارنجی پوشان را دیر یا زود در حاشیه های عجیب و غریب فرو خواهند برد و سدی محکم در راه رسیدن به آرزوهای دست یافتنی هواداران خواهند بود. وقتش رسیده هیات مدیره باشگاه مس هوشیارانه رفتار کنند و "گربه را دم حجله بکشند". #یادداشت
#لیگ_یک
#فوتبال
#مس_کرمان
#بازیکن_سالاری
#فرزاد_حسینخانی
🆔 @KermanSoccer

#گزارش_تصویری
🔰نشست هم اندیشی هیئت رئیسه هیئت فوتبال استان با باشگاه های حاضر در لیگ های کشوری

نشست هم اندیشی هیئت رئیسه هیئت فوتبال استان با باشگاه های حاضر در لیگ های کشوری با حضور دکتر علی قرایی، رئیس هیئت فوتبال استان کرمان برگزار شد.

در این نشست در مورد مسائل زیادی ز جمله راه اندازی کیته امور باشگاه ها در هیئت استان، استعدادیابی، راه اندازی آکادمی و پایگاه فوتبال و غیره بحث و گفت و گو شد.

این نشست به میزبانی رفسنجان برگزار شد.
#کرمان_ساکر
#عکس
#هم_اندیشی
#رفسنجان
#فوتبال
#باشگاه_ها
@KermanSoccer

#برنامه_نود
🔰گل ها و حواشی بازی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور

فولاد خوزستان ۷ - ۰ مس شهربابک

#جام_حذفی
#فوتبال
#یک_شانزدهم
#فولاد_خوزستان
#مس_شهربابک
#کرمان_ساکر
#خوزستان
#شهربابک
🆔 @KermanSoccer

#برنامه_نود
🔰گل های بازی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور

پدیده ملکشاهی ایلام ۰ - ۵ مس کرمان

#جام_حذفی
#فوتبال
#مس_کرمان
#یک_شانزدهم
#ایلام
#پدیده_ملکشاهی
🆔 @KermanSoccer

#گزارش_تصویری
🔰مراسم دیشب سوگواری امام حسین (ع) در منزل سرپرست باشگاه مس کرمان

#عکس
#سرپرست
#مس_کرمان
#علی_قرایی
#سوگواری
#امام_حسین_علیه_السلام
#محرم
#عزاداری
@KermanSocccer

#ویدئو
🔰بازیکنان آسیب دیده تیم شاهین کرمان پس از ضرب و شتم از سوی هواداران و بازیکنان تیم شهدای باغبزم بردسیر در لیگ قهرمانی فوتبال جوانان استان

#فوتبال_پایه
#جوانان_استان
#شاهین_کرمان
#شهدای_باغبزم_بردسیر
#ضرب_و_شتم
#فوتبال
#بردسیر
#هواداران
#فاجعه
🆔 @KermanSoccer

#فاجعه
🔰فاجعه در بردسیر/ضرب و شتم بازیکنان حریف تا حد مرگ!

هواداران بردسیری با ورود به زمین به طرز عجیبی بازیکنان و مربیان تیم رقیب را مورد ضرب و شتم قرار دارند تا جایی که وضعیت سلامت یکی دو بازیکن به دلیل اصابت جسم فلزی به سرشان همچنان نا معلوم می باشد.

عصر امروز و در چارچوب مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانی فوتبال جوانان استان، دو تیم شهدای باغبزم بردسیر و شاهین کرمان به میزبانی شهرستان بردسیر به مصاف هم رفتند. دیداری که تعیین کننده سرنوشت تیم های صعود کننده به دور بعدی این رقابت ها بود و هر تیمی پیروز این دیدار می شد، خودرا در مرحله بعدی این رقابت ها می دید.

تماشاگران بردسیری از همان ابتدا جو متشنج و سنگینی را برای تیم حریف رقم زدند و هر کاری را برای پیروزی تیمشان انجام دادند. اما سرانجام پس از اینکه تیم خود را در دقایق پایانی با نتیجه ۲ بر ۱ از حریف کرمانی خود عقب دیدند، ناگهان وارد زمین چمن شدند و بازیکنان و مربیان تیم حریف را به طرز عجیبی مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند و در این امر از هر وسیله ای که جلوی راهشان قرار می گرفت استفاده می کردند.

