67dudu67 67dudu67

12 posts   18,811 followers   5,663 followings

🇩🇪㉧⑧⑨🇹🇷⑥⑦🦅①⑨㉧③👻⑥⑦ᴅᴜᴅᴜ⑥⑦ 

ᴅᴏᴋᴜɴᴍᴀᴅᴀɴ sᴇᴠᴍᴇɴɪɴ ɴᴇ ᴅᴇᴍᴇᴋ ᴏʟᴅᴜğᴜɴᴜ ᴏ öğʀᴇᴛᴛɪ ʙᴀɴᴀ. sᴀʀıʟᴍᴀsᴀᴋᴛᴀ ᴏʟᴜʀ... #insta #selfie #weekend #piercing #tattoo #jewellery #blackglasses #lipstick #longhair #fashion #lifestyle #photooftheday #hashtag #karadenizkızı #turkishgirl #münchnerkindl #curves #curvygirl #curvywoman #curvyfashion #asoscurve @asos_loves_curv #fashionnovacurve @fashionnovacurve #hudabeauty @hudabeauty

Artık hatırlanmaya değecek kadar bile kalmadım. Seni unutmak hakkım! Unutkan biri değilimdir ama sen bende hatırlanacak hiçbir şey bırakmadın. Benim unutulmuşum olmak bile güzeldir, bil. Aşk mı? Aramızda kaldı; içimizde değil... Yanlış aşkta doğru aranmaz. Ama yine de oku isterim. Cümlerimde gizlenmiş duygudan ne anladığını benim nasıl yazdığım değil, senin nasil okuduğun belirler. "Kör müydü gözlerin, nasıl göremedin" diye sordular senden sonra. Kör değilim. (Biraz bozukluk var 🤓) Ve hayatımda en çok iki kere parlamıştı gözlerim. Birincisi seni ilk gördüğüm, ikincisi giderken ardından baktığım gün. Ilkinde aşkın ışığından, ikinciside gözyaşlarımdan... O iki anın arasındaysa hep kapalıydı gözlerim. Aşkına inandığımdan. Kör değilim, sadece güvenmiştim! Bugün seni düşünmeden yaşayabilmeyi başardığım ilk gün. Hadi topla seni benden. Kalbim seni uğurluyor. Al bu yara sende kalsın. Artık beni acıtmıyor.
BAZI YARALAR SARDIKÇA KANAR
#Yaralı #KahramanTazeoğlu #verwundet #verletzt #wounded #hm #forever21 #rayban #mac #topshop #fashion #lifestyle #beautiful #longbrownhair #nofilter #piercings #photooftheday #instagirl #cute #smile #blackglasses #blogger #nudemattlipstick @outlet46.de @hm @rayban @topshop @forever21 @maccosmetics #newbloggerdudu 🤓

Güçlü insanlar mutlu gözükürler, mutsuz olsalar bile. Güçlü insanlar gülümserler, canları yansa bile. Güçlü insanlar umursamazlar, umursamaları gerekse bile.
Güçlü insanlar affederler, affetmek istemese bile. Güçlü insanlar pes etmezler, yorgun olsalar bile. Ve güçlü insanlar kırılmamış gibi yaparlar, paramparça olsalar bile...💙 #people #happy #unhappy #strong #live #smile #leute #menschen #glücklich #unglücklich #leben #lächeln #stark

30 Yıl...
Düştüm, kalktım bazen sürüm sürüm süründüm ama hic yığılmadım. Hep savaştım istediğimi yaptım. Yapamadığımı sonuna kadar mücadele verdim ve istediğimi herzaman başardım çok şükür Rabbime.
Yarı yolda kalmak yada bırakmak bana göre değildir. Bu son aylarda çok sevdim, üzüldüm, ağladım... Ben kimseye kötülük yapmadığım halde (asla yapmam da beni bilir zaten önce başkalarını düşünüp en son bana sıra gelir) beni sırtımdan vurdular. Meğerse ben hep tek taraflı sevmişim. Bana yalanlar söylendi burda anlatamayacak çok şeyler yaşadım. Allahım düşmanımı yaşatmasın. Hasta oldum öyle boğaz ağrılar baş ağrılar gibi değil ciddi bir şekilde sağlığımdan oldum. Ama yine Duygu güçlü kal dedim içimden... Bana ne yaşattıysan onu yaşarsın allah büyüktür. Benim gözyaşlarımın üstüne mutluluk kuramazsın mutlu olamazsın elbet bir gün aynısını sende yaşarsın sonra aklına ben gelirsem eğer belki beni daha iyi anlarsın. Allaha havale ediyorum. Gördum ki ben mutsuzken beni unutmayan ailem, dostlar ve arkadaşlarım varmış.
Beni unutmadığınız için, içten Dilek'lerinizi ve Dualarınızı benimle paylaştığınız icin hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
İyiki varsınız sizleri çok seviyorum.
Sevgi ve aşk ile kalın 💋

Most Popular Instagram Hashtags