elvanagjataaaa Doja qe kjo video te kishte nje performance sa te forte aq edhe te bute ,sa sexy aq edhe te brishte,sa te qarte aq edhe te cuditshem...si vete PUTHJA:)
Faleminderit @klaudiapepa dhe @albi_nako_dance per punen,perkushtimin dhe mbeshtetjen tuaj per kete projekt!Much Love
2d
 •   fionandreu Brand new hit. 19h
 •   alessandraweu Nuk dua qe ky koment te jete ai komenti tipik shqiptar qe sa del dicka e re te Thot eshte e kopjuar : por sinqerisht me respektin me te madh si kengetare duket nje kopje perfekte te Sia Chandelier! , dhe si kopje qe eshte ka dal lezetshem. 16h
 •   eveliji2 Pa vetura pa harxhime t shumta nveshje pa ekzagjerime NJE SUPER PERFORMANC'' your NEW FANS 13h
 •   nnnitz Shume palidhje kenga... 9h
 •   merli_spilti U bere dhe ti si kengetaret e bbf @elvanagjataaaa 4h
 •   kejda_dosti Me vjen keq sepse kenga degjohet nuk shikohet dhe po te mbyllesh syt kjo nuk degjohet! Thjeshtesia te Bente me te vecant me speciale.... Teksti esht banal, nuk esht se ka ndonje risi! Gjithsesi suksese! 1h
 •   a.yciiin @elvanagjataaaa Shum e mir || çok güzel. Peace from Türkiye 54min
 •   liridonanikqi Its spelled "WANT" not "wont"!!! 31min

» LOG IN to write comment.

elvanagjataaaa Kjo eshte nje nga ato kenge qe pervece te ben te kercesh ,te ben dhe te putheshEnjoy!
#puthe
2d
 •   argjentina45 I like you song elvana you are the best 1d
 •   argjentina45 You are super☆ 1d
 •   lavanegramoz Elvana number one 1d
 •   gvlady 14h
 •   _edisonballa RESPEKT per ty @elvanagjataaaa. Po met ket kong ja ke fut kot,pa pik lidhe,konga digitalbit 100 me degjushme se kjo sinqerish,pa pik lidhje kjo kong per zotin 13h
 •   _edisonballa Bravo @ivgugu. I te njejtit mendim me ty jam 13h
 •   merli_spilti U bere dhe ti si kengetaret e bbf @elvanagjataaaa 4h
 •   alessandraweu Elvana ka filluar ti dedikoj me shum kohe flokeve dhe pamjes se saj te @sellmaa se sa profesionit te saj ! AQ e lyme me shtresa llaci lere modelizmin dhe futju kenges si dikur me ate natyralitetin tend ;) 1h

» LOG IN to write comment.

elvanagjataaaa #PUTHE
Neser eksluzivisht ne "MY MUSIC"
@valdrinsahiti @sellmakasumoviq_studiosellma
Thank you for your work, love and support!
6d
 •   besatishukaj Asgje mbreslenes 2d
 •   fetijeerexhepi Sa shum reklam kesaj kenge,e definitivisht kanga dhe spoti ma palidhje qe ekom pa edhe ekom ni naj her...zhgenjim total,sekom besu qe ti tu epas ket za perfekt ebon ni kang qikaq palidhje..sorry... 2d
 •   qfatlum Shume kenge e bukur vetem kush ta ka inatin .vetem perpara<3 22h
 •   bona_vaxh @elvanagjataaaa KENGETARI prandaj quhet i till se vlersimi vjen nga KENGA,ndersa video eshte thjesht nje detaj per ta be me terheqese kengen.....per mua ne kte realizim mungon plotesisht kenga(kur ti ke gjith ate ze te bukur ^^),teksti pa lidhje,videoja nuk esht dicka ndryshe pasi dicka te till e kemi pare tek sia-chandelier apo shum kengetar te huaj nje kercim solo >_< ....kenga bere per digital eshte miliona her me e bukur se kjo,ate ja vlen ta DEGJOSH dhe kaq mjafton,mgjs nuk ka nje videoklip terheqes. 19h
 •   alessandraweu Per nje moment dukeshe sikur te kishte zen korendi :P 16h
 •   bessintheskywithdiamonds Ej, seriozisht????? 14h
 •   marselahoxha20 dashuri talent edhe yll te kemi artista me e mire me shqiperia kenga ishe perfeket elvana ishte yll yll 14h
 •   merli_spilti U bere e ti si kengetaret e bbf @elvanagjataaaa 4h

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

elvanagjataaaa @kacilleshi ma tregon me vepra dashnin 1w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

elvanagjataaaa Me pelqen shume 1w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

elvanagjataaaa Katarina 1w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

Normal Elvana Gjata

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

elvanagjataaaa Firenze:) 2w

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

» LOG IN to write comment.

elvanagjataaaa Jo vetem grimi por gjithcka behet e bukur kur behet me dashuri..Edhe pse pak dite para lindjes,dje me bere keshtu..Thank you @sellmakasumoviq_studiosellma 2w

» LOG IN to write comment.