Valencia Mentor Paçarada
pacarada Fitoreeeeee... 2d

» LOG IN to write comment.

pacarada Live from the office #Frakton 1w

» LOG IN to write comment.

X-Pro II Mentor Paçarada
pacarada Fli* 2w

» LOG IN to write comment.

pacarada Erdh' edhe fanella nga @albanfootball #Pacarada84 #kuqezi 4w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

1mon pacarada
Normal Mentor Paçarada
pacarada I gatshëm për votë. 1mon

» LOG IN to write comment.

1mon pacarada
Normal Mentor Paçarada
pacarada Po vjen një lojë kreeejt e re nga Trigonom. Njoftohuni me bebén me një dhëmb :) #amazing #family #oneteeth #ios #android #comingsoon #globally 1mon

» LOG IN to write comment.

2mon pacarada
X-Pro II Mentor Paçarada
pacarada Trigonom n'zyre. #alfabeti #sorra 2mon

» LOG IN to write comment.

2mon pacarada
Normal Mentor Paçarada
pacarada Në Top Show duke e prezentu "Alfabetin", fitues i çmimit aplikacioni ma i mirë mbarëshqiptar nga Albanian ICT Awards. #trigonom #shqip 2mon

» LOG IN to write comment.

2mon pacarada
X-Pro II Mentor Paçarada
pacarada Sot e ka ditëlindjen Haluci

Si sot na kujtohet data 10 maj 2011 kur Haluci nisi aventurën e tij për zbritjen nga qielli i shtatë drejt tokës, duke i argëtu mbi 50 mijë të rinj në Facebook.

Na ju urojmë ditëlindjen e 3-të duke ju premtu që këtë vit Halucit do ti japim një aventurë të re në iPhone, iPad dhe Android.

Urime dhe i bofsh edhe 330 tjera!
Trigonom.
2mon

» LOG IN to write comment.

3mon pacarada
Normal Mentor Paçarada
pacarada Breza ka lezet edhe në fund të prillit #Me w/ @aaalbana 3mon

» LOG IN to write comment.

pacarada Ehh qe edhe work permiti per Shqiperi. #trigonom #albania 3mon

» LOG IN to write comment.

3mon pacarada
X-Pro II Mentor Paçarada
pacarada Me shikim nga Ulpiana. / nga @drenq 3mon

» LOG IN to write comment.

4mon pacarada
X-Pro II Mentor Paçarada
pacarada Ballë për ballë me Pranverën #ulpiana 4mon

» LOG IN to write comment.

4mon pacarada
Normal Mentor Paçarada
pacarada Brezovica ka lezet /w @kushtrims 4mon

» LOG IN to write comment.

4mon pacarada
Normal Mentor Paçarada
pacarada Gjatë intervistes në RTK duke fol për Trigonom. // Foto qasti nga @leoblakaj 4mon

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

6mon pacarada
Normal Mentor Paçarada
pacarada Ky eshte Appi i pare qe e kemi punu me Trigonom per App Store. #alfabetishqip #trigonom 6mon

» LOG IN to write comment.

7mon pacarada
Rise Mentor Paçarada
pacarada HBD to my A. #birthday #snowboarding 7mon
  •   agonosmani Qy boge?! 7mon
  •   zhanea Qy me dras.. A pe ngreh te nelte e kjo po lshohet a ka naj skilift tvogel 7mon
  •   pacarada Ish nje skilift kogja i mire. Sa me rrshit per KS mire o :) 7mon

» LOG IN to write comment.

pacarada Stadiumi Shqiptar 9mon

» LOG IN to write comment.