[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

90s.cars 90s.cars

237 posts   3061 followers   1831 followings

Cars of the Nineties  اتومبيل هاى دهه 90

.
موسو دارای امکانات و تجهیزات ایمنی بسیار زیادی است. ایربگ، ترمزABS، میله‌های درون درها و سیستم‌های پیشرفته‌ای همچون سیستمTCS ،ABD ،TOD، EBD وECS که هر کدام از این سیستم‌ها می‌توانند در شرایط دشواری که کنترل خودرو دچار مشکل می‌شود به کمک راننده بیاید تا بتواند با راحتی بیشتر و خیال آسوده‌تر به رانندگی ادامه دهد. موسو همچنین دارای سه نوع سیستم تعلیق است که از حالت ۲H برای رانندگی در جاده‌های شهری، ۴Hبرای جاده­های کوهستانی و لغزنده و در نهایت ۴L برای حرکت در جاده های صعب‌العبور با سرعت پایین و قدرت بالا استفاده می‌نماید.
@izhivi

#سانگ_یانگ #مرتب_خودرو #موسو #آفرود #سانگ_یانگ_موسو
#SsangYong #Musso #w210 #m111 #m104 #4WD #SsangYongMusso

.
یکی از دلایل توجه کم به موسو، پس از آزاد شدن واردات خودرو، ظاهر نه‌چندان زیبای آن بود. با تمام علاقه و احساسات خوبی که نسبت به این خودرو وجود دارد، باید بپذیریم که طراحی ظاهری این خودرو ساده و در نمای جانبی کمی بدقواره به نظر می‌رسد. چراغ‌ها و جلو پنجره کوچک این خودرو نشانی از یک خودرو قدرتمند ندارند و بیشتر با یک خودرو سدان تطابق دارند. اما سپر مشکی رنگ با پنجره‌های ورود هوا به رادیاتور آن کمی این اشکال را برطرف کرده و ظاهر خودرو را بهتر کرده است. اما در نمای جانبی، بدنه کشیده خودرو بدون هیچ طراحی ویژه و خطوط و انحنایی که بتواند به این طول، حجم مناسبی بدهد، نمای کاملا ساده و کلاسیکی را نشان می‌دهد. این سادگی در طراحی در نمای عقب و چراغ‌هایی با خطوط شکسته و بدون خم عقب نیز دیده می‌شود.
سواری نرم و راحت با این خودروی دودیفرانسیل توجه بسیاری از رانندگان را به خود جلب کرده است. موتور، سیستم تعلیق خوب، توانایی حرکت و رانندگی با آن در شرایط مختلف محیطی، قطعات با کیفیت، استهلاک کم و امکانات بالا از جمله عوامل احساس راحتی راننده با این خودروست که می تواند شرایط یک رانندگی خوب و راحت را فراهم آورد. در نوع ۴ سیلندر، این خودرو کشش و قدرت لازم را برای شرایط مختلف ندارد و ضعیف‌تر عمل می‌کند. در برخی موارد هم دیده شده که رانندگان با گیربکس دستی این خودرو دچار مشکل شده‌اند و کمی ناراضی به نظر می‌رسیدند. سیستم برق خودرو هم یکی دیگر از معایب آن است که می تواند بعد از مدتی مشکل‌ساز شود و پای صاحب خودرو را به تعمیرگاه باز کند.
.
@al.beregovoy
.

#سانگ_یانگ #مرتب_خودرو #موسو #آفرود #سانگ_یانگ_موسو
#SsangYong #Musso #w210 #m111 #m104 #4WD #SsangYongMusso

.
طول زیاد این خودرو سبب شده تا فضای مناسبی برای سرنشینان موسو وجود داشته باشد و علاوه بر این، فضای بار زیاد و مناسبی هم فراهم باشد تا در سفر و رانندگی در مسیرهای سخت و ناهموار که نیاز به تجهیزات زیاد دارد، مشکلی به وجود نیاید. صندلی‌های این خودرو نیز نسبتا راحت هستند و کمتر مشکلی برای سرنشینان ایجاد می‌کنند. داشبورد این خودرو طراحی متوسطی دارد و در طراحی آن از دو رنگ مختلف برای قسمت بالا و پایین استفاده شده و در بین این دو قسمت نواری با طرح چوب کار شده است تا نمایی بهتر را در داخل خودرو ایجاد کند.
.
#سانگ_یانگ #مرتب_خودرو #موسو #آفرود #سانگ_یانگ_موسو
#SsangYong #Musso #w210 #m111 #m104 #4WD #SsangYongMusso

Most Popular Instagram Hashtags