تا این لحظه وضعیت دو تن از بازیکنان تیم شاهین کرمان وخیم گزارش شده است که امیدواریم هر چه زودتر شاهد بهبودی این ورزشکاران باشیم.

به هر حال میزبانی ضعیف این شهرستان از همان اول نشان دهنده ی وقوع یک فاجعه بود که در نهایت متاسفانه عصر امروز این فاجعه رخ داد.
ای کاش می توانستیم به برخی هواداران بفهمانیم که میزبانی یک تیم تضمینی بر صعود اش از گروه نیست!

حال اگر اتفاقات ناگوارتری برای این بازیکنان رخ می داد، چه کسی را میبایست مقصر بدانیم؟

#شاهین_کرمان
#بردسیر
#شهدای_باغبزم_بردسیر
#جوانان
#فوتبال
#لیگ_استان
#فاجعه
#ضرب_و_شتم
@KermanSoccer

#عملکرد
🔰گاف وحشتناک اسلامی در مقابل مس نوین

مهدی اسلامی سنگربان مس کرمان که در دو دیدار اخیر این تیم در رقابت های لیگ دسته اول درون دوازه ایستاد و عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت، در دیدار تدارکاتی عصر امروز مقابل مس نوین، نشان داد که روز بد هم دارد و نمیتوان همیشه به چشم یک گلر مطمئن به او نگاه کرد.

اسلامی که در نیمه دوم در درون دروازه تیمش ایستاد، در همان دقایق ابتدایی با یک سوتی عجیب که نشان از ضعف بازی با پایش داشت و همچنین کندی بیش از حد او در تصمیم گیری، شرایط را برای مهاجم حریف مهیا کرد تا کامبیز دهقانی با فرصت طلبی هرچه تمام تر توپ را تبدیل به گل کند.

اما این پایان کار نبود و ده دقیقه بعد سعید شمس الدینی بازیکن مس نوین روی شوتی دیدنی از پشت محوطه جریمه توپ را به تور دروازه مسی ها چسباند و بازهم این اسلامی بود که در جای گیری از خود ضعف نشان داد.

گلر مس کرمان خوش شانس بود که این بازی به جنجال کشیده شد و نیمه تمام ماند وگرنه شاید بازهم دروازه خودرا باز شده میدید.

آرمان شهدادنژاد که در نیمه اول مسئول حفاظت از دروازه مسی ها بود، توانست دروازه خودرا بسته نگه دارد.

#لیگ_یک
#مهدی_اسلامی
#فوتبال
#مس_نوین_کرمان
#مس_کرمان
#تدارکاتی
#سوتی
#عملکرد_ضعیف
#کرمان_ساکر
#عملکرد
#football
#gk
#goal_keeper
🆔 @KermanSoccer

‍ اوضاع نابسامان مس رفسنجان؛
🔰مس و یک امتیاز از سه بازی؛ دومین فصل ناکامی سامره نشان دهنده عیار مربیگری او

دیدارهای لیگ آزادگان هفته چهارم خود را سپری کرد و مس رفسنجان در دومین سال سرمربیگری علی سامره در این تیم اوضاع خوبی را تجربه نمی کند.

علی سامره فصل گذشته نتایج خوبی در رفسنجان کسب نکرد ولی با این حساب با وعده صعود به لیگ برتر باز هم در این تیم ماندنی شد ولی تا به اینجای لیگ نتوانست نتایج خوبی کسب کند.

رفسنجانی ها لیگ را با برتری ۴ - ۱ مقابل قشقایی که در ابتدای فصل حال و روز خوبی را تجربه نمی کردند آغاز کرد و در هفته دوم برابر کارون اروند که تا به اینجا نتایج خوبی نگرفت با نتیجه یک - یک متوقف شد و سپس در هفته سوم در ورزشگاه خانگی اش بازی را با یک گل به ملوان واگذار کرد و در آخرین بازی از بادران با حساب یک - صفر شکست خورد تا علاوه بر دبل در شکست، نشان دهد که با این اوضاع حال و روز خوبی را در فصل جاری نیز تجربه نخواهد کرد.

#لیگ_یک
#مس_رفسنجان
#علی_سامره
#فوتبال
#اوضاع_نابسامان
#عملکرد_ضعیف
#پیاپی
#دومین_فصل
#کرمان_ساکر
#سرمربی
#football
#mes_rafsanjan
#rafsanjan
#Ali_Samereh
#weak
🆔 @KermanSoccer

Most Popular Instagram Hashtags