5h indog
Normal Goran Kostovski
Kej
indog Ако не ве вреѓа јас спукав први 10к :) #nikeplus #running #kej #skopje 5h
 •   indog @gjorgjijanevski хахах да а! Епа кул тогаш значи ќе почнеш да трчаш 4h
 •   indog @ketrinsd кроце кроце 4h
 •   valjak Ajde @indog na polumaraton u maj? 4h
 •   indog @valjak уше се мислам дали 5 или 21 ама ќе биде 5 изгледа :) 3h
 •   nadenaumovsks Do vcera bese rok za prijavuvanje za 21km (ali po makedonski za se se fakja vrski;) ) 3h
 •   indog @nadenaumovsks хахаха без врски ништооо. Инаку ги пингав на твитер во неделата и ми рекоа дека до рокот ми гарантираа бројче. Инаку ај те молам дај ми памет дал да се пробам на 21 или да си идам на 5 и онака сум за тоа спремен 2h
 •   lepi_xhoni Bolje 5ka i dobar plasman :) ... 21kec nema da znaesh kaj ti e dushana ... plus na beton se trcha , a toa malu pozaebano e ... moja preporuka 5ka :) 1h
 •   indog @lepi_xhoni ујка лепи фала мислам дека и ја сум поише за 5 оваа година па здравје следната да ја пукаме големата! 57min

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

2d indog
Normal Goran Kostovski
indog #celebratelifewear ss 2014 shooting w/ Zharko Chulik feat Angela, Bobi. HMU: Panache 2d

» LOG IN to write comment.

2d indog
Normal Goran Kostovski
 •   ivaivi Prekrasno milo skopjence 2d

» LOG IN to write comment.

2d indog
Normal Goran Kostovski

» LOG IN to write comment.

3d indog
Normal Goran Kostovski

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

4d indog
Normal Goran Kostovski

» LOG IN to write comment.

6d indog
Normal Goran Kostovski
indog Happy experience #Painting from 2004. #acryl on wood 6d

» LOG IN to write comment.

7d indog
Normal Goran Kostovski
Kej
indog На физичко после 3 дена :)) #nikeplus #running #skopje #kej 7d
 •   anastasijanikolovska Aj ai ai 7d
 •   indog @anastasijanikolovska :))) касибе! 7d
 •   indog @1coek @iskra_iskrich дајте ми памет ве молам незнам дали да трчам 5 или да пробам полумаратон? 5d
 •   iskra_iskrich @indog prijavuvanje za polu mislam deka e uste denovive :/ ako istrcas denovive 15 km probaj polu, ako ne odi na 5 pa ke ima i drugi maratoni ;) 5d
 •   1coek @indog 21 ne se misli, ajde zaedno ke trcame :) 5d
 •   iskra_iskrich @indog ajde pusti prijava togas odma :) 5d
 •   indog @iskra_iskrich @1coek Тоа е таа мотивација брао! Ќе пробам утре барем 12 ако не врне денес на цемент трчав и ептен поразлично од тоа тревата па ќе решам дали 21 иако сум за 21 али ако не оваа наредната 5d

» LOG IN to write comment.

1w indog
Normal Goran Kostovski

» LOG IN to write comment.

1w indog
Inkwell Goran Kostovski

» LOG IN to write comment.

1w indog
Normal Goran Kostovski
 •   indog Мораше edit на #pesto да се деси некаков :) Ореви, спанаќ, лук, маслиново масло, лимон, сол 1w
 •   andodevska Следниот пат едитни го со модри домати наместо спанаќ #mf 1w
 •   indog @andodevska мммм може! 1w
 •   indog @ivigram незнаев што да напраам за тестенини и ми текна дека ти вчера имаше песто :)) 1w
 •   ivigram Баш се радувам! Добар апетит 1w
 •   indog @ivigram thx 1w

» LOG IN to write comment.

1w indog
Normal Goran Kostovski
indog Its a new day its a new life.. #streetsofskopje #skopje #morning 1w

» LOG IN to write comment.

indog Take every day and every moment and make something of it! Live into moment #celebratelifewear #skopje #illustration #typography 1w

» LOG IN to write comment.

1w indog
Normal Goran Kostovski
indog Ја читам Тишина на Сузан Кејн во издание на Арс Либрис. Книгава ме зема и така фино ме треска на моменти :) 1w

» LOG IN to write comment.

1w indog
Normal Goran Kostovski
indog Грацки парк <3 1w

» LOG IN to write comment.

2w indog
Normal Goran Kostovski
indog Скопје често части откачени неба денес ми се падна ова на трчање на кеј... Прекраснотија! #skopje #sunset #clouds 2w

» LOG IN to write comment